Skoči na vsebino

Najcenejše letalske karte, ter potovanje čez lužo


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Z mojo boljšo polovico ter najino dojenčico načrtujemo naslednje leto potovanje po ZDA.

Zanimjo me vaše izkušnje z organizacijo takšnega potovanja ( koristni linki, ter drugi naslovi ).

Rada bi prepotovala Kalifornijo ter naredila izlet do Las Vegasa kjer bi se poročila ( če ima kdo izkušnje.... ).

Najlepša hvala za vaše odgovore in nasvete

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Ko preglejujem različne ponudnike letov čez lužo, mi ni čisto jasno kako in kaj?

Ponujajo ceno kart za odrastle mladostnike ampak od 2-... let laj je pa z najino pupiko, ki še ni dve leti? Če mogoče kdo ve bi mu bil hvaležen za čim prejšnji odgovor, saj bo baby stara dve leti 24 januarja in bo karta za njo dodatnih cca 1000€ tako da če je temu tako da je za otroke do dveh let zastojn bi šli pač pred 24 januarjem.

Hvala za odgovor.

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam let do NY (najcenejši let v Ameriko je tja, ker je največ linij). Karte na osebo se giblejo od najcenejših 350€ do tam 550€ (povratna karta kakšen Munchen - NY) (seveda so tudi dražje ampak najbrž vas to ne zanima), po novem letu naj bi tudi hrvaška letalska družba uvedla nizkocenovni let do NY ki naj bi bil okoli 300€ na osebo... priporočam let do NY zato, ker se od tam naprej odpravite do californije... z notranjim letom je zadeva bistveno cenejša. sam sm gledov NY-Miami za približno 150 dolarjev pride na osebo povratna karta, in če zadevo sešteješ pride bistveno cenejš kot če letiš s kakšno evropsko letalsko družbo do californije. res se splača ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam let do NY (najcenejši let v Ameriko je tja, ker je največ linij). Karte na osebo se giblejo od najcenejših 350€ do tam 550€ (povratna karta kakšen Munchen - NY) (seveda so tudi dražje ampak najbrž vas to ne zanima), po novem letu naj bi tudi hrvaška letalska družba uvedla nizkocenovni let do NY ki naj bi bil okoli 300€ na osebo... priporočam let do NY zato, ker se od tam naprej odpravite do californije... z notranjim letom je zadeva bistveno cenejša. sam sm gledov NY-Miami za približno 150 dolarjev pride na osebo povratna karta, in če zadevo sešteješ pride bistveno cenejš kot če letiš s kakšno evropsko letalsko družbo do californije. res se splača ;)

Ojla,

ker tudi z mojo naslednje leto malo planirava obisk našig zahodnjakov, sem malo čekiral zadeve. Povej mi Racemaniak, kje si našel karte pod 500EUR??? Sicer pa se popolnoma strinjam, interni leti so potem čisto druga zgodba in je veliko lažje potem potovati po notrnanjosti ZDA.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Robert M.

Če nimaš rešitve za predlog, bodi rajš tiho pa zadrž mnenje zase....

drugač pa ena taka dost kul stran za letalske karte je edreams.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Robert M.

Izkušnje?? Jaz jih bom imel. :hmm: k se bom šel ločit' tja... :lol1:

prideš cenejše skozi, ker je mus'ka s popustom 50%!

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do sedaj našel najcenejšo karto na ODKLOP:COM za 633€ in sicer do Vegasa ampak ko se določiš za rezervacijo ugotoviš da to ni cena ampak zavajanje.

Saj ti potem kar naenkrat dodajo še letališko takso.... in znese cca 750€.

To je pa še zmeraj najceneje kar sem našel.

In ja res me zanima kje dobiti karto za cca 400€.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do sedaj našel najcenejšo karto na ODKLOP:COM za 633€ in sicer do Vegasa ampak ko se določiš za rezervacijo ugotoviš da to ni cena ampak zavajanje.

Saj ti potem kar naenkrat dodajo še letališko takso.... in znese cca 750€.

To je pa še zmeraj najceneje kar sem našel.

In ja res me zanima kje dobiti karto za cca 400€.

Lp

Do Vegasa je verjetno ne boš , razen če se boš s kromiprjem pa kurami peljal........ preglej tist edreams ki sem ti dal, maš res velik opcij, pa mal skombinirej. Lahk pa pošlješ mejl na info@aviatic.si v mejlu napišeš kaj rabiš in ti poiščejo najboljše variante. jest kar mam službenih potovanj se vedno obrnem na njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kart za ny je pod 400€ veliko.... le vedet moreš kje iskat.

Stari grem takoj preko, če mi zrihtaš karto pod 400€, letos sem letel v NY za 515€, zdaj pa jih ne najdem več tako poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da drži tista " resnica ni plenica pa vseeno smrdi"

:kva2: hahahaha

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še zmeraj se nisem odločil kako čez lužo in iščem najugodnejšo varianto. Ima mogoče kdo kakšne nove informacije v zadnjem času?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo,

jaz sem bil v USA 50 dni in je povratna karta bila 1000 dolarjev preko ryanair.

Svetujem pa ti da se osredotočiš al na east coast al na west coast kot pa da potuješ iz enega konca na drugega. Sam sem z svojo druzbo delal 700km/dan obicajno in ni se da videt veliko vec ce gres bolj easy varianto. Ti pa svetujem definitivno las vegas bolj kot NY, meni se ni zdel NY nic posebnega, bolj mi je bil vsec San Francisco. Drugace pa mas v Las Vegasu tako ali tako mini kopije teh mest, ki jih lahko obisces in je ''skoraj'' isto. Pac nisi na 51ti ulici v NY dolgi 2159415126156459123189 km :D - nic ne zamujas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

New York je pač New York in živi 24 ur/dan. Bolj gre zadeva proti polnoči, več ljudi je na ulici.

Predstava na Broadwayu je bila nepozabna...

Varno in super, ni da bi tam živel 1 mesec ampak utrip pa moraš začutiti.

... ampak to je samo moje mišljenje ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še zmeraj se nisem odločil kako čez lužo in iščem najugodnejšo varianto. Ima mogoče kdo kakšne nove informacije v zadnjem času?

Jaz sem kupil letalske karte na bookingpoint.net, ker so imeli neko akcijo. Sem letel za NY za manj kot 500 EUR.

Poizkusi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni, če kdo namerava v prihodnje kakšen let mu lahko mogoče ''zrihtam'' kakšne karte, namreč sem posebni agent v ZDA in v ZDA živim že 10 let in sicer V kaliforniji.

Za več informacij me kontaktirajte.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!