Skoči na vsebino

prenosi


drjanez

Priporočene objave

živjo, zanima me glede teh prenosov. imam peugeot speedfight 50cc zračno hlajen in prehitro pride na obrate (blokade so zunaj). če menjam prenose, ali se bo to poznalo pri pospeških in ali mi bo potem sploh še speljal v hud klanec? kakšna je razlika med sekundarnim in primarnim zobnikom - če se da komu malo obrazložit. pa če kdo pozna kakšno trgovino ki jih prodaja.

hvala

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem, da če menjaš prenose ti to nebo nič pomagalo. Da obrazložim: pri originalu brez blokad je možno da ti motor sploh ne bo mogel speljati če boš dau daljše prenose(večja končna, slabši pospeški), ker ne bo imel moči. To se ponavadi menja na 70ccm. Drugič, prenosi nimajo nobene veze s tem kako hitro pride skuter do obratov. Predlagam da menjaš org valjčke za težje pa boš videl razliko. Pri speljevanju pa imajo ključno vlogo fedrce v sklopki-trše kot so, pri višjih obratih ti bo skuter speljeval.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valjčki so v redu, jermenica se raztegne do konca.

no dobro, itak mislim dat kit 70 noter, ampak še zmeraj ne vem kakšna je razlika med primarnim in sekundarnim zobnikom (vem kje sta) ampak katerega naj zdaj zamenjam? a moram oba menjat, za koliko se razmerje spremeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj primarne, pa bo šlo v klanc, če boš pa dau not 70 pa je itak vseeno kere menjaš kere bo motor v vsakem primeru meu dost moči in bo vleku v vse klance :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!