Skoči na vsebino

Ogled filma The Two Towers (2.del LotR)


suzuki

Priporočene objave

Evo, po ene petkratnem ogledu filma in prebrani dodatni literaturi sem pripravljena za eno hudo debato na temo LOTR.

Se vidimo v sredo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sej vem, cista sramota :lol: a vseeno ... LoTR 2 se nisem gledala! :oops: :wink:

Suzuki, sej ves tko kot lani... :wink:

Evo seznam kandidatov:

Suzuki

Vragica

Desmo

Zarja

Anubis

Macica

Lucky

Einherjer+Tina

niet

Cyc

a smo za petek, 31.1. ob 20:30?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism nc brala, bom kr napisala...

Film... jaz sem cist not padla... V soboto smo si (ka nas je bilo... cela garda motosvetovcev) ogledal tale film in hvala Suzukiju, ki je pred filmom malo razlozil kako kaj kje kdaj se vse skupaj odvija, sem film razumela tako kot je treba (no, ker se je pac zgodilo, da so mojih kolegi sli ta film gledat in se jim je zdel totalno beden... a je** ga ce se pa ne pozanimas kaj gres gledat). Film... odlicen. Komaj cakam naslednji novoletni FS, ker bo potem kmalu na sporedu se 2. del Gospodarja prstanov.

Torej Suzuki raztura... mislim, ce je ze na forumu full enih funkcij (takvih in onakvih) bi pa lahko Suzukiju dal funkcijo Profesorja.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Evo, kok je leto hitro naokoli... :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tud za ponoven ogled. Za zdaj sem ga videl samo enkrat. :cry:

Aha, pa Suzukija obvezno zraven. Za profesorja. (by Vragica) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa je zravn mojega imena vprašaj?

No, ja. A je že kdo kaj za karte gledal? Ne bi namreč rada spet v prvih vrstah sedela. Mora bit pa vsaj ena deseta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja, meni je všeč katerikoli večer izbereš :oops: ... torej gremo v petek, če se tudi ostali strinjajo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledu dvakrat doma v postli na VHS pa še z našimi titli. :wink:

Se splača dvakrat pogledat, ker pol šele dojameš vse kaj se dogaja. :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lotr2 sem gledal v soboto v Komuni. Po karte sem šel že sredi tedna, tako da sem sedel natanko na sredini dvorane (sredina 9. vrste), kar pomeni odlično Dolby Digital prostorsko zvočno sliko in povsem vodoraven pogled na platno. :D Film je bil pa odličen, s fenomenalnimi prizori: Golum, množične scene z vojsko Uruk-haiev, spopad z Vargi, Enti, Nasgul na "zmajih" nad prostranim močvirjem, pa rohanska trdnjava, pa... Ah, čisto sem navdušen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V O.L.P. smo se zmenili takole: tisti, ki gremo jutri (petek) v kino, se dobimo ob 19:30 v kafiču, ki je takoj za glavnim vhodom na levo (levo je tam, kjer imate srček - vsaj ponavadi).

Zarja hvala, ker si nam kupila karte :oops: :wink: :lol: .

Namarië.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bolj zanima,če boste spet kakšno neskrajšano verzijo predstavitve organiziral.......kao Climber movie party??????????

Za to se pa takoj spet prjavm!!!!!

BTW.....grem danes pogledat to čudo u kinota,pa da vidimo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bolj zanima,če boste spet kakšno neskrajšano verzijo predstavitve organiziral.......kao Climber movie party??????????

Za to se pa takoj spet prjavm!!!!!

BTW.....grem danes pogledat to čudo u kinota,pa da vidimo!!!!

