Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

...še malo slikc, tukaj barva ni tako grda, še vedno pa daleč od lepe ducatijeve rdeče

na sliki, kjer sta skupaj slikana oba motorja lepo vidi, da ima rossi precej daljši sedalni del on nickyja

Hmnmmm, meni se ne zdi daljši. Se ti ne zdi, da je to samo optična varka, ker je pač tam ko je Rossijev rumen od Nickyja črn? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmnmmm, meni se ne zdi daljši. Se ti ne zdi, da je to samo optična varka, ker je pač tam ko je Rossijev rumen od Nickyja črn? :rolleyes:

mogoče pa res, ampak poglej kje se konča nickyjev sedež glede na spodnji vijak in kje se konča rossijev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res, ampak poglej kje se konča nickyjev sedež glede na spodnji vijak in kje se konča rossijev

Vale nima pene na koncu gor, kjer ma nalepko psov, in je posledično pena sedeža daljša...po mojem...

Komi čakam, da se začne, po mojem bosta dobra in hitra ekipa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res, ampak poglej kje se konča nickyjev sedež glede na spodnji vijak in kje se konča rossijev

Nicky ma dodano neki na sedežu. V članku na uvodni strani MS se kr vredu vid. Sm vidu že velik dirkačev, ki uporabljajo tak "vložek". Sicer so mel ponavadi neko peno ali stiropor s trakom priliman gor. Ne vem pa zakaj. :unsure: Mogoče da ne zdrsnejo tolk nazaj.

Popravljeno . Popravil jest7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden o motorju:

"For sure that's one of the places we want to improve, to make the front better," said American rider Nicky Hayden on Tuesday. "There was poor front feeling, Casey [stoner] found a few problems, and I think I was on the ground last year more than I've ever crashed in a season in my life - 11 times.

Da ne bo kdo rekel, da Stoner nikoli ni znal nič povedat, to jim je govoril že od sredine 2009, oni pa nič.

Takole pa Rossi:

"Stoner went fast with this bike, he has great talent in adapting to all conditions and had a great feeling with the bike, something I don't yet have at the moment. That's why I'll have to do a lot of running with it."

Povedal je še, da je treba biti grob z motorjem, se hkrati borit in mu napol slepo zaupati. Stonerja postavlja na mesto glavnega konkurenta. Dodal je še, da bo rama 100% šele nekje maja.

Ne vem, a je to že pripravljanje osnove za izgovore če ne bo šlo, sedaj ko so videli kakšen izziv je pred njimi, ali je poškodba oz. okrevanje res tako zahtevno?

Precej ljudi meni, da se bo Stoner odpeljal na Hondi, kar sicer sam ne vrjamem, konkurenca je enostavno prehuda.

Kombinezon ni neka lepota, tako zelo napačen pa tudi ne. AMG znak je kar malo majhen? Je pa bil rdeč motor s srebrnimi črtami lepši.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa rekel tudi rossi glede primerjave on-Stoner na Ducatiju glede feelinga da je imel Stoner 4 leta za si naredit motor kot njemu paše.

Pa so potem še italjanski novinarji v člankih to izjavo označili kot popolnoma nerelavantno...namreč Stoner je bil na Ducatiju takoj prvo sezono hiter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše se o tistem kar se bere :) Koga pa zanima kwa dela samovšečnež lorenzo napr. , mene že ne..

če te lih zanima :P

samovšečnež toura malezijo in okoliške države, da bi na dirkalnikih še naprej pisalo semakin di depan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR18.01.2011, 14:270 rate_positive.gif rate_negative.gif pa res je grd tale ducati... okej sej sama grafika se še nekako ujame, ampak ta roza-rdeča (ki na tej sliki ni vidna) je pa nagravžna... skratka... polooom... haydnov je še bolj grd, ker ni tele rumene, ki vsaj mal poživi zadevo... me pa mal spominja na tiste belo rdeče barve aprilie....

hahahaha

nekdo je ze aktiven :notworthy:

ko bi meni tako dogajalo v glavi kot kennyju

jebem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

paris kwa tep ni jasn?

