Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

1'36.141 je Elias odpelal na kvalifikacijah, na motogp stroju je samo 0.9 sec hitrejši. Vale pa v isti desetinki kot včeraj. družbe Aoyame in Crutchlowa ni vajen, še posebej ko pomislimo, da je v Brnu na WSBK testih z R1 oba superbikerja gladko nabil. Pa je bil tam le zato, da vidi če je noga dost zdrava za dirkanje. . .. prepričan sem bil da bo danes dobil pol sekunde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti treningi povedo že marsikaj!

Ja po pa povej kaj.

Po mojem ne veliko, sploh pa če je Simončeli pred vsemi tovarnoškimi Honda-mi pa Rosi tam nekje pri osmem mestu.

Sploh pa ne verjamem da bi šel Rosi že zdaj na polno da ga motor skipa, ker med Duko in Yamaho je pa velka razlika tako da ne moreš pričakovati da bo Rosi skor 2s počasnejši.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se le ne obeta novi melandri... tudi on je bil na začetku slab, pa so optimisti govorili iz testa v test, sej se bo navadil... no pa se ni...

tud jst sm takrt verjel da bo... tudi sedaj verjamem, ampak nwm nwm... tudi randy je prvič na ducatiju pa je hitrejši za pol sekunde...

@Cartman: am katera 2 superbajkerja si mislil? ko jst najdem samo enega :/

a kdo ve kaj marco dejansko vozi, glede na to da je precej hiter... honda je obljubila 4 tovarniške maši ne... torej tudi za marca... trenutno verjetno vseeno vozi še 2010 hondo al??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1'36.141 je Elias odpelal na kvalifikacijah, na motogp stroju je samo 0.9 sec hitrejši. Vale pa v isti desetinki kot včeraj. družbe Aoyame in Crutchlowa ni vajen, še posebej ko pomislimo, da je v Brnu na WSBK testih z R1 oba superbikerja gladko nabil. Pa je bil tam le zato, da vidi če je noga dost zdrava za dirkanje. . .. prepričan sem bil da bo danes dobil pol sekunde.

Si resno pričakoval pol sekunde??? Glede na to da je šele danes prvič odpeljal konkretno količino krogov s screamerjem (včeraj samo ene 2,3) ni blo prčakovat res velikega napredka.Je večje presenečenje da je naredu isti čas. Sicer ma še čas da popravi tud to. Je pa zanimivo da mu je vseen a motor suva al se pele pa mal bl uglajeno (vsaj zaenkrat po časih gledano).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem kar malo presenečen nad Abrahamom. Nova ekipa, voznik ki nikoli ni sedel na MotoGP stroju, pa je trenutno pred Eliasom. Čeprav so še vedno nekaj več kot 2s za Lorenzom se mi vseeno zdi, da so precej dobro začeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem kar malo presenečen nad Abrahamom. Nova ekipa, voznik ki nikoli ni sedel na MotoGP stroju, pa je trenutno pred Eliasom. Čeprav so še vedno nekaj več kot 2s za Lorenzom se mi vseeno zdi, da so precej dobro začeli.

Tuki bi mu jest vsaj pol sekunde pripisu zarad proge. Glede na rezultat dirke mu očitno odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki bi mu jest vsaj pol sekunde pripisu zarad proge. Glede na rezultat dirke mu očitno odgovarja.

Ja ampak da je nabil dva mačka, kot sta Capirossi in Elias (ki sta v Valencii peljala že miljonkrat). Je pa res da je dobro letel na zadnji dirki v Moto2 ko je zmagal (seveda s pomočjo Tonija).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si resno pričakoval pol sekunde??? Glede na to da je šele danes prvič odpeljal konkretno količino krogov s screamerjem (včeraj samo ene 2,3) ni blo prčakovat res velikega napredka.Je večje presenečenje da je naredu isti čas. Sicer ma še čas da popravi tud to. Je pa zanimivo da mu je vseen a motor suva al se pele pa mal bl uglajeno (vsaj zaenkrat po časih gledano).

jaz sem pričakoval de bo screamerja dal zelo hitro u kot, in tud danes delal na enem od bangerjev. in ja, moja optimistična ocena je bla da se bo pelal 1:33:2-1:33:3, kolkor je na warmupu pelal Hayden. kot ponavadi, sm brcu u temo :)

Pa nič ne kaže, de bosta z Burgeesom probleme rešla u 80 sekundah. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta jesenska testiranja so predvsem bolj pomembna za mehanike in inžinirje v razvoju, spomladanska pa k te opravijo svoje pa bolj pomembna za voznika in prihajajočo sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 1m 32.179s

2. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 1m 32.322s

3. Casey Stoner AUS HRC 1m 32.387s

4. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 32.450s

5. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 1m 32.583s

6. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 32.626s

7. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 1m 32.738s

8. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 32.942s

9. Randy de Puniet FRA Pramac Racing 1m 33.156s

10. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 1m 33.325s

11. Hector Barbera ESP Paginas Amarillas Aspar 1m 33.514s

12. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 1m 33.542s

13. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro Team 1m 33.761s

14. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 1m 33.846s

15. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 1m 34.058s

16. Loris Capirossi ITA Pramac Racing 1m 34.411s

17. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 1m 34.800s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak da je nabil dva mačka, kot sta Capirossi in Elias (ki sta v Valencii peljala že miljonkrat). Je pa res da je dobro letel na zadnji dirki v Moto2 ko je zmagal (seveda s pomočjo Tonija).

