Skoči na vsebino

RS4 125


ducatiboy

Priporočene objave

zlo lepa za pogledat sm kar se pa tiče mašine, bremz, itd. pa sramota za aprilio me je razočarala na pouni črtni :BUA: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo lepa za pogledat sm kar se pa tiče mašine, bremz, itd. pa sramota za aprilio me je razočarala na pouni črtni :BUA: :glare:

lepa je ja, sam ekologija je izpodrinla očitno še zadnje 2T motorje :S. Dej je pa YZF 125 dobla konkurenco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebala jih ekologija in te njihove eko norme! Nakonc bodo pa itak ugotovil da segrevanja sploh ne povzročamo mi, ampak se zemlja sama segreva, zadnjič sm celo gledu dokumentarc k so govoril da se zemlja ubistvu ohlaja.... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebala jih ekologija in te njihove eko norme! Nakonc bodo pa itak ugotovil da segrevanja sploh ne povzročamo mi, ampak se zemlja sama segreva, zadnjič sm celo gledu dokumentarc k so govoril da se zemlja ubistvu ohlaja.... :wallbash:

točno to, tut če nej najprej američani to mau pospravjo pod svojim pragom... Tm k majo avte ni noben pod 3000cc pa 150km. Tle pa ena uboga 125cc mašinca :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se tiče globalnega segrevanja, je to res samo do ene meje... Do ohlajanja prihaja neposredno preko globalnega segrevanja, globalno segrevanje pa je samo olepšani term za uničevanje Zemlje, profecija hudiča, autoklimatiziranje planeta... Tako kot za mcdonalds pravimo fast food namesto kup dreka.

Kaj se pa 4t motorjev tiče pa jih podpiram.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezik si mi z besede vzel

fora je v tm da če oni delajo 4t namest 2T jim država dost več dnarja da ker je pač EKO *KAO* :D

večji zaslužek, sej sam na to gledajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni tak slaba, ampak prejšnji model mi je bil lepši.. me zanima kako ceno bojo dali, pa kdaj bo prišla v slovenijo

lepa je, mel pa je sigurno nebi..zasrali so da je 4t :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa je, mel pa je sigurno nebi..zasrali so da je 4t :surrender:

Točno tako. Res da je eko do okolja, sam nikamor ne bo šlo, pa cena bo bila itak previsoka, da bi lahko še kit dal gor. Drugače je pa meni lepa, edino nihajka je grda.

P.S.:"The six speed gearbox lets the rider make full use of the performance of this class beating engine."

:lol1:

Popravljeno . Popravil macak333
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemore bit RS-ka 4 taktna, toj kot da bi ratale use punce tipi... :wallbash: ja faq.... ajd dobr ne rečem pač so mogl to naridt zarad okolja, sam ne me jebat da je isti DERBI GPR 125 4T, iste vilce, bremze, nihajka... uglavnem, konc je , folk bo kupu cagivo al pa yamahco. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No počas se naumo več kregal kater bol potegne. :naughty:

Men osebno zgleda fajn, se je nebi branu. Takoj zamenam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No počas se naumo več kregal kater bol potegne. :naughty:

Men osebno zgleda fajn, se je nebi branu. Takoj zamenam!

enako sam bojo pa pomoje zacel dost bl kupvt yzf ker bo pomoje cena kr visoka. Drgač pa ni nujno da je to lihk slabo da je 4t. Mogoče se bojo pa zdej k so si en drugmu konkurenca začel mal bl razvijat na tem področju in mal več iz 4t agregata spravl.

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav se mnogim zdi da je konc sveta temu ni tako... 2t aprilia drugo leto še ostaja v načrtu

ja rablena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevrjamem da bo cena nevem kako visoka. Pomoje kr konkurenčna yzf 125. No, sej že to vsako leto dražijo, sploh vem ne več kolk je letos :) jz sm dal takt še 3500 :)

Zakaj nebo cena visoka?

Odgovorjate si sami sebi, vse bolj švohotno, plastično zgleda? ane...

Pa a niso itak vedno 4T motorji cenej kot 2T?

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!