Paris( Moja povezava ) če ne veš.... pač domnevam... ti pomagam

Kwa?

tep?

jasn.....

Toplo ti priporočam kaj takšnega ( Moja povezava )

ker vidim da tu slovnica malce šepa.

Pa imamo težave z tvojim pol slengom...

Drugače pa se sprašujem, na kolikšnih forumih si še tako pameten.. pa kje prodajajo to pamet ki jo premoreš ti???

Bi kupil enih par gramov :notworthy:

Globoko se opravičujem da sem :topic:

ampak resnično ne morem več prebirat sranja ki ga Kenny objavlja..

Moderatorju dam nagrado ( finančno, da vsaj kak mesec ni ne bi rabil tega brat)

še par dni pa se bo začelo :naughty:

post-16508-0-61711500-1295369900_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne zaspite :naughty:

Moja povezava

sment nekaj steka.. :headbang::headbang:

drugace pa

sem mislil tole#

Prva dirka sezone 2011 ne bo posebna le zaradi prvenca Valentina Rossija na ducatiju in novinca v kraljevskem razredu Cala Crutchlowa, ampak tudi zato, ker bodo dirkači vseh treh razredov (motoGP, moto2 in razred do 125 kubičnih centimetrov) na stezi Losail s prostim treningom opravili že v četrtek zvečer. Organizatorji so se za spremembo odločili, da bi vsa merjenja moči potekala ponoči. Nočna katarska dirka razreda motoGP bo letos nekoliko prej, saj so se številni dirkači pritoževali, da v poznejših urah pogoji niso primerni, da bi dovolj ogreli gume. Dejstvo, da bo uvodna dirka sezone že 20. marca, pa povzroča dodatne skrbi. Nizke večerne temperature in vlaga v zraku so lani botrovale številnim padcem na lanskem testiranju v Katarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ducatiperformance.com/valentino-rossi-ducati-motogp-gear-c-2420030_2420053.html

Ducati-Rossi cunje še preden je odpeljal prvo dirko. Molzna krava, ki jo bodo dve leti tako vztrajno molzi, da bo potem samo še za v dom upokojencev,

Tisti ki vozite Ducatija; da se slučajno ne bi na naslednjem club meetingu/GP dirki/lokalnem baru pojavili brez kakega kosa te opreme... pomoje lahko računate na doživljenski ban. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ducatiperformance.com/valentino-rossi-ducati-motogp-gear-c-2420030_2420053.html

Ducati-Rossi cunje še preden je odpeljal prvo dirko. Molzna krava, ki jo bodo dve leti tako vztrajno molzi, da bo potem samo še za v dom upokojencev,

Tisti ki vozite Ducatija; da se slučajno ne bi na naslednjem club meetingu/GP dirki/lokalnem baru pojavili brez kakega kosa te opreme... pomoje lahko računate na doživljenski ban. :D

Pravi DangerSeeker se bo pojavu z 2006 letnik Gibernau majco :D

kako radikalno so se lotili prednjega konca nam pove podatek da so zmanjšali premer vilice iz 48mm na 42mm, Švedi bodo vilco nardili šele za prva testiranja v sepangu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ducatiper...30_2420053.html

Ducati-Rossi cunje še preden je odpeljal prvo dirko. Molzna krava, ki jo bodo dve leti tako vztrajno molzi, da bo potem samo še za v dom upokojencev,

Tisti ki vozite Ducatija; da se slučajno ne bi na naslednjem club meetingu/GP dirki/lokalnem baru pojavili brez kakega kosa te opreme... pomoje lahko računate na doživljenski ban. :D

Pravi Ducati fani se bodo pojavili z Ducati majicami, brez kakršnih koli številk gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mednarodna motociklistična zveza (FIM) je objavila seznam dirkačev, ki bodo v letošnji sezoni, ki se začne 20. marca z dirko v Katarju, naskakovali čim boljše uvrstitve.

