Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

morm priznat, de sm od italjanskih oblikovalcev pričakoval kaj več. tole na slikah zgleda tako na hitro u kup zmetano. IMHO zelo nestajliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej od Haydna, za skozlat.

Rumena paše zravn...črna pa ne glih.

Da vidmo jutr mašine...

ne ne mislm tko... oba mi nista lih kej všeč... slab dizajn... ni mi všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sem jaz čuden ali pa je obema (Rossiju in Haydnu) kombinezon na fotografijah močno prevelik?

Jest mislm, da jim Dainese naredi posebne kombinezone za promocije in fotografiranje (mal večje)ker u unih za dirke se vsi držijo sključeni k ene opice in niso glih za manekensko držo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm, da jim Dainese naredi posebne kombinezone za promocije in fotografiranje (mal večje)ker u unih za dirke se vsi držijo sključeni k ene opice in niso glih za manekensko držo :D

Ja, imaš prav. Na to pa sploh nisem pomislil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga v šnopc vržeš dobiš močeradovc, če ga pa še spiješ, pridobiš težave s sprednim koncem.

:lol1:

tud men je misel na močerda prišla... :slap:

ampak sej veš kak je z močeradom - varovalna barva pa to... noben ne upa blizu pridt :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tudi najbolj všeč kombinacija s testiranja. :worship:

Drugače sm pa od včeraj dostkrat bral, da bo veliko ljudi dirke spet gledalo v črno belem :rolleyes: Očitno so res malo sfalil s temle dizajnom kombinezona. Kaj pa motor? So že kake slike kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tudi najbolj všeč kombinacija s testiranja. :worship:

Drugače sm pa od včeraj dostkrat bral, da bo veliko ljudi dirke spet gledalo v črno belem :rolleyes: Očitno so res malo sfalil s temle dizajnom kombinezona. Kaj pa motor? So že kake slike kje?

so :)

post-1354-0-44777100-1294834614_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jest tud najdu. In lahko rečem sam... bljak. :surrender: To je mogu zihr kak froc od šefov mal pobarvat kako pobarvanko :evilgrin:

post-21466-0-50266300-1294835045_thumb.jpg

post-21466-0-29187800-1294835052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še Rossijev stroj. Ko sem bral o AMGjevem sponzorstvu sem že vidu srebrno rdeče puščice, ala mclarenovi F1 bolidi, as usual sem vse mislil narobe. Napram kombinezonom se mi zdijo motorji prow super lepi :P

@jest7: doma sem pobrskal med revijami in tista slika z 2012 WSBK strojem je bla objavljena v tej številki dueruote.

post-1354-0-37683400-1294834901_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to leto je zame rdeča barva sprejemljiva ... naslednjo leto, se bom bolj nagibal k črni :P

meni osebno je barva, ducatija in kombinezon Rossija, kot ste ga tukaj prikazali, všečna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam d ni roza ko od Paris Hilton.......

Mi je pa pariska 100 % bolj všeč k rosko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je iz rdeče šel na tako imenovano "anti colision" barvo :).... upam da je zgolj slučaj :), da oblikovalec nima kakega globljega sporočila :)he he he

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...še malo slikc, tukaj barva ni tako grda, še vedno pa daleč od lepe ducatijeve rdeče

na sliki, kjer sta skupaj slikana oba motorja lepo vidi, da ima rossi precej daljši sedalni del on nickyja

post-8684-0-67616000-1294849903_thumb.jpg

post-8684-0-08444100-1294849917_thumb.jpg

post-8684-0-85211100-1294849935_thumb.jpg

post-8684-0-85382700-1294849944_thumb.jpg

post-8684-0-19423800-1294849959_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!