Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

ja no pol sm napisal da je dbest... nism pa nič komentiral njegovega manevra, sploh pa nisem rekel da je poba brez izkušenj... lol...

slika je pa res epic xD

Stoner je za svoj padec čist sam kriv...če bi prilagodil hitrost vožnje razmeram na cesti bi lohka pravi čas ustavil ne pa da je zapeljal na rossija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi se je šel Stonerju opravičit, in kaj pravi Stoner...

Stoner (smiling): “How's your shoulder? Is it okay

Rossi (helmet still on): “I'm very sorry.”

Stoner: “Okay. You have some problem with your shoulder."

Rossi: “I make a mistake."

Stoner: “Yeah. Obviously your ambition outweighed your talent."

Rossi: “Eh?"

Stoner: “Ambition is more than the talent.”

Rossi: “I'm very sorry.”

Stoner: “No problem.”

Casey, to je DIRKANJE.... toliko o tem. :BUA:

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da je Casey mal preveč dobre volje sprejel tisto opravičilo, da bi bilo to dejansko to.. Slišal pa nisem pogovora.

Rossi je pač zajebal, tle ni debate, kolikor je že bilo butasto ni bilo nalašč, saj je tudi sebi zapravil najbrž odlično uvrstitev, ne samo Stonerju. Stoner ima vso pravico bit jezen, ima tudi pravico da ne požre tega kot da ni nič, ampak bi se pa od dirkača na takšnem nivoju pričakovalo, da bo reagiral bolj odraslo.. Ko je prišel Rossi tja, bi mu Stoner lahko lepo rekel, da se tako pač ne dela ali karkoli pač že.. Magari bi mu lahko mirno rekel, da opravičila ne sprejme ker se ne strinja s potezo, sprejel stanje kakršno je in pustil to za sabo. Do rossija pa pač držal neko distanco za naprej, če ga pač ne more. Ni noben od njega zahteval, da se mora smehljat in rečt da je vse super.

Ampak takšno podjebavanje je pa pač otročje in neumno.. Tokrat sta me oba razočarala, Rossi zaradi izredno neumne poteze na stezi, Casey pa zaradi nedoraslosti ob opravičilu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, Stoner je to rekel v smehu, kolikor sem videl, se je ves čas pogovora na široko smejal. Tudi v LS 08 je najprej pizdil, ko pa je pogledal posnetek so ga novinarji vprašali kaj misli in je rekel ''that's racing'' in sem mnenja da tudi sedaj meni tako, pa čeprav je bila to začetniška napaka, ko se preveč mudi.

Ne vem pa če ste opazili:

Stoner je vozil z rezervo in preudarno na začetku, čakal da drugi uničijo gume in da se njemu sprazne rezervoar za gorivo, ker se motor potem obnaša bolje. Tako je včasih vozil Rossi.

Rossi se je zagnal ko mlad bik v gužvo, hotel ''prehiteti vse v 1 krogu'' in izvedel ''ducatija'' v najmanj primernem trenutku. Tako je včasih vozil Stoner.

Učenec mora v vsem prekositi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, se sprašujem kaj bi bilo tle napisano, če bi bilo obratno :).

Zgleda, da Ducati meče tudi tahude mojstre iz sedla, ne sam Stonerja :rolleyes:. A čmo črtice delat kolkokrat bo balanca v kilerju letos :evilgrin:.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, se sprašujem kaj bi bilo tle napisano, če bi bilo obratno :).

Zgleda, da Ducati meče tudi tahude mojstre iz sedla, ne sam Stonerja :rolleyes:. A čmo črtice delat kolkokrat bo balanca v kilerju letos :evilgrin:.

U to bi bilo konc sveta, Stoner idiot, blah blah blah, sej vemo kako so ljudje po Pedrosi skočil ko je Haydna zradiral 06...

Hm črtice? V 2 dirkah je bilo 4x...Stoner jih je imel lani 5. Aja, pa še 1:0 je za Rossija v točkovanju kegljanja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U to bi bilo konc sveta, Stoner idiot, blah blah blah, sej vemo kako so ljudje po Pedrosi skočil ko je Haydna zradiral 06...

