Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Da se bo Stoner peljal dobro, je bilo realno za pričakovati. Honda je že čez vsa leta najbolj prijazen motor, ki ga vsak pelje hitro. Če se nanjo usede svetovni prvak in nekdo, ki se je zadnje štiri sezone ali boril za naslov ali pa bil vsaj pri vrhu, drugega ni za pričakovati.

Simoncelli drži formo, da ni to samo muha enodnevnica, da mu recimo Valencia zelo leži?

Ko se Pedrosa sestavi, ne bo več daleč od Lorenza, ki pa je, roko na srce, vse nabil za resnih 0.7 s. To je precej, zgleda je 2011 specifikacija violine huda. Spies je višje kot sem pričakoval, sem mislil da bosta recimo Dovi pa Hayden pred njim.

Rossija sem pričakoval z manjšim zaostankem kot ga je pridelal, ampak Ducati je še vedno zelo specifičen kot kaže, zgleda bodo mogl kr precej stvari spremenit. Ker 1.8 s je veliko. časa imajo še dovolj.

A je Rossi vse Ducatije sprobal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bili so tisti ki so dajali stonerja na 6. mesto...

pa sem rekel da tam dol nima kaj iskat pa so bli vsi sitni...

bili so tisti ki so danija tlačili za dovija...

pa sem rekel da ne pa so bili vsi sitni...

pa sem rekel da bo casey prvi, pa so bli vsi spet sitni...

sicer ni prvi, je pa le eno mesto zadaj...

sem rekel da bo rossi 13. pa je bil šunder...

bil je 10, kar niti ni tako daleč od 13.. precej bližje kot pa od 4-5. mesta, kot so napovedovali ostali...

pol pa jst nimam pojma a?

yamahi pa sta seveda pričakovano v vrhu....

@MihaJ

pa se ti zavedaš kaj praviš?

praviš da je honda bolj prijazen motor od yamahe? mislim da yamaho res vsak pelje hitro, medtem ko honde ne ravno... je prišel dovi, pa ima še vedno težave z vzmetenem in pa vibracijami spredaj... po 2eh letih...

dani pedrosa, ki bi ga lahko klicali mr. honda se je tudi tekom sezone precej pritoževal...

sej nič ne rečem, sej je honda zelo dober motocikel... ampak si sigurn da se nisi mal prenaglil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MihaJ

pa se ti zavedaš kaj praviš?

praviš da je honda bolj prijazen motor od yamahe? mislim da yamaho res vsak pelje hitro, medtem ko honde ne ravno... je prišel dovi, pa ima še vedno težave z vzmetenem in pa vibracijami spredaj... po 2eh letih...

dani pedrosa, ki bi ga lahko klicali mr. honda se je tudi tekom sezone precej pritoževal...

sej nič ne rečem, sej je honda zelo dober motocikel... ampak si sigurn da se nisi mal prenaglil?

Cja, to o Hondi je bila taka neka splošna resnica, prepričanje dolgo časa. No, mogoče se je spremenilo to sedaj, ampak glede na to da se Stoner vsede in pripelje na 2. mesto, bi rekel tako. Ali pa je pač Stoner tako dober pilot, samo ne vem če je to dovoljeno rečt na temu forumu...

Meh, Pedrosa mora jamrat, je tako navajen.

Aja pa še to; dal bi pol ledvice, da bi bilo Rossiju sedajle dovoljeno povedat, kaj si misl o Ducatiju.

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se prerekate.. to so TESTIRANJA ... sezona bo pokazala, katera kombinacija, motorja in voznika, je najboljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cja, to o Hondi je bila taka neka splošna resnica, prepričanje dolgo časa. No, mogoče se je spremenilo to sedaj, ampak glede na to da se Stoner vsede in pripelje na 2. mesto, bi rekel tako. Ali pa je pač Stoner tako dober pilot, samo ne vem če je to dovoljeno rečt na temu forumu...

Meh, Pedrosa mora jamrat, je tako navajen.

Aja pa še to; dal bi pol ledvice, da bi bilo Rossiju sedajle dovoljeno povedat, kaj si misl o Ducatiju.

no ja moje mnenje je da honda v tej prvini sigurno prehiti ducati, če bi rossi sedel na hondo bi bil verjetno višje kot je pa sedajle...

ampak vprašanje če bi bil kr takoj 2... vseeno se mi zdi da je stoner le tak dirkač da se zelo hitro prilagodi in v nekja krogih lahko postavi zelo hiter čas... tudi z ducatijem je to dostikrat počel...

no sam menim, da rossi verjetno nebi še nič slabega povedal o ducatiju, ker je to le šele začetek... tudi če si misli jih verjetno nebi takoj skritiziral... ampak če bo pa takole ostalo pa verjamem da nebo imel kaj dobrega za povedat...

nasploh me čudijo zeloooo slabi rezultati vseh ducatijev :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja moje mnenje je da honda v tej prvini sigurno prehiti ducati, če bi rossi sedel na hondo bi bil verjetno višje kot je pa sedajle...

ampak vprašanje če bi bil kr takoj 2... vseeno se mi zdi da je stoner le tak dirkač da se zelo hitro prilagodi in v nekja krogih lahko postavi zelo hiter čas... tudi z ducatijem je to dostikrat počel...