Vse je res. Sam menim da je lažje neki novga spoznavat na progi, ki ti odgovarja. Mislim da bi bla tud Toni in Loris bliže, če bi testiral na progah ki njima ležijo.

jaz sem pričakoval de bo screamerja dal zelo hitro u kot, in tud danes delal na enem od bangerjev. in ja, moja optimistična ocena je bla da se bo pelal 1:33:2-1:33:3, kolkor je na warmupu pelal Hayden. kot ponavadi, sm brcu u temo :)

Pa nič ne kaže, de bosta z Burgeesom probleme rešla u 80 sekundah. . . .

Po moje pa je kr pametno da tud screamerja dobr sproba. Mogoče pa bosta z Burgeesom mela kako idejo kako ga mal bol voznega narest. Glede na to da je močneji, se splača vsaj pogledat če je kaka varianta da bi bil tud uporabnejši.

V 80s??? :rolleyes: Jest bom zadovoljen če pol problemov rešta do začetka sezone. Ne bo tko lahko tegale motorčka porihtat kakor eni misljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak da pa stoner dobi testiranja... kaj sem vam reku fantje? ;) stoner 1. rossi 13... no kako se je izšlo??? še previsoko sem ga dal ;)

stoner počasi dokazuje da je najboljši motociklist na svetu ;)

1. Casey Stoner AUS HRC 1m 32.066s

2. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 1m 32.179s

3. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 1m 32.322s

4. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 32.450s

5. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 32.497s

6. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 1m 32.583s

7. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 1m 32.738s

8. Randy de Puniet FRA Pramac Racing 1m 32.836s

9. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 32.942s

10. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 1m 33.105s

11. Hector Barbera ESP Paginas Amarillas Aspar 1m 33.168s

12. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 1m 33.325s

13. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 1m 33.483s

14. Loris Capirossi ITA Pramac Racing 1m 33.740s

15. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro Team 1m 33.761s

16. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 1m 33.793s

17. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 1m 34.800s

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak da pa stoner dobi testiranja... kaj sem vam reku fantje? ;) stoner 1. rossi 13... no kako se je izšlo??? še previsoko sem ga dal ;)

stoner počasi dokazuje da je najboljši motociklist na svetu ;)

Sej nočem prepira... samo kaj ti pomaga če je zdej 1, ko pa na vsaki drugi dirki pade :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nikogar prepričeval. Ve se kdo je znal vozit Dučeta. Naslednje leto bomo vidli al neslednik zna vozit Dučeta, al pa bo naslednji Schumaher. Če bi bil jaz na Rossiejevem mestu se ne bi šel igrat z Dučetom. Lahko pa se vrne, pustimo se presenetit. Drgač pa mislim, da je Lorenzo dal letos vetra Rossiju. Pač so prišli fantje, ki se ga ne bojijo. Kot sem že dejal. Ali velika napaka ali pa velik come back.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kaj spregledal, ali pa so na kvalifikacijah vsi imeli boljši čas kot sedaj?

Stoner 1:31,799

Jorge 1:32,130

Rossi 1:32,330

Še najbližji je Jorge, ki pa je edini na istem motorju.

Torej tole ne kaže ravno pravih razmer.

lp

Franc

popravek Spies je edini hitrejši (vsaj od teh, ki me sploh zanimajo)

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kvalifikacijah se odpelje z novo gumo, z bencinom le za tistih par krogov in na polno...

na testih se tega ne dela...

zakaj pa misliš da imajo na kvalifikacijah vedno okrog sekundo ali pa nekaj manj boljši čas kot na prostih treningih...

na prostih treningih se je vozilo 1:32.6 najhitreje... in tokrat so hitrejši... kar je logično glede na to da so bili že 5 dan na pisti... no edino kar ni logično je tisto na prvem mestu ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava stonerja:

Outlining the standout highlights of his new machine Stoner continued: “How smooth the engine is. Whatever we do with the throttle transfers to the rear and I’m able to exit the corners so smoothly. Also the chassis is very smooth and we’re able to get on the gas really hard out of corners. Even when it slides it’s very minimal and this is a nice change for me.”

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, malo sem razočaran, ker nekateri že namigujete na to, da je Rossijev prestop napaka. Ampak ne pozabite, da so to le testiranja, kjer ni "point" vsega postavljat najhitrejše čase, ampak je pomemben sam razvoj. In pa kar je glavno, Valentino PRVIČ sedi na Ducatiju in jaz verjamem da mu bo uspelo do začetka sezone spravit motocikel v red. :yes:

V nekaj urah se bodo fiksno odločili s katero različico motorja bo dirkal. Po besedah Preziosija v intervjuju naj bi bil to "big bang".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, malo sem razočaran, ker nekateri že namigujete na to, da je Rossijev prestop napaka. Ampak ne pozabite, da so to le testiranja, kjer ni "point" vsega postavljat najhitrejše čase, ampak je pomemben sam razvoj. In pa kar je glavno, Valentino PRVIČ sedi na Ducatiju in jaz verjamem da mu bo uspelo do začetka sezone spravit motocikel v red. :yes:

V nekaj urah se bodo fiksno odločili s katero različico motorja bo dirkal. Po besedah Preziosija v intervjuju naj bi bil to "big bang".

presenečen? :D

rossi pač ni stoner ;P

kar se pa tiče njegovih rezultatov... ja danes bi lahko napredoval, samo s tem agregatom pač ni šlo...

zagotovo nebo tako slab tekom sezone... ampak sm vseen bolj skeptičen...

sam bi rekel da pač nebo kos stonerju, pedrosi, lorenzu, spiesu... mogoče celo doviju ne... tudi hayden ga lahko kdaj pa kdaj dol vrže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!