Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

ja ful razlike od lani... pa kaj si živčen... naslednje leto tako ali tako pridejo nova pravila, ravno za ta namen... ampak sam da se lahko pizdiš pa si srečen... a mislš da organizatorjem je pa fajn ker jih je 17? a so oni krivi da so pri suzukiju nezainteresirani, da je kawasaki spizdil itd... no do neke mere mogoče res, ampak kaj dosti drugače nebi bilo... sicer tudi sam nisem najbolj naklonjen dorni, ampak vseen vrjamem da delajo kar se da najboljše...

če bi pa zadevo ornk pocenili bi pa spet jamrali da to ni svetovno prvenstvo, da je motogp top motociklizma, da ni poitna če dirkajo z (napol)serijskimi motocikli... jst osebno pa mi je čist en mal žal, če se kdo ne strinja, raje vidim razred tak kot je s top tehnologijo, pa polnim razvojem, pa da jih je 17, kot pa da vse skupaj zablokirajo, pa jih je 24... pol bo res čist vseeno na katerem motorju bodo sedeli...

glede na finančno situacijo tega planeta, si lahko samo vesel še da jih je 17 oz da sploh imaš svetovni prvensto, ki ohranja bistvo dirkanja in ne tako kot recimo F1, kjer je spektakel povod drugje sam direktno v dirkanju ne... čeprav letošnja sezona ni bila tako porazna kot nekaj zadnjih, to je res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F.ck off za tako svetovno prvenstvo s 17 vozniki.... dva naj stakneta poškodbe pa bo vsak, ki se pojavi na štartu in pripelje do konca dobil pike, pa magari poštar na APNu iz Spodnjega Podpršaka!

Koga k.rca se grejo neko ekskluzivo, Moto2 ali WSBK in podobne zadeve naj si pogledajo, če ni ekip zaradi denarja, pa naj zadevo pocenijo in to takoj. Poln kufer imam praznega dirkališča. Že lani sem šel na WSBK dirko in ne na MotoGP, mislim da bo letos isto. Verjamem da je 4-5 takih voznikov, ki posegajo po prvih mestih ampak včasih je kak iz ozadja tudi znal presenetit in je poskrbel za dober dog fight. Naj se grejo solit!

LP Bajsi

eh no. ne se razburjat. MotoGp je trenutno tak, nikakor pa ni bla sezona 2010 slaba. WSBK je moja omiljena serija, ampak kdo so carji, je jasno. Checa na desmo16 ni bil sposoben odpelat dirke, WSBK pa lahko zmaga s 5 sec prednosti. Nesmemo primerjat teh dveh serij. Moto2. :hmm: jaz sem pričakoval točno take boje kot so bili. zagrizene in nepredvidlive. Ampak, a je to svetovno prvenstvo? a je to dostojna zamenjava za 250ccm dirkalnike? nisem prepričan. Rad bi videl, kako bi se vsi ti BQR kalexi moriwakiji suterji in kar je še izdelovalcev odrezali v konkurenci recimo HRC, aprilie, yamahe. kako bi ti grušti tekmovali z pravo specialko za svetovno prvenstvo. Druga zadeva ki me je zmotila so bili fenomenalni nastopu Kenana Sofuogluja. a mislite da bi Kenan na 250ccm dirkalniku zgledal tako divje dobro? močno dvomim. in tuki je pol velik vprašaj. A bodo diplomanti moto2 klase sposobni dostojno dirkat v MotoGP?

Simoncelli je rabil celo sezono, da je približno obvladal RCV, Aoyami niti ni uspelo. Kljub izrednim iskušnjam in miljonu znanja potrebnega za naslov v 250ccm, je bil prestop za ta dva dečka zelo težaven. Sofuoglu, imho en od kandidatov za moto2 naslov, je popolnoma pregorel že na SBK motorju!!