Hm črtice? V 2 dirkah je bilo 4x...Stoner jih je imel lani 5. Aja, pa še 1:0 je za Rossija v točkovanju kegljanja :evilgrin:

Sem sam ugasnil TV in šel s Frispom in mojo na eno furo :)

Je pa blo dobr videt, k so Rossija trepljali po rami, vsi pobirali Ducatija, Stonerja pa so kr pozabl. Peki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda za vse, ki so danes popadali in je tako zaradi neumnosti vseh stal na prvi stopnički največji kekec med dirkači J-Lo. Vsem bi 100x bolj privoščil zmago kot njemu, ki se pol obnaša kot da je že od petkovega treninga naprej bil skoz najbolš (pa tut naša komentatorja sta to tko pokomentirala "da si je danes res zaslužil zmago"). Ampak tako kot za vse, tudi to je dirkanje. Res sta mela pa smolo Rosi in Stoner. Ko sem gledal posnetek tistega prehitevanja je bilo res to neizogibno, ker je Rosi v ovinku povozil kar nekaj "lužic" in ni čudno, da je zdrsnu. Res škoda za Stonerja, da je tako odreagiral, ker sem mislu, da je bolj realen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol zdej se že v to kako je stoner odreagiral... logično je da ga nebo ravno lepo gledal po tem ko mu je uničil dirko... ni bil jezen nanj, v smislu da bi se pizdil nanj... sprejel je opravičilo...

ampak kako bi pa vi odreagirali, če bi vas nekdo ki ga že tako zelooo nemarate še spravil iz dirke in bi se vam potem prišel opravičit... sej bi cenili da se vam je opravičil, ampak radi ga pa še vedno nebi imeli...

če bi rossi takole zbil kakega biaggija, grem stavit da sploh nebi šel v njegovo garažo, ker bi se predobro zavedal, da nebi cel nazaj ven prišel xD

in ja meni se zdi smešno oz. duhovito... glede na to da mu je ukradel ene 30 točk v boju z jorgetom, je prenesel zelo pozitivno...

in ja kar je povedal je res... rossi je hotel preveč...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrhunski športnik prizna poraz...

če tudi ni sam kriv, ampak je krivda po x osebi......

tako da.......

škoda da je prišlo do tega.. ker valentino je bil na današnji dirki zrel za zmago.....

vsi smo si želeli borbe 4 velikih...

pa še sicija zraven

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je bil močan na začetku dirke.. Je pa vprašanje kaj bi se zgodilo na koncu. Kot smo videli pri Haydnu, je bil tudi on na začetku dirke precej močen, potem je šlo pa samo navzdol. Ajde, Rossi ni Hayden, ampak očitno so motociklu, oziroma celemu paketu (nastavitve, gume, itd) razmere na začetku bolj ustrezale kot na koncu.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča gor dol, treba je priznat da je Rossi nekaj krogov gnal dučeta presenetljivo dobro :notworthy:

to je res in stopničke so bile povsem realno dosegljive, pa še v boju za zmago bi bil..

samo vprašanje če je konkurenčen tudi v suhem... ker v dežju vožnja ni tako agresivna in s tem tudi ducati ni tako agresiven in se ga da precej lepše peljati... pa tudi rossi z vsem svojim znanjem zna dobro peljati v dežju...

v suhem pa je bil rossi sicer nasploh boljši kot v qatarju, ampak vseeno še ne zrel za navijšja mesta... sploh pa kot sem že omenil včeraj so tu ogromno pretestirali, tako da vprašanje kako bo na naslednji dirki... sicer pa obljubljajo novo šasijo... :)

aja pa nenazadnje tudi rossi se je norca delal s stonerja še kar nekaj časa potem po laguni, tisto je bilo pa smešno ane? ja sej če se nekdo iz tvojega dela norca ponavad ni smešno xD

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj je voznikov zmanjkalo za padce. Rossi, Stoner gor dol, nisem za enega ne za drugega, razočaral me je pa Spies, v Katarju pušnil, slabo štartal pol na koncu se nekaj trudil vendar to ni to. Danes isto. Nemorem verjet kaj je delal v WSBK, boji na nož. Upam da se na naslednji dirki izboljša saj ima konkurenčen motor, vendar mu je treba gor nabit rabljene gume se nekak bolj znajde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jest nevem ka se vsi obremenujete!!!To je dirka in dirka prinese padce!!Če so pa vsi dirkači napalen tako kot letos ko ima vsak velike želje,je pa za na tolk bol zanimivo in jaz samo upam da bo to prinesla vsaka dirka.Drugače pa preklopte na eurosport in glejte kolesarstvo kjer je padec enkrat letno!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah folk se u bistvu bol obremenjuje s povratno izjavo stonerja...

se še kdo spomni, kako je leta 2006 rossi grdo gledal eliasa, ko ga je le ta zbil v prvem ovinku? pa čeprav se mu je fant opravičeval na vse možne načine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah folk se u bistvu bol obremenjuje s povratno izjavo stonerja...

se še kdo spomni, kako je leta 2006 rossi grdo gledal eliasa, ko ga je le ta zbil v prvem ovinku? pa čeprav se mu je fant opravičeval na vse možne načine...

