Skoči na vsebino

Kuwait


Priporočene objave

Hja, zadeva ima (tako kot vsaka :wink: ) dobre in slabe strani:

- poceni bencin 8)

- vozˇnja z motorcˇkom celo leto 8)

- naucˇila se bosˇ voziti endure po pusˇcˇavi (kar malo zavidam :wink: )

:D :D :lol: :D :lol:

Suzuki, ce bi vedela, da bo tako...sploh ne razmisljam.GREM! :P :lol: :wink:

Ko so slisali, da imam motor...so omenili, ces da bi Kuwait prikazali se v boljsi luci, da poleg bolnice stoji Harley bar. :usa :fist: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja servus!

Zarja, a si ti medicinc? Povej, je to varijanta preko British Hospital in Kuwait. Sem se z nekom nekaj malega o tem zˇe pogovarjal.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Kako je svet majhen in hvala bogu (alahu!!:shock: ) za internet!

Rocky poglej v pm. 8)

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja, jest bil v Kuwajtu (turisticˇno), pred slabimi tremi leti. Vse kar so fantje napisali, je res, sˇe najbolj je pa res, da, cˇe bosˇ hotla popit kaj alkohola, bosˇ bankrotirala. Nobenih kaficˇev na ulici in vrtovih, limonado prodajajo v trgovinah iz hladilnikov, cˇe ti pa slucˇajno zapasˇe pivce, ali pa sˇe kaj bolj ostrega, si pa v r***. Samo v hotelih za tujce, zaprta scena in cene... Za eno malo pivce cca 8 US$ in vecˇ. Torej, cˇe ti pivce, vino ali kaj takega disˇi, potem definitivno ostani doma. Cˇe pa mislisˇ v lov za bogatim Arabcem pa, no ja, tko, kot so fantje napisali, raje imajo bjonde bogatih oblin. Za obline pri tebi ni problem, odkar pa kozmeticˇna industrija napreduje tud barva las ne bi smela bit problematicˇna :wink: :wink: :lol: 8)

Lojzi,.....:drinking:...... hikkk....:drinking:...... kwa prav's..... :drinking: ....vauuuuu...se dogaja :multi: :silly:

Odkar gre zares, ga samo [cenzurirano]... nekaj casa se poslavljamo, nekaj casa pa akumuliramo. :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja ne nas zapuscat !!! Magar se zate prklenem te ne izpustim da gres tam dol! Sej lej tle mas use prijatelje pa se kuzka lepega mas pa se motosvet ne nas zapuscat!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vrtnica, ampak ves kdaj mi postane pa res hudo?

Ko stisnem mehko belo kepico k sebi in pomislim, da bo Svit cez 2 leti ze odrasel in me ne bo vec poznal. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bil tudi dvakrat v arabskem svetu sicer ne v Kuvajtu ampak glede na to kar sem tukaj prebral ni velike razlike. Takrat je bila z nami tudi ena ženska, ki je na ulici doživela eno prav bridko dogodivščino. Po tistem je zapustila hotel samo v spremstvu vsaj dveh moških iz naše družbe.

Povem ti še dva razloga proti:

1. z Vrtnico priklenjeno okoli gležnja ne boš prišla daleč :lol:

2. mene ne boš mogla več prehitet na Planinskih ridah :oops:

In enega za:

Glede na to da si iz Turčije greš praktično domov :lol:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja ne nas zapuscat !!! Magar se zate prklenem te ne izpustim da gres tam dol! Sej lej tle mas use prijatelje pa se kuzka lepega mas pa se motosvet ne nas zapuscat!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vrtnica, ampak ves kdaj mi postane pa res hudo?

Ko stisnem mehko belo kepico k sebi in pomislim, da bo Svit cez 2 leti ze odrasel in me ne bo vec poznal. :cry: :cry: :cry:

no vidis ne it!!!! Al te bo kepica pogresala tko da ne it prosiiiiiiiim smrk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zarja... odločitev je samo tvoja (priznam pa ti, da mi ni vseeno kam greš in od srca povedano bi mi bilo veliko lažje, če bi rekla, da greš za 2 leti v VB, Kanado, ali v državo, kjer živijo vsaj tako "normalno" kot mi... po drugi strani pa... vsepovsod se ti lahko kaj zgodi... :cry: :cry: :cry: )... jaz ti želim samo, da bo vse OK, pazi nase in misli na nas... :wink:

:cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti glasek odzadaj pravi, da je kar malo prelepo... :?: (od kje zadnje case toliko tistih glaskov :roll: :wink: )

Zarja

Ja, glaski odzadaj znajo biti od sile zahrbtna zadeva, zlasti ker jih je običajno več in si med seboj nasprotujejo. In zakaj ti pravzaprav glaski prišepetavajo, da bi bilo dobro riniti v Kuwait? Zaradi cekinov, zato, ker ti trenutno v lastni koži ni udobno (zgolj ugibam) in domnevaš, da bo koža ostala lepo doma na Brezovici, če boš zamenjala okolje, morda zaradi čisto tretjega ali X-tega razloga... Ga ni junaka, ki bi se lahko odločil namesto tebe. Želim ti trezno glavo in veliko sreče, kakorkoli se boš odločila.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarja - če ne greš v Kuwait, te bo ziher zamikalo še kam druga.

Verjetno je najbolje, da greš - in če ti ne bo všeč, prideš domov in si totalno zadovoljna, ker si ugotovila, da nočeš nikoli več stran.

To sem naredil jaz - in odtlej ful uživam v Sloveniji :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga denarja in človeka,ki bi me iz rodne zemljice spravil........DOBESEDNO IN PRI POLNI ZAVESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja Klimbra gradbeniki že vemo kako je tam ko berejo z desne proti leve in od spodaj navzgor.

Sicer še nisem bil in me tudi kaj preveč ne vleče, službeno pa sploh ne ker poznam kar nekaj sodelavcev ki so bili po Iraku, Libiji, Siriji in podobnih državah in ko so mi govorili o razmerah doli točno takšnih kot je RAN napisal. Pa niso šli solo dol ampak je recimo vsak teden letel avion dol poln bolj ali manj slovencev.

Zarjo nekaj sumim ker je nekje dodala link z zemljevidom Kuwaita. Le na kaj cilja?

POzna,poznam....pa vsi mal khmmmmm pridejo nazaj,pa familije propadejo,pa Ruglja obiskujejo......a da kdo kej velik nazaj prnese???? J razne tako ali drugače prenosljive bolezni!!!!!!!

NI ZA ŽIVU GLAVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarja.....jest bom pa tvoje kodre preveč pogrešal :? :? :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!