Skoči na vsebino

Ogled filma The Two Towers (2.del LotR)


suzuki

Priporočene objave

18. decembra starta TTT, 2. del trilogije LotR. Nekaj se nas je odločilo, da ga gremo za Božič pogledat v London (pa še tko malo naokoli: muzej RAF, planetarij, knjigarna Foyles, Oxford Street...).

Moja varianta z RyanAirom in spanje v F1 hotelu v Barkingu od 24. do 26. decembra stane okroglih 30 kSIT (povratna karta z vsemi taksami 49 EUR, spanje 30 EUR (za eno osebo, za dve noči, (če so tri osebe v eni sobi))).

Podrobnosti in prijave na:

http://www.ryanair.com/

http://www.hotelformule1.com/formule1/

Kdor RESNO misli, naj hitro reagira po načelu hitrost=brzina :lol: . Cene se kar naprej spreminjajo!

Namarie :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Suzuki - midva z mojo bi sla zraven, ce nimas nic proti... A mi lahko na PM posljes cifro, da se zmenimo, kako naj bi se to izpeljalo.

Gospod E, prečekirajte malo PM... :lol:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film bom zihar gledat šel sam 900 vs. 30.000 je pa za pretuhtat. Sej če bi bilo novca in časa takoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film bom zihar gledat šel sam 900 vs. 30.000 je pa za pretuhtat. Sej če bi bilo novca in časa takoj.

Hja, v teh 30 kSIT je zajet tudi shoping na Oxford Streetu (prednovoletni ugodni nakupi :wink: :lol: ), potem je tu nakup knjig pri Foylesu, morda še ogled RAF muzeja ali planetarija ali Madam Tissot (al kva je že)... Bomo kar garali :lol: !!!

Lucky: :shock: :? :idea: :lol: 8)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nibenga preletelo, da je vmes ravno Bozic in vse carovnije, cudezi in vse kar sodi k enemu izmed najlepsih casov leta :?: :?:

No ja, boste mladina to obcutel, ko boste mel druzine :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nibenga preletelo, da je vmes ravno Bozic in vse carovnije, cudezi in vse kar sodi k enemu izmed najlepsih casov leta :?: :?:

No ja, boste mladina to obcutel, ko boste mel druzine :wink: :D

Mladina??

Sicer je pa bozic cist navadno krscansko sranje... Zakaj ne praznujemo mojega rojstnega dne, ne pa od enga hipija izpred 2000 let... Zato, k je lepo zgodbice pripovedoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nibenga preletelo, da je vmes ravno Bozic in vse carovnije, cudezi in vse kar sodi k enemu izmed najlepsih casov leta :?: :?:

No ja, boste mladina to obcutel, ko boste mel druzine :wink: :D

Mladina??

Sicer je pa bozic cist navadno krscansko sranje... Zakaj ne praznujemo mojega rojstnega dne, ne pa od enga hipija izpred 2000 let... Zato, k je lepo zgodbice pripovedoval?

Še ti jih začni govort pa te bojo častil tko k nega :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nibenga preletelo, da je vmes ravno Bozic in vse carovnije, cudezi in vse kar sodi k enemu izmed najlepsih casov leta :?: :?:

No ja, boste mladina to obcutel, ko boste mel druzine :wink: :D

Hja, saj je mogoče težko za verjet, ampak prav to je bil eden od razlogov pri izbiri datuma - pričakujemo namreč, da bo zaradi božiča lažje dobiti karte kot sicer, saj bo to le en teden po premieri, kar bi sicer pomenilo velike težave :? 8) .

(mimogrede: ta večer je treba menda ekstra lepo preživet. In le kako bi ga lahko lepše preživel kot prav tako, z odlično družbo in na obisku v Middle Earthu :shock: ??? Večje čarovnije, čudeža itd si jest (seveda zase) sploh ne morem predstavljat :wink: :lol: 8) ...).

