Skoči na vsebino

RS4 125


ducatiboy

Priporočene objave

Rs 125 2t 2011? Kje piše da je ne bo? ;) če bo husqvarna 2t pol bo aprilia tudi... ;)

 Zlo podobna bo Derbiju GPR 125. Večina delov je isti, to sm že na svoji 50cc upazu da ma večinoma delou od Derbija. Zdej pa še 125 --> 4t...

So yeah, compare the Derbi you see here and in the gallery below to the ‘Priller. Same aluminum beam frame, same Paolo forks, same braced swingarm, same radial breaks etc.

Of course that also means the RS4 will adopt the same under-stressed 15bhp 125cc four-stroke engine and will weigh the same 120kg/264lbs (not clear if that’s wet, dry or what). Fingers crossed that this comes to the states, the four-stroke engine is a good indication that it could.

;)

CITIRANO IZ TLE

Mate pa tut že na uradni strani KLIK

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav razočaran sem nad Aprilio, da so notri vtaknili 4-takten motor. Vsaj ime so zamenjali, tako da bo RS 125 za vedno legendaren motor, kar se tiče SS 125. :worship:

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dnevi sem govoril s pomembnim možakom iz Aprilije, ki mi je zagotovil, da bodo kaj kmalu ponudili "kit" predelave, ki bodo bazirale na povečanju prostornine motorja.

Cena RS4 bo cca 4000€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dnevi sem govoril s pomembnim možakom iz Aprilije, ki mi je zagotovil, da bodo kaj kmalu ponudili "kit" predelave, ki bodo bazirale na povečanju prostornine motorja.

Cena RS4 bo cca 4000€!

no čebo 4000€ potem nebo draga (za aprilio) :D

sicer pa mislim da bodo dalje delali rs125 2t. upajmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no čebo 4000€ potem nebo draga (za aprilio) :D

sicer pa mislim da bodo dalje delali rs125 2t. upajmo :D

fajn bi blo sam mislm da ne bo tko, no tut ce bo ne doug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikah je tok lepa da dol padeš... Sam še vseeno mislim, da bo zgledala manj nabita od RS. Vsaj zadnjo gumo bi lahko dali gor širine 150, ne pa 130....  :wallbash::wallbash: Zarad tega bo čist shirana delvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slikah je tok lepa da dol padeš... Sam še vseeno mislim, da bo zgledala manj nabita od RS. Vsaj zadnjo gumo bi lahko dali gor širine 150, ne pa 130.... :wallbash::wallbash: Zarad tega bo čist shirana delvala.

računaj na to da je motor 4t in da proizvede manj konjev in s tem posledično morajo dati manjšo dimenzijo gum da motor bol leti zaradi manjšega upora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!