Skoči na vsebino

Ford Fiesta 650 KM - Ken Block


fernand9002

Ford Fiesta 650 KM  

32 članov je glasovalo

  1. 1. Ken Block obvlada avto ali ne?



Priporočene objave

Če obvlada ne vem, sem pa skoraj prepričana, da wrc vozniki, ki jih poznamo v Evropi bolj obvladajo, nimajo pa takšne promocije.

Ti reklamni posnetki niso noben dokaz o tem, če obvlada ali ne, ker je vse snemano po kadrih, 1000x ponovljeno, prej kupi treningov...

očitno torej obvlada tudi marketing, ki ga WRC evropski vozniki očitno ne (rabijo) obvladajo? ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečt komurkoli k je odpelal svetovno prvensvo da je slab in da ne obvlada, je res blesavo.

Ampak Slovenci smo v tem najboljši. Mi pljunemo v ksiht še Rossiju ... (pa ne jaz osebno, da ne bo pomote).

Pri nas ni spoštovanja za dosežke drugih - razen, če gre za kakšne Nemce, teh smo gledati od spodaj gor ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nadaljevanje zgodbe ...

D SHOES KEN BLOCK'S GYMKHANA THREE, PART 2 BONUS EDIT: ALTERNATE ANGLES

Gymkhana THREE, Part 2 was shot just south of Paris, France in Linas at l'Autodrome de Linas —Montlhéry, where Ken Block successfully attempted various tricks for the first time ever. The unique geography of the area enhanced Ken's ability to be creative, and pull-off some of the most amazing feats in a car! This clip takes one of those amazing tricks and explores it from an extended, all angles shot view.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!