Skoči na vsebino

Ogled filma The Two Towers (2.del LotR)


suzuki

Priporočene objave

To je, če sem prav razumel situacijo, cena za dva prevoza, tja in nazaj, torej 2,2 kSIT na vožnjo. Zadeva je relativna: po eni strani je to toliko kot karta za avion :shock: , po drugi strani pa če pogledam ceno bencina in tridnevnega parkiranja na Ronchah pa najbrž ne bo kaj dosti ceneje, pa še brez skrbi bomo :wink: .

Jest sem ZA.

PS lahko gremo pa tudi z dvema avtoma in jih pustimo tam, ni blema - jest sem gumijast :wink: :lol: . Rude, ti si šef prevoza in kakor nas boš demokratično odločil, tako bo :shock: 8) :lol: .

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav iz Londona. Tu je zaradi praznikov VSE zaprto (ni busov, undergrounda,...) in vztrajno iscemo, kam it gledat film.

Lahko da nekateri ostanemo en dan dlje (odvisno od aviokompanije!)

jaz, suzuki, in rude (ter neforumasi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se je tole potem izteklo?

Prosim komentarje glede glede filma, ker napovednik izgleda ful ubijalsko!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim komentarje glede glede filma, ker napovednik izgleda ful ubijalsko!!!

Upam, da jih projekcija ni ubila :twisted:

Če je - Einherjer, a ti lahko v-maxa v pekel pripeljem ? : :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kaj naj rečem: če si dober, si dober! Npr v Londonu (in seveda Angliji) sta samo dva dneva v letu ko je VSE zaprto oz NIČ ne dela: na Christmas Day in Boxing Day (25. in 26. december). Uganili ste, točno takrat, ko smo bili mi dol (VSE pomeni ne samo javni promet: mestni avtobusi, underground, ampak tudi trgovine, pubi, McDonalds... VSE pomeni TUDI KINEMATOGRAFE :cry: :cry: :cry: - na Netu pa to seveda nikjer ne piše! Resnici na ljubo je treba povedati, da so 26. že začeli delati (nekateri!) vlaki in celo peščica trgovin - ali kasno stiže Marko na Kosovo polje...).

Ah, kaj naj rečem 2: vsaj na letališču nam je uspelo kupiti nekaj knjig in DVD LotR+ (izbira med navadno in de luxe (Argonath) verzijo), sicer pa smo si lahko le ogledovali London - seveda peš, 20 km, štiri ure... (eni pa na štop). Se mi zdi, da je moja faca skisala mleko v vseh (zaprtih) trgovinah, kar sem šel mimo :cry: :cry: :cry: ... Ubogi moji prijatelji :cry: ...

Ah, kaj naj rečem 3: ko sem na letališču kupoval LotR koledar, me je prodajalec vprašal, če mi je bil všeč film (TTT), pa sem mu povedal, kaj se nam je zgodilo. Pa je rekel kakšna škoda, on ga je šel že dvakrat gledat... :? :shock: :roll: :cry:

Ah, kaj naj rečem 4: jeb* ga, življenje gre dalje, bom(o) pač počakali še te tri tedne (z malo sreče še manj)... vmes bom pa poskušal ne kisati mleka s pogledom... :roll: :cry:

Ah, kaj naj rečem 5: vse razen tega je blo pa fajn :shock: :?: :?: :?: :wink: :? :lol:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, Suzuki, kolk mi vas je žal, ko ste tako zviseli. Sočustvujem. Pa tako blizu ste bili. Fak tem blesavim angležem :!: Pa še sam sem se nadejal, da nam boš lahko kaj več povedal o filmu. Šestnajstega napademo Kolosej :!: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak tem blesavim angležem :!:

Angleži tokrat žal res niso nič krivi...

Če bo kaj v tolažbo - imam na zalogi zgodbico o vožnji iz Ljubljane v Budimpešto z motorjem, na ogled formule 1... Guess what - so se vstopnice močno podražile, pa nihče ni imel zraven dovolj denarja, oz je bilo za natanko eno osebo dovolj :) Pol pa spet nazaj, 550 km :wink: z dolgo surlo do tal...

