Skoči na vsebino

aprilia sx 50


apriliasx

Priporočene objave

No sedaj bom kmalu naredil izpiz za H (ponovem za AM 9 ) kategorijo .

ne bom šel delati izpita za močnejše motorje (predrago )!!

zanima me vse o aprili sx 50 ccm kje jo dobiti najceneje ¸se kvari kako gre v hrib (odblokiru je ne bi )

in če se da dobit novo ampak starejši letnik ( kot imajo to narejono na yamahi : takole

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj bom kmalu naredil izpiz za H (ponovem za AM 9 ) kategorijo .

ne bom šel delati izpita za močnejše motorje (predrago )!!

zanima me vse o aprili sx 50 ccm kje jo dobiti najceneje ¸se kvari kako gre v hrib (odblokiru je ne bi )

in če se da dobit novo ampak starejši letnik ( kot imajo to narejono na yamahi : takole

HVALA

osebno najbolša oblika, mašina derbi-se pravi najbolša...govorim iz lastnih iskušen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj bom kmalu naredil izpiz za H (ponovem za AM 9 ) kategorijo .

ne bom šel delati izpita za močnejše motorje (predrago )!!

zanima me vse o aprili sx 50 ccm kje jo dobiti najceneje ¸se kvari kako gre v hrib (odblokiru je ne bi )

in če se da dobit novo ampak starejši letnik ( kot imajo to narejono na yamahi : takole

HVALA

glede mašine je že rs125black povedal... glede deblokacije pa nevem zakaj je nebi odblokiral. z zablokirano te bojo z apn-kami in avtomatiki prehiteval :P glede dobave pa ii glejat na avto net, oz. na aprilijine uradne servise ( autocomerce npr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj bom kmalu naredil izpiz za H (ponovem za AM 9 ) kategorijo .

  ne bom šel delati izpita za  močnejše motorje (predrago )!!

zanima me vse o aprili sx 50 ccm kje jo dobiti najceneje ¸se kvari kako gre v hrib  (odblokiru je ne bi )

in če se da dobit novo ampak starejši letnik ( kot imajo to narejono na yamahi : takole

HVALA

Zablokiran motor nebo šel 50kmh. V klanc boš pa rinu. Nevem zakaj res nebi odblokiru. Drugač je pa motor kvaliteten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zablokiran motor nebo šel 50kmh. V klanc boš pa rinu. Nevem zakaj res nebi odblokiru. Drugač je pa motor kvaliteten.

heh meni je šla rs50 zablokerana 50+

od 666 tzr je šla še kak kilometer več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@aprilia sx ti kar kupi sx-ka če se ti dopade ne bo ti žal, če bo še zaprt ga odblokiraš pa dobre gume gor če boš še viška dnarja še kak aspuh športen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, odblokiran motor ma večjo moč, dlje zdrži in lepše laufa.

Popravljeno . Popravil fico182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@aprilia sx ti kar kupi sx-ka če se ti dopade ne bo ti žal, če bo še zaprt ga odblokiraš pa dobre gume gor če boš še viška dnarja še kak aspuh športen :D

kje bi jo kupi najcenej

in če se da dobiti novo samo starešji letnik primer

DT50X '08 AKCIJA 2.540 EUR (z DDV)

DT50X '10 3.100 EUR (z DDV)

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa proti yamahi dt 50 x ???

z nobenim neboš falil, kupi keri ti je lepši... sx gre malo dlje ma pač malo vzdržlivejšo mašino, pri yamahi so edino deli prej dobavljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nobenim neboš falil, kupi keri ti je lepši... sx gre malo dlje ma pač malo vzdržlivejšo mašino, pri yamahi so edino deli prej dobavljivi.

za derbija dobiš zej tudi že vse dele in hitro .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!