Skoči na vsebino

Honda CBF 125


boskobosko14

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Sem nov na forumu, odločil sem se za nakup 125-ke in mi je takoj v oči padel Honda CBF 125. Ker nisem nek strokovnjak glede motorjev me zanimajo vaša mnenja glede tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem nov na forumu, odločil sem se za nakup 125-ke in mi je takoj v oči padel Honda CBF 125. Ker nisem nek strokovnjak glede motorjev me zanimajo vaša mnenja glede tega motorja.

cbf pa ti lahko takoj pade v oči :lol1:

ja hondini motorji so itak dobri..zej če ti je motor lep kupi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti je motor všeč sm kupet .) kr hondini motorji so res dobri :OK: sam mam hondo sicer cbr125 (za enkrat še) pa sm naredu z njim 28200km in brez težav .) taku da če ti je ušeč sm kupet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejdi ga u salon pogledat pa pejdi z biciklom ke :) postavi kolo zravn mopeda in boš vidu kaj mislmo :)

tud kšn Tomos A3 bo uredu primerjava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejdi ga u salon pogledat pa pejdi z biciklom ke :) postavi kolo zravn mopeda in boš vidu kaj mislmo :)

tud kšn Tomos A3 bo uredu primerjava :)

Mi je že jasno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem nov na forumu, odločil sem se za nakup 125-ke in mi je takoj v oči padel Honda CBF 125. Ker nisem nek strokovnjak glede motorjev me zanimajo vaša mnenja glede tega motorja.

Čist uredu bo do šole oz. na šiht... maybe tut kdaj do morja kakšen izlet, tam hitrost okrog 100km/h, majhna poraba... če imaš motor bolj kot sredstvo da prideš od A do B je dobr, drugač pa nwm če ti bo kej prirasu k srcu, men osebno je najbol grd, sploh tista repsol varianta :krneki: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!