no sam menim, da rossi verjetno nebi še nič slabega povedal o ducatiju, ker je to le šele začetek... tudi če si misli jih verjetno nebi takoj skritiziral... ampak če bo pa takole ostalo pa verjamem da nebo imel kaj dobrega za povedat...

nasploh me čudijo zeloooo slabi rezultati vseh ducatijev :S

Ma ne sej Ducatiji so tam kjer so večinoma vedno bili. Samo Stonerja ni, da bi ga peljal med prvih 4,5....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne sej Ducatiji so tam kjer so večinoma vedno bili. Samo Stonerja ni, da bi ga peljal med prvih 4,5....

jah no vseeno bi lahko bilo vsaj za odtene bolje... res da je večina novincev... pa vseeno.. vsaj nicky bi lahko bil za malenkost bližje... tekom vikenda je postavljal precej hitrejše čase... pa pravijo da se ducati ni kaj dosti spremenil... no ja res je da je tudi on imel na izbiro več agregatov...

Sem spregledal, ampaak kdaj bo pa lahko povedal obcutke Rossi?

verjetno po novem letu, ko se mi dokončno iztečejo obveznosti z yamaho in ostalimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Rossija se priznano posipam s pepelom. Po drugi strani imam tudi nekaj v bran, njegovi treningi v Valenciji in sama dirka nemore odtehtati da je zato kar naenkrat slab. Pač bomo videli v prihodnje. 

Stoner me je res presenetil, vendar roko na srce je honda bila pričakovano boljša v sezoni kot ducati.

Osebno ostajam pristaš Yamahe, Lorenzo klasa zase, njegov motor in pilot kot je on bo zmagovita kombinacija za naslednjo sezono, in seveda Ben Spies on bo koval presenečenja :evilgrin:

Lp! M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava stonerja se mi zdi zanimiva:

“We’re trying to understand the electronics system and what sort of direction we want to go in, and at the same time trying to get comfortable with the bike. There’s no point giving a lot of data at the moment but at the same time we have to try and push on because there’s not a lot of test time before the start of the season. We need to get as much information as possible before the winter break.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Rossija se priznano posipam s pepelom. Po drugi strani imam tudi nekaj v bran, njegovi treningi v Valenciji in sama dirka nemore odtehtati da je zato kar naenkrat slab. Pač bomo videli v prihodnje. 

Stoner me je res presenetil, vendar roko na srce je honda bila pričakovano boljša v sezoni kot ducati.

Osebno ostajam pristaš Yamahe, Lorenzo klasa zase, njegov motor in pilot kot je on bo zmagovita kombinacija za naslednjo sezono, in seveda Ben Spies on bo koval presenečenja :evilgrin:

Lp! M

če naslov ubrani, bo res car. Ker to kar je danes pokazal Stoner, je za konkurente srhljivo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RVT je u prejšnji temi predlagal naj ugibamo kako bo na testih. moja prognoza je bla taka:

No in jest sm napovedu:

1. Lorenzo (ker bo edini tak ostal na svojem motorju Pedrosa pa še nau dobr)

2. Stoner (Ker z Dukle na Hondo je lažje k obratno pa že tko je hitr zadnje cajte)

3. Spies ( tovarniški material mu bo, dal par stotink k mu jih zdej še fali)

4. Dovizioso (neobremenjeno pelu, pa še veseu k je zic za naslednjo sezono dubu)

5. Rossi (čeprou je virtuoz jest mislm, da preden bo Duklo čist ukrotiv bo kr mogu še par testnih krogov narest)

No zgodil se je pa :

1. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 1m 32.012s (48 laps)

2. Casey Stoner AUS HRC 1m 32.775s (44)

3. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 1m 32.878s (42)

4. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 32.912s (35)

5. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 32.919s (59)

6. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 33.190s (50)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da si mal preveč stonerja pohvalu in si takoj dobil enega antifena ;)

velkom in da klab :P

Mja, sem mislu da se lahko razvije kaka kvalitetna debata in da se človek lahko vmes malo poheca, pa se vsi haklajo na drugačno mnenje ali ravnanje. Meh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli treningi ne pomenijo prav nič (začetek sezone je še daleč). Če sem prav razumel se ducati še odloča kakšen motor bo sploh uporabljal v naslednji sezoni (verjetno kakšen bo Rossiju bolj všeč).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res priznam, da sem z napovedjo usekal mimo (sploh zato, ker nisem dobro prebral in sem napovedal prvo dirko) ampak, v redu. Vem pa za koga bom navijal v sezoni 2011. Sigurno ne za Lorenzota.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časi sredinih treningov ob 13-h:

1. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 1m 32.179s

2. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 1m 32.322s

3. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 32.497s

4. Casey Stoner AUS HRC 1m 32.582s

5. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 32.626s

6. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 32.942s

7. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 1m 33.072s

8. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 1m 33.325s

9. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 1m 33.345s

10. Randy de Puniet FRA Pramac Racing 1m 33.378s

11. Hector Barbera ESP Paginas Amarillas Aspar 1m 33.514s

12. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 1m 33.733s

13. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro Team 1m 33.848s

14. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 1m 33.958s

15. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 1m 34.475s

16. Loris Capirossi ITA Pramac Racing 1m 34.542s

17. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 1m 35.238s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!