Skoči na vsebino

Ogled filma The Two Towers (2.del LotR)


suzuki

Priporočene objave

....drgac pa z veseljem hodm u kino  :arrow:  gledat komedije ipd.  :D  8)

Me too :!: :D

Se najrajs romanticne komedije, da se rodi se ksna solzica, smrk, smrk :oops: :oops: :oops: :D

Ja, recimo romantične komedije o vampirjih :lol: :lol: :wink:

....ahemmmmm..... No ja vcash za mal spremembo tud no... :twisted: :roll: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nazadne ..... tisto... kva je ze... k se ena iz Nju Jorka vrne domov pol se pa hoce neki porocit, pa se nazaj zalubi u moza.... :D  8)  8)  

Ufff..., k se sponm naslou, napisem :!:  :wink:

Lej, lej, še en k ma slab spomin za imena. :lol: :lol: Prva črka je M...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nazadne ..... tisto... kva je ze... k se ena iz Nju Jorka vrne domov pol se pa hoce neki porocit, pa se nazaj zalubi u moza.... :D  8)  8)  

Ufff..., k se sponm naslou, napisem :!:  :wink:

Lej, lej, še en k ma slab spomin za imena. :lol: :lol: Prva črka je M...

Sej bi mogoce vse skupi prej narisal, kot se pa spomnu imen :wink: :twisted: :!: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, lej, še en k ma slab spomin za imena.  :lol:  :lol: Prva črka je M...

Lucy THNX :!: 8) :oops: :wink:

Za to dobis neki sladkega :oops: :D :idea: :roll:

No, Chris da ne pozabm: Melani se poroci - romanticni / komedija :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to dobis neki sladkega :oops:  :D  :idea:  :roll:  

A čokolado z ovitkom "Lord Of the Rings"? (daseneoddaljimoprevečodnaslovnetemepress :lol: :lol: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderator - a lahko tole temo prestavimo nekam in ji damo naslov "Kino"?

Zadnjih nekaj postov nima zveze z LOTR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to dobis neki sladkega :oops:  :D  :idea:  :roll:  

A čokolado z ovitkom "Lord Of the Rings"? (daseneoddaljimoprevečodnaslovnetemepress :lol: :lol: :lol: )

Ma nea me provocirat k tu ni tema vredi za tote reci pisat, JAO :lol: :oops: :oops: :oops: :roll: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar gledal LOTR 2.del. Kaj naj recem, super!Vsaj meni je bil dosti boljsi kot 1. del!Lokacije kjer so snemali film so res osupljive!skratka, jaz sem zelo navdusen!Film sem dobil na DIVX-u, 2 cd-ja, kvaliteta super, podnapisi so, samo so bolj tak tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ... ne vem ... gledal, ampak me ni potegnil vase kot prvi ... prepočasno dogajanje in preveč dolge "tihe" scene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš, prepočasno dogajanje? Saj se od samega začetka dogaja. Akcije je precej več kot v prvem delu. No, res je tisto z Enti malo razvlečeno, ampak tko mora bit, sej ti stvori so dejansko precej poooočaaaasnaaaaa bitja. Mene je film držal pokonci vse tri ure. Pri prvem sem prvič celo malo zadremal - in to med akcijo v Moriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da v Koloseju med filmom naredijo 20-minutno čikpavzo?

Mislim, za kozlat, če je to res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da v Koloseju med filmom naredijo 20-minutno čikpavzo?  

Mislim, za kozlat, če je to res...

Saj ja veš da morajo kaseto s trakom okol obrnt! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da v Koloseju med filmom naredijo 20-minutno čikpavzo?  

Mislim, za kozlat, če je to res...

Saj ja veš da morajo kaseto s trakom okol obrnt! :twisted:

Joj pa sej to je zdej ze vse bolj moderno na Divixih. A niste tega vedl, da teh pa sploh ni vec treba previjat no :roll: :oops: :lol:

A mislte, da od vstopnic zvijo al kaj. Kajpak da ne zivijo od reklam :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislte, da od vstopnic zvijo al kaj. Kajpak da ne zivijo od reklam :twisted:

... ena predstava v dvorani 6 ali 7 ... pol miljona ... ja nnormalno da od kart živijo :shock: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to misliš, prepočasno dogajanje? Saj se od samega začetka dogaja. Akcije je precej več kot v prvem delu. No, res je tisto z Enti malo razvlečeno, ampak tko mora bit, sej ti stvori so dejansko precej poooočaaaasnaaaaa bitja. Mene je film držal pokonci vse tri ure. Pri prvem sem prvič celo malo zadremal - in to med akcijo v Moriji.

Saj pravim, da mi ni jasno, ampak men se je vleklo ... mogoče zato, ker sem si moral 3 ure po nosu vrtat :wink: ... morda ponovim ogled ... tisto z Enti, mi je blo pa še najbolj fino ... bolj me "motijo" tiste dolge "ljubezensko/sanjske" scene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj pa sej to je zdej ze vse bolj moderno na Divixih. A niste tega vedl, da teh pa sploh ni vec treba previjat no :roll:  :oops:  :lol:  

Max, ne vem, če veš - ampak v kinematografih se filmi še vedno vrtijo s celuloidnega traku... Okej, razen v Cinemaxih in podobnih čudesih po svetu, ki jih je manj kot 50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj pa sej to je zdej ze vse bolj moderno na Divixih. A niste tega vedl, da teh pa sploh ni vec treba previjat no :roll:  :oops:  :lol:  

Max, ne vem, če veš....

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Hvala Sym, kaj bi mi brez tebe :?: :shock: :roll: :roll: :roll: ... kolk sm jz ze star :cry: :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi Motosvet-forum/OLP najel eno celo tamajhno dvorano in imel "lastno" projekcijo? :)

Med čikpavzo pa reklame za motorje vrtet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!