Seznam dirkačev razreda motoGP:

1. Jorge Lorenzo, Yamaha

4.Andrea Dovizioso, Honda

5.Colin Edwards, Tech 3 Yamaha

7.Hiroši Aojama, Gresini Honda

8.Hector Barbera, Aspar Ducati

11.Ben Spies, Yamaha

14.Randy de Puniet, Pramac Ducati

17.Karel Abraham, Cardion Ducati

19. Alvaro Bautista, Suzuki

24.Toni Elias, LCR Honda

26.Dani Pedrosa, Honda

27.Casey Stoner, Honda

35.Cal Crutchlow, Tech 3 Yamaha

46.Valentino Rossi, Ducati

58.Marco Simoncelli, Gresini Honda

65.Loris Capirossi, Pramac Ducati

69.Nicky Hayden, Ducati

Seznam Moto 2

3.Simone Corsi, Ioda Racing Project

4.Randy Krummenacher, Kalex GP Team Switzerland Kiefer Racing

9.Kenny Noyes, FTR Avintia-STX

10.Fonsi Nieto, Moriwaki G22 Racing Team

12.Thomas Luthi, Suter Interwetten Paddock M2 Racing

13.Anthony West, MZ-RE Honda Racing Team

14.Ratthapark Wilairot, FTR Sag Team

15.Alex de Angelis, Motobi JIR Moto2

16.Jules Cluzel, Suter Forward Racing

21.Javier Fores, Suter Mapfre Aspar Team

25.Alex Baldolini, Suter Forward Racing

29.Andrea Iannone, Suter Speed Master

34.Esteve Rabat, FTR Blusens-STX

35.Raffaele de Rosa, Moriwaki G22 Racing Team

36.Mika Kallio, Suter Marc VDS Racing Team

38.Bradley Smith, Tech 3 Racing

39.Robertino Pietri, Suter Italtrans Racing Team

40.Aleix Espargaro, Pons Kalex Racing

44.Pol Espargaro, Speed Up HP Tuenti Speed Up

45.Scott Redding, Suter Marc VDS Racing Team

49.Kev Coghlan, FTR Motorsport 69

51.Michele Pirro, Moriwaki Gresini Racing Moto2

53.Valentin Debise, Speed Up

54.Kenan Sofuoglu, Suter Technomag-cip

60.Julian Simon, Suter Mapfre Aspar Team

63. Mike di Meglio, Tech 3 Racing

64.Santi Hernandez, FTR Sag Team

65.Stefan Bradl, Kalex Viessmann Kiefer Racing

68.Yonny Hernandez, FTR Blusens-STX

71.Claudio Corti, Suter Italtrans Racing Team

72.Juki Takahaši, Moriwaki Gresini Racing Moto2

75.Mattia Pasini, Ioda Racing Project

76.Max Neukirchner, MZ-RE Honda Racing Team

77.Dominique Aegerter, Suter Technomag-cip

80.Axel Pons, Pons Kalex Racing

88.Ricky Cardus, Moriwaki QMMF Racing Team

93.Marc Marquez, Suter Team Catalunya Caixa Repsol

95.Mashel Al Naimi, Moriwaki QMMF Racing Team

moto 2 bo nora zadeva :notworthy:

aja drugace pa vidim da kenny pomojem ne more spat zaradi mene( info 24 kur) :surrender:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F.ck off za tako svetovno prvenstvo s 17 vozniki.... dva naj stakneta poškodbe pa bo vsak, ki se pojavi na štartu in pripelje do konca dobil pike, pa magari poštar na APNu iz Spodnjega Podpršaka!

Koga k.rca se grejo neko ekskluzivo, Moto2 ali WSBK in podobne zadeve naj si pogledajo, če ni ekip zaradi denarja, pa naj zadevo pocenijo in to takoj. Poln kufer imam praznega dirkališča. Že lani sem šel na WSBK dirko in ne na MotoGP, mislim da bo letos isto. Verjamem da je 4-5 takih voznikov, ki posegajo po prvih mestih ampak včasih je kak iz ozadja tudi znal presenetit in je poskrbel za dober dog fight. Naj se grejo solit!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!