Seveda bomo, a LotR2+ (posebna, podaljšana verzija drugega filma) še ni v prodaji, uradno sploh ni napovedana, le sklepamo/upamo da bo ker so tudi lani tako naredili... Lani je izšla šele novembra in tako bo verjetno tudi letos :cry: :cry: :cry:

BTW: če greš danes ob 20:30 se morda še srečamo :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kuko potlej dones?  :oops:

Kuko, kuko? :roll: Se dobimo eno uro prej tko kot je reku Prof., ne? :wink:

A tebe pa potem ni bilo ali si se ravno pod mizo skrila ko sva s Tejko pršla v kafano v Kolozeju? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tebe pa potem ni bilo ali si se ravno pod mizo skrila ko sva s Tejko pršla v kafano v Kolozeju? :)

Nič se ni skrila, sam tolk je bila zatopljena v razlago prof. Suzukija, da se vama ni uspela posvetit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Well, še moje mnenjce o muviju:

Efekti seveda fantastični, ampak a nismo že naveličani filmov, k iimajo "fantastične efekte"? Mislim - Star Wars Episode I. in II., LoTR 1 in 2, pa A.I., pa vse drugo, kar nas je zasulo.

Res se kar nekako vleče, kot je že Hočko povedal... To pirpisujem čudni dinamiki filma - ves čas vsi nekaj laufajo in se strateško premikajo, opazijo nevarnost in zgroženo gledajo (anime comes to mind, velke učke pa to... - aja, a se mi zdi, ali imajo vsi v filmu razen Enta modre oči???!!??). Prava akcija je edinole fajt v Helmovem breznu, kar je tudi najbolj zanimivih petnast-dvajset minut filma. Vse drugo pa je kot ena doooolgaaaa reklama za Lord of the Rings... Mislim, v prvem delu smo vsaj spoznavali like, v drugem tega čara ni več, liki se samo premikajo in predvsem patetično govorijo svoj tekst... Ni neke dramatike, film sploh ne diha, kot bi moral (no, vsaj da si prisluži mojo brezmejno naklonjenost)...

Aja, najbolj všeč mi je, ko Gandalf na začetku slayja Balroga med padanje v središče zemlje... In ko ga končno zakolje na pobočju gore - in ko se potem prebudi, kot Beli...

Če rečem, da mi je film ful všeč zaradi Golúma/Sm`eagola (okej, pa mal zaradi Entov, ki se izkažeja za dost dolgočasne kmalu...), je to mal hecno, ampak dejansko je Smeagol edini res novi lik v tukaj in skoraj edina/glavna atrakcija... Pa še iz nežive narave izvira (računalniška animacija)... In edini, ki je zanimiv... Vsi drugi so preveč, hmmm:

- hobiti so kot pederastične lutke (hvala, Einherjer, za to idejo :))

- ljudje so glavni frajerji, kot iz reklame za nov parfum ali Gucci

- ženske imajo sočne rdeče ustnice, drugih kvalitet film ne kaže (okej, pa Eowyn malce obrne sabljico...)

- otroci so vsi blond

- Uruk-haije kaže samo v nagravžne žnable v glavnem

V glavnem - niti pod razno ne grem "še enkrat" gledat...

Komaj čakam tretji del - se mi bo potrdilo, ali so najboljše odigrane scene ponucali za prvi del, vse drugo pa potem montirali v neskončne triurne trailerje...

Lep pozdrav, Siomn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo,zelo hudo razočaran!!!! Morda so bila moja pričakovanja prevelika.

Prvi del neprimerno boljši,zanimivejši.......itd.

Vse kar je v tem delu zanimivega,lahko vidite v reklami.....napovedniku za ta film.

Morda mi manjka kakšna dodatna razlaga,pa bi vse skupaj videl v drugi luči........toda filem,preko katerega se bojujem s spancem....... :?: :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kuko potlej dones?  :oops:

Kuko, kuko? :roll: Se dobimo eno uro prej tko kot je reku Prof., ne? :wink:

Zarja - ups :oops: :oops:

A veš, da te tako od strani, kot sem te videl tam, "nisem prepoznal"?!?

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Is it something you did to your hair? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!