Je bla furca 1100 km v enem dnevu - na zadnjem sedežu V-maxa hehe :D (BenkaselahkoskrijePRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak tem blesavim angležem :!:

Angleži tokrat žal res niso nič krivi...

Kako da ne? Če majo pa med prazniki popolnoma vse zaprto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kaj naj rečem: če si dober, si dober! Npr v Londonu (in seveda Angliji) sta samo dva dneva v letu ko je VSE zaprto oz NIČ ne dela: na Christmas Day in Boxing Day (25. in 26. december). Uganili ste, točno takrat, ko smo bili mi dol (VSE pomeni ne samo javni promet: mestni avtobusi, underground, ampak tudi trgovine, pubi, McDonalds... VSE pomeni TUDI KINEMATOGRAFE :cry: :cry: :cry: - na Netu pa to seveda nikjer ne piše! Resnici na ljubo je treba povedati, da so 26. že začeli delati (nekateri!) vlaki in celo peščica trgovin - ali kasno stiže Marko na Kosovo polje...).

Ah, kaj naj rečem 2: vsaj na letališču nam je uspelo kupiti nekaj knjig in DVD LotR+ (izbira med navadno in de luxe (Argonath) verzijo), sicer pa smo si lahko le ogledovali London - seveda peš, 20 km, štiri ure... (eni pa na štop). Se mi zdi, da je moja faca skisala mleko v vseh (zaprtih) trgovinah, kar sem šel mimo :cry: :cry: :cry: ... Ubogi moji prijatelji :cry: ...

Ah, kaj naj rečem 3: ko sem na letališču kupoval LotR koledar, me je prodajalec vprašal, če mi je bil všeč film (TTT), pa sem mu povedal, kaj se nam je zgodilo. Pa je rekel kakšna škoda, on ga je šel že dvakrat gledat... :? :shock: :roll: :cry:

Ah, kaj naj rečem 4: jeb* ga, življenje gre dalje, bom(o) pač počakali še te tri tedne (z malo sreče še manj)... vmes bom pa poskušal ne kisati mleka s pogledom... :roll: :cry:

Ah, kaj naj rečem 5: vse razen tega je blo pa fajn :shock: :?: :?: :?: :wink: :? :lol:

Vi pa ste se redno zajebali, nimas kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v (ne?)majhno tolažbo nekaterih mi je uspelo zrihtati vsaj nekaj kart za predpremiero v Koloseju 8. januarja 2003 ob 20 uri :oops: :wink: 8) ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, še celih 14 dni. Boste zdržali :?: :wink:

Narobe gledal na koledar. Še 9 dni.

Hja, težka bo...

Imam še eno karto v rokavu, samo ne vem, če je as... :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po meni znanih informacijah se zaenkrat dobi le DivX sneman s kamero v kinu... Premalo zame :wink: :lol: . Bom šel zdaj rajši parkarat v kino, čez kak mesec al pa dva bo pa zagotovo že kakšen DVDRip na Netu, kot pri LotR1 :lol: ...

Mimogrede: iz "talahke koze" sem DL par filmov z naslovom TTT, pa vsebina niti enkrat ni ustrezala naslovu - dobil sem vse drugo, od prvega dela LotRa do Star Wars, Episode I (in vse vmes), le TTT ne... Skratka, pazite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein you lucky bastard. Jaz krampak vstopnice ze 2 tedna okoli ,pa nikjer - celo frendi, ki delajo v upravi Koloseja, niso mogli pomahat...

:( uzivaj :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein you lucky bastard. Jaz krampak vstopnice ze 2 tedna okoli ,pa nikjer - celo frendi, ki delajo v upravi Koloseja, niso mogli pomahat...

:( uzivaj :twisted:

Jaz sem imel dve varianti do kart - ampak je bil Suzuki hitrejsi, ker je bil tam in poklical, ce naju z mojo zanimajo. Odgovor ti je seveda jasen.

<quote ice> trpi </quote>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, se vidimo danes v Koloseju - grem koncno gledati Eksperiment - vsaka tolazilna nagrada je dobra PRESS :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!