Aja, pa hvala za "mladino" :wink: :lol: .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mimogrede: ta večer je treba menda ekstra lepo preživet. In le kako bi ga lahko lepše preživel kot prav tako, z odlično družbo in na obisku v Middle Earthu :shock: ??? Večje čarovnije, čudeža itd si jest (seveda zase) sploh ne morem predstavljat :wink:  :lol:  8) ...).

10 tock za tocnost ... Ko sem gledat trailerje v kinu sem dobival kar kurjo polt, ko je kazalo tiste horde Yrch-ev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst razmišljam, kam bi zginla, da se izognem tradicionalnemu "druzinskemu" praznovanju

navadnega krscanskega sranja...
. Me tudi malo mika tale London, samo če pomislim, da bodo ulice polne raznih bozickov, pa šoping turistov, potem grem pa raje nekam, kjer ni ne duha ne sluha o vsej prednovoletni ropotiji; razen mogoče kakšen kuhan vinček :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst razmišljam, kam bi zginla, da se izognem tradicionalnemu "druzinskemu" praznovanju
navadnega krscanskega sranja...
. Me tudi malo mika tale London, samo če pomislim, da bodo ulice polne raznih bozickov, pa šoping turistov, potem grem pa raje nekam, kjer ni ne duha ne sluha o vsej prednovoletni ropotiji; razen mogoče kakšen kuhan vinček :wink:

Po moje popoldan ne bo vec nic, glede na to da bojo vsi lepo doma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst razmišljam, kam bi zginla, da se izognem tradicionalnemu "druzinskemu" praznovanju
navadnega krscanskega sranja...
. Me tudi malo mika tale London, samo če pomislim, da bodo ulice polne raznih bozickov, pa šoping turistov, potem grem pa raje nekam, kjer ni ne duha ne sluha o vsej prednovoletni ropotiji; razen mogoče kakšen kuhan vinček :wink:

Po moje popoldan ne bo vec nic, glede na to da bojo vsi lepo doma...

Ja, točno tako smo razmišljali, ko smo tipkali rezervacije.

Po drugi strani je pa tudi res, da je London malce večje mestece kot Slovenija... :shock: :? :wink: :lol: 8).

LuCy, če se ti lušta hitro ukrepaj, ker so se karte za avion že malo podražile! :(

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, to je pa takole: :idea: Rude rihta nek kombi/bus, ki bi nas (vseh 10 naenkrat) peljal na Ronche in potem prišel iskat :lol: 8) .

Cena tega nemarnega početja ta hip še ni znana, a predvidevam da bo OK. Aja, kombi (če bo) bo štartal iz Ilirske Bistrice :!:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, to je pa takole:  :idea: Rude rihta nek kombi/bus, ki bi nas (vseh 10 naenkrat) peljal na Ronche in potem prišel iskat :lol:  8) .  

Cena tega nemarnega početja ta hip še ni znana, a predvidevam da bo OK. Aja, kombi (če bo) bo štartal iz Ilirske Bistrice :!:

Ilirske? Hmm... bolje kot nic... A to 10 steje tudi mene in mojo? (kaj pa vem, koliko naj bi nas slo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to šteje tudi vaju - vseh skupaj nas je deset.

Iz Ilirske B. pa zato, ker je Rude tam doma :wink: . IMHO bodo avti tam precej varnejši kot na Ronchah :? :wink: :lol: .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to šteje tudi vaju - vseh skupaj nas je deset.

Iz Ilirske B. pa zato, ker je Rude tam doma :wink: . IMHO bodo avti tam precej varnejši kot na Ronchah  :?  :wink:  :lol: .

V redu... nice... Sej drugace si bom ze najdu koga, k me bo zapelu do Tersta... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil ponudbo za vožnjo iz IL. BISTRICE do Ronchija in nazaj. Cena 44 kSIT ne glede na število potnikov. Kombi je za 20 ljudov. Trenutno nas gre v London 10 tko da bi bla cena 4.400,00 SIT po glavi. Tisti, ki pride v Il.B. z avtom ga lahko pusti pri mojih starših, če kdo prijezdi z vlakom ali avtobrusom ga poberemo na postaji.

Kdor je za naj čimprej dvigne roko, ker moram kombi rezervirat.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!