Ben Spies me seveda postavi na laž. dečko je prestopil iz SBK in že v prvi sezoni pokazal kako resen dirkač je. njemu se lahko zahvalimo za nekaj najboljših dogfightov lanske sezone. but make no mistake. Spies je zelo redka žival, V prvi sezoni je osmešil vse dirkače SBK, prestopil in isto naredil Edwardsu, petemu v skupnem seštevku! takih dirkačev praktično ni. Zame je dark horse sezone 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP je (zaenkrat) še zanimiv ampak mi ni všeč kam zadeva pelje. Pri takem nadaljevanju bo pomoje Suzuki šel prej ali slej ven, drugi pa vprašanje če bodo prišli noter. Nebi rad gledal dominacijo ene firme ko drugi niti nebi imeli interesa it zraven kot je že bilo v 500 ccm, da o 250 in 125 sploh ne govorimo.

Bomo vidli kaj bodo prinesla nova pravila čeprav to spreminjanje vsakih nekaj let spet pomeni stroške. Pomoje Dorni manjka ena dolgoročna strategija, da bi rekli to bodo pravila za 10 let in da se splača še komu razvijat in vstopit.

Mislim pa da bodo dirkači ki bodo šli skozi nove 4t razrede kmalu bolj sposobni hitro preklopit na motoGP kot zdaj ti ki so šli preko 125 in 250 šole potem pa dobili čisto nekaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V MotoGP bi vsaj lahko spremenili točkovanje (npr. točke dobijo vsi dirkači do 8. mesta), to naj drži vse dokler se število udeležencev ne poveča. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: as we speak, Rossi v Misanu nažiga z SBK Ducatijem, podobno kot je z R1, testira svojo pripravljenost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: as we speak, Rossi v Misanu nažiga z SBK Ducatijem, podobno kot je z R1, testira svojo pripravljenost.

me prav zanima kakšne čase je/bo vozil...

post-8684-0-48322800-1296060034_thumb.png

post-8684-0-23576000-1296060075_thumb.png

post-8684-0-45274700-1296060109_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... takem nadaljevanju bo pomoje Suzuki šel prej ali slej ven, drugi pa vprašanje če bodo prišli noter. ...

Norton naj bi se kar resno pripravljal na vstop s svojo lastno 1000 ccm mašino.

Vir: Moja povezava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F.ck off za tako svetovno prvenstvo s 17 vozniki.... dva naj stakneta poškodbe pa bo vsak, ki se pojavi na štartu in pripelje do konca dobil pike, pa magari poštar na APNu iz Spodnjega Podpršaka!

Koga k.rca se grejo neko ekskluzivo, Moto2 ali WSBK in podobne zadeve naj si pogledajo, če ni ekip zaradi denarja, pa naj zadevo pocenijo in to takoj. Poln kufer imam praznega dirkališča. Že lani sem šel na WSBK dirko in ne na MotoGP, mislim da bo letos isto. Verjamem da je 4-5 takih voznikov, ki posegajo po prvih mestih ampak včasih je kak iz ozadja tudi znal presenetit in je poskrbel za dober dog fight. Naj se grejo solit!

LP Bajsi

Po ta novem majo poštarji piađote :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me prav zanima kakšne čase je/bo vozil...

mene pa, kaj pravi o dveh cilindrih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa, kaj pravi o dveh cilindrih :)

O cilindrih nič :). O motorju samem pa je tud bolj malo povedal: "Today I did a total of 25 laps on the 1198 Superbike, which is sort of a ‘historic’ motorcycle for Ducati: beautiful and fast. I liked it!”

Več na: Moja povezava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, kdaj bo možno kupiti preko uradne motogp strani VideoPass za celotno sezono (ogledi vseh dirk, kvalifikacij in prostih treningov), ker sedaj vidim da je samo Off-season videopass za 25€, za celotno sezono pa ga ne najdem, ali ga še ni v ponudbi? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1354-0-95586800-1296391089_thumb.jpg

tud iz enke zna naredit skrpucalo. užas.

Dve skrpucali na kupu.

lepo prosim no.. Vale bi bil trikrat okronan, če bi mu iz cifer njegovi PR-ovci kaj pomenljivega naredili.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim no.. Vale bi bil trikrat okronan, če bi mu iz cifer njegovi PR-ovci kaj pomenljivega naredili.

Seveda da bi! Ampak on NI Vale! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!