Skoči na vsebino

WSBK 2011


Cartman

Priporočene objave

Žal nisem gledal, se nisem uspel zbuditi... Na katerem programu so bili prenosi? Eurosport?

Evo, dve fotki borcev v klasi supersport in superbike :yea1:

post-6668-0-48356100-1298839246_thumb.jpg

post-6668-0-00247100-1298839266_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem gledal, se nisem uspel zbuditi... Na katerem programu so bili prenosi? Eurosport?

Ja na Eurosportu so bli prenosi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na racing undergroundu so že od včeraj popoldne :grim

Ja sam je pa Invitation Code problem :surrender:

Če mi gdo da Invitation Code dam za :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moj zadnji Invitation code.

Tist k ga bo ponucu da za kavo na OMV Postojna ali pa pr Vikiju na Črnem Kalu :P

code:

2tw1y53auml24y5po21K

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nisem gledal, se nisem uspel zbuditi... Na katerem programu so bili prenosi? Eurosport?

Časovni zamik je ena najboljših funkcij, ki jo omogočajo IPTV ponudniki. :yea1:

Zanimivo, da se je BMW prebudil tudi v SBK (v stock so bili lani itak razred zase). Očitno so potrebovali le enega pametnega voznika... :hmm:

Drugače se mi je zdelo pa zelo zanimivo, kako so "starci", ki so že pred desetimi leti vozili v MotoGP, povozili mlade nadobudne dirkače... To očitno kaže, da so v MotoGP res samo top vozniki (res je tudi, da sta bila tako Biaggi kot Melandri podprvaka v MotoGP).

In nato se mi je porodilo hipotetično vprašanje, kakšna bi bila situacija, če bi top6 (vključno s Haydnom in Rossijem ki trenutno nista v top 6) iz MotoGP posadili na SBK dirkalnike istih proizvajalcev kot jih vozijo v MotoGP in bi jih dali dirkat skupaj z aktualnimi vozniki. To bi bila po mojem dirka vseh dirk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva sem zvisu, fehtam po pa drug pokasira.Sej vem, kdor prej pride prej ....

Če se bo še kdo usmilil mi naj prosim pošlje na mail.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časovni zamik je ena najboljših funkcij, ki jo omogočajo IPTV ponudniki. :yea1:

Zanimivo, da se je BMW prebudil tudi v SBK (v stock so bili lani itak razred zase). Očitno so potrebovali le enega pametnega voznika... :hmm:

Drugače se mi je zdelo pa zelo zanimivo, kako so "starci", ki so že pred desetimi leti vozili v MotoGP, povozili mlade nadobudne dirkače... To očitno kaže, da so v MotoGP res samo top vozniki (res je tudi, da sta bila tako Biaggi kot Melandri podprvaka v MotoGP).

In nato se mi je porodilo hipotetično vprašanje, kakšna bi bila situacija, če bi top6 (vključno s Haydnom in Rossijem ki trenutno nista v top 6) iz MotoGP posadili na SBK dirkalnike istih proizvajalcev kot jih vozijo v MotoGP in bi jih dali dirkat skupaj z aktualnimi vozniki. To bi bila po mojem dirka vseh dirk...

če pomislimo na Checo in njegov lanski debakl z pramac ducatijem, pa kako simpl in hitro se je prilagodil Melandri, kako je rossi na testih v brnu odpela hitrej kot crutchlow in spotoma še naštelal R1, ne nazadnje Simoncellijev wild card v Imoli ko je v zadnjem krogu nabil biaggija in končal tretji. . . jaz osebno mislim, da to nebi bla nobena dirka. Lahko pa da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure maš še kakšnega? :blush:

Nimam sploh še nobenega če prav vem.. Tam sem videl, da si jih lahko "kupiš" z doniranjem, pa najbrž si jih prislužiš tudi s prometom.. Al kako gre to? Naj pove kakšen od bolj izkušenih, jaz sem čist frišen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ne morem vrjet js sem ponujal pir invitation pa je šel za kafe :slap: Če je še kaka dobra duša naj mi prosim pošlje na PM :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!