Skoči na vsebino

nujno rabim nasvet


zalostna

Priporočene objave

OK rabim nasvet nekoga ki se spozna na skuterje. ja vem sesalci in zmešal se mi bo :kva2: ! imam namreč skuter 50kubov kitajček TANCO 49 nov kuplen 2010. do servisa je delal normalno kot urca sedaj pa ko ga vžgem na vzig (tist rdeč gumb) mi vžge za 2 sekundi pol pa ne da več nič od sebe sam u prazn rohni, na nožno pa tud neče vgat. oprostite poraznemu pisanju sam nism lih v tem domača kako se kateri stvari reče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK rabim nasvet nekoga ki se spozna na skuterje. ja vem sesalci in zmešal se mi bo :kva2: ! imam namreč skuter 50kubov kitajček TANCO 49 nov kuplen 2010. do servisa je delal normalno kot urca sedaj pa ko ga vžgem na vzig (tist rdeč gumb) mi vžge za 2 sekundi pol pa ne da več nič od sebe sam u prazn rohni, na nožno pa tud neče vgat. oprostite poraznemu pisanju sam nism lih v tem domača kako se kateri stvari reče.

vprašaj @x-raiderja na forumu maxiskuterji ali pa na ZS, on veliko ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK rabim nasvet nekoga ki se spozna na skuterje. ja vem sesalci in zmešal se mi bo :) ! imam namreč skuter 50kubov kitajček TANCO 49 nov kuplen 2010. do servisa je delal normalno kot urca sedaj pa ko ga vžgem na vzig (tist rdeč gumb) mi vžge za 2 sekundi pol pa ne da več nič od sebe sam u prazn rohni, na nožno pa tud neče vgat. oprostite poraznemu pisanju sam nism lih v tem domača kako se kateri stvari reče.

Fajn bi bilo, če bi po forumu prej malo spraševal predno si kupil tega Kitajca ! :P

Ps:po toči zvonit je prepozno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK rabim nasvet nekoga ki se spozna na skuterje. ja vem sesalci in zmešal se mi bo :P ! imam namreč skuter 50kubov kitajček TANCO 49 nov kuplen 2010. do servisa je delal normalno kot urca sedaj pa ko ga vžgem na vzig (tist rdeč gumb) mi vžge za 2 sekundi pol pa ne da več nič od sebe sam u prazn rohni, na nožno pa tud neče vgat. oprostite poraznemu pisanju sam nism lih v tem domača kako se kateri stvari reče.

ja če maš garancijo ga pelji nazaj!"!!! :)

pa zake te sploh kopujete tote kitajčke ki niso pol kurca vredni??? das rajsi se malo polek pa kupis neko yamaho, aprilio, gilero.... rabljeno! pa bo ziher šla bolj ko pa toti kitajčki¨!!! :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tomos apn6s ne laufa dobro kot bi prekinjevalo elektriko in strela 2 cm strele z auspuha

POMAGAJTE :surrender: :surrender:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tomos apn6s ne laufa dobro kot bi prekinjevalo elektriko in strela 2 cm strele z auspuha

POMAGAJTE :surrender: :surrender:

pomagaj si in bog ti bo pomagal :P

našteli frgazr pa elektriko poglej.. itd

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tomos apn6s ne laufa dobro kot bi prekinjevalo elektriko in strela 2 cm strele z auspuha

POMAGAJTE :surrender: :surrender:

Očisti-z finim šmirgl papirjem pobrus platine in naštelaj vžig ter predvžig. Še prej pa poskusi zamenjat svečko.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očisti-z finim šmirgl papirjem pobrus platine in naštelaj vžig ter predvžig. Še prej pa poskusi zamenjat svečko.

Platine se čisti z pilco in ne z šmirgel papirjem.Najprej poglej barvo platin, namreč če so plavkaste imaš defekten kondenzator ! odpirati pa morajo 0,40-0,45 mm.Sicer pa preglej najprej svečko in šteker poglej tudi iskro,ki mora biti lepa rudečkasta in ne švohna plava ! Malo preglej pa malo več napiši in dobiš bolj natančen odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa tomos apn6s ne laufa dobro kot bi prekinjevalo elektriko in strela 2 cm strele z auspuha

                POMAGAJTE :surrender: :surrender:

Zamenjaj svečko vem, ker sem imel isti problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!