Skoči na vsebino

IZJAVA LETA


Nearrain

Priporočene objave

Spet bi nekdo rad % vlekel :evil: .  

Ne preko Amway-a ampak preko anywaya. :D

AMWAY = American Way.

Yeeeeeeeee- haaaaaaaaw, Teksaaaaaaaaaaas!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredi sloway.

Se ga ne da, ima že amway (metaforično gledano) monopol, pobral je vse stranke, tisti na vrhu piramide v americi pa so iz lastniko nekaj dolarjev pstali lastniki nekaj zilijonov dolarjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredi sloway.

Se ga ne da, ima že amway (metaforično gledano) monopol, pobral je vse stranke, tisti na vrhu piramide v americi pa so iz lastniko nekaj dolarjev pstali lastniki nekaj zilijonov dolarjev...

Sloway varianta je pa obratna :evil: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredi sloway.

Se ga ne da, ima že amway (metaforično gledano) monopol, pobral je vse stranke, tisti na vrhu piramide v americi pa so iz lastniko nekaj dolarjev pstali lastniki nekaj zilijonov dolarjev...

heh....se vidi,da si iz pisne stroke in ne iz ekonomske.marketing stari,marketing.....in produkt(i).amway je tudi enkrat zacel in takrat si tudi ze dobil vecino izdelkov,katere je amway zacel ponujati.torej.....?? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh....se vidi,da si iz pisne stroke in ne iz ekonomske.marketing stari,marketing.....in produkt(i).amway je tudi enkrat zacel in takrat si tudi ze dobil vecino izdelkov,katere je amway zacel ponujati.torej.....??  :lol:

Kot "novinar" sem tudi hud nasprotnik marketinga in PR-a :twisted:

(Zmeraj mi hočejo prodati ideje, brez da bi mi ustrezno plačali za tuljenje v njihov rog PRESS) :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!