Sej si revček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, "that's racing" ampak potrebno je pogledat, kdo lahko največ izgubi letos. Za Ducati se takorekoč ve in so se že vsi sprijaznili, da ima letos zelo male možnosti, zato lahko razkirajo vse, za druge pa se že ne more tako govoriti. Vemo, da lahko en takšen kiks odnese tudi naslov prvaka, ker Lorenzo je kr zanesljiv oz. vsaj lani je bil, Stoner pač to ve in mu je vsaka točka pomembna, Dani nima zaradi poškodbe moči v rokah in zaradi tega letos spet ne bo prvak. Letos sta verjetno kandidata za naslov Lorenzo in Stoner, drugi pa bodo vozili kakor se bo dalo oz. nekateri tudi kot kamikaze.

Kar pa še poslabšuje zadevo pa so včerjašnje izjave moštev, da je sedaj dirkanje zaradi katastrofe na Japonskem postranska zadeva, denarja za razvoj ne bo ali pa vsaj ne toliko, kar pomeni, da lahko teoretično tudi Duče kaj naredi, če bodo motor poštimali in tega se zavedajo vsi.

Kakorkoli, brez dobrega motorja ne bo šlo ne Rossiju, ne Stonerju, ne Lorenzu, skratka nikomur izmed favoritov.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav smešno mi je kako nekateri opravičujete pa zagovarjate Rossija , da je to pač dirkanje ... pa tudi najboljšim se zgodi ...

Dejstvo je da "najboljši" več ni (sploh s tem Ducatijem) in je v dežju pač zavohal svojo priložnost, ki pa jo je hotel neučakano

izkoristit. Če bi kdo drug porušil Rossija pa bi jih imeli za bebce, nešportnike, nesposobneže :wallbash::headbang: !

Kje pa je izginla tema "Rossijevih" navijačev ? Nekak je zamrla se mi zdi.

Bi pa bilo zanimivo kako bi na podobno nesrečo reagirali pametnjakoviči iz FIM pri formuli 1 . Verjetno bi Rossi dobil kako

kazen ali pa bi mu točke vzeli ! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, "that's racing" ampak potrebno je pogledat, kdo lahko največ izgubi letos. Za Ducati se takorekoč ve in so se že vsi sprijaznili, da ima letos zelo male možnosti, zato lahko razkirajo vse, za druge pa se že ne more tako govoriti. Vemo, da lahko en takšen kiks odnese tudi naslov prvaka, ker Lorenzo je kr zanesljiv oz. vsaj lani je bil, Stoner pač to ve in mu je vsaka točka pomembna, Dani nima zaradi poškodbe moči v rokah in zaradi tega letos spet ne bo prvak. Letos sta verjetno kandidata za naslov Lorenzo in Stoner, drugi pa bodo vozili kakor se bo dalo oz. nekateri tudi kot kamikaze.

Kar pa še poslabšuje zadevo pa so včerjašnje izjave moštev, da je sedaj dirkanje zaradi katastrofe na Japonskem postranska zadeva, denarja za razvoj ne bo ali pa vsaj ne toliko, kar pomeni, da lahko teoretično tudi Duče kaj naredi, če bodo motor poštimali in tega se zavedajo vsi.

Kakorkoli, brez dobrega motorja ne bo šlo ne Rossiju, ne Stonerju, ne Lorenzu, skratka nikomur izmed favoritov.

Ne vem kdo je dučeja odpisal za naslov sv prvaka?

Glede včerajšni intervju Supota ga prehitro stokovni strokovnjaki odpisujejo...

Paket je vedno boljši...

Vale bo še trn v peti letos ...

jaz ga realno ne vidim kot prvaka, bo pa komur odnesel točke.....

Drugače pa se je včeraj videlo da napredujejo... in ni izgovor bil dež pa da so tu veliko testirali ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!