Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Ne vem kdo je dučeja odpisal za naslov sv prvaka?

Glede včerajšni intervju Supota ga prehitro stokovni strokovnjaki odpisujejo...

Paket je vedno boljši...

Vale bo še trn v peti letos ...

jaz ga realno ne vidim kot prvaka, bo pa komur odnesel točke.....

Drugače pa se je včeraj videlo da napredujejo... in ni izgovor bil dež pa da so tu veliko testirali ...

Če bi malo gledal, je celo oče od Rossija rekel, da letos ne bo šlo, da naj Rossiju dajo čas. V prevedenem pomenu to pomeni, da je potrebno narediti iz Italijana Japonca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav smešno mi je kako nekateri opravičujete pa zagovarjate Rossija , da je to pač dirkanje ... pa tudi najboljšim se zgodi ...

Dejstvo je da "najboljši" več ni (sploh s tem Ducatijem) in je v dežju pač zavohal svojo priložnost, ki pa jo je hotel neučakano

izkoristit. Če bi kdo drug porušil Rossija pa bi jih imeli za bebce, nešportnike, nesposobneže :wallbash::headbang: !

Kje pa je izginla tema "Rossijevih" navijačev ? Nekak je zamrla se mi zdi.

Bi pa bilo zanimivo kako bi na podobno nesrečo reagirali pametnjakoviči iz FIM pri formuli 1 . Verjetno bi Rossi dobil kako

kazen ali pa bi mu točke vzeli ! :closedeyes:

hja formula 1 ni moto gp.....

Drugače pa napake so dogajajo tudi najboljšim...

P.s

se spomniš namenskih manevrov največjega M. scumachera....

Hill, JV....... se koga mogoče pozabil :naughty:

pričakujem da se bo kaj p9odobnega prej kot slej zgodilo v Moto GP ko bo kdo koga ven porinil...

Drugače pa je max bil pa še vedno znan po takšnih manevrih...

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi malo gledal, je celo oče od Rossija rekel, da letos ne bo šlo, da naj Rossiju dajo čas. V prevedenem pomenu to pomeni, da je potrebno narediti iz Italijana Japonca :)

mnenja so deljena, saj prav..

kako pa bi bilo če bi vsi na doktora navijali :whistle:

no 3 dirka bo prinesla veliko zanimivega. vsaj dolgčasno ni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnenja so deljena, saj prav..

kako pa bi bilo če bi vsi na doktora navijali :whistle:

no 3 dirka bo prinesla veliko zanimivega. vsaj dolgčasno ni :naughty:

Sej fora je, da 90% folka navja za doktorja. Spomnim se, ko sem bil na dirki v Brnu (mislim, da leta 2008). Rossi je imel nad seboj skoz helikopter, vodilni na dirki Stoner ne, Rossi vozil na šesti poziciji. Na polovici dirke, ko je folk videl, da Rossi ne bo zmagal so vsi začeli odhajati domov. Tudi ti, ki so bili z menoj so navijali za Rossija :). Tak to je, čredni nagon. Hvala bogu, da je nekaj takih, ki ne gledamo/jo slepo v daljavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej fora je, da 90% folka navja za doktorja. Spomnim se, ko sem bil na dirki v Brnu (mislim, da leta 2008). Rossi je imel nad seboj skoz helikopter, vodilni na dirki Stoner ne, Rossi vozil na šesti poziciji. Na polovici dirke, ko je folk videl, da Rossi ne bo zmagal so vsi začeli odhajati domov. Tudi ti, ki so bili z menoj so navijali za Rossija :). Tak to je, čredni nagon. Hvala bogu, da je nekaj takih, ki ne gledamo/jo slepo v daljavo.

pomojem je bila zarota da so včeraj najprej hondo z dohtara dol pobrali, dučeta pobrali porinli da je lahko dalje peljal

stoner pa je le slepo strmel v daljavo....

meni je škoda da ga je strajknil, bi bilo definitivno bolj zanimivo kakor se je končalo :headbang:

a vedeli ne bomo nikoli :hmm:

drugače pa si postavljam na koga navijat ko bo dr nehal dirkat?

najvrjetneje bom nehal spremljat moto gp.

razen če me spies prepriča v svoje kvalitete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem je bila zarota da so včeraj najprej hondo z dohtara dol pobrali, dučeta pobrali porinli da je lahko dalje peljal

stoner pa je le slepo strmel v daljavo....

meni je škoda da ga je strajknil, bi bilo definitivno bolj zanimivo kakor se je končalo :headbang:

a vedeli ne bomo nikoli :hmm:

drugače pa si postavljam na koga navijat ko bo dr nehal dirkat?

najvrjetneje bom nehal spremljat moto gp.

razen če me spies prepriča v svoje kvalitete

Sam ne se čustveno navezat, kot 90% ljudi pa bo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote čigav fan sem. Sem lastnik honde in tudi navijam za hondino moštvo. Sem že napovedal, da mislim, da bo letos prvak Stoner, ampak navijam za Danija. Kot sem že rekel škoda za vse, ki so popadali včeraj. Sploh pa ne vem kaj se imajo opravičevati en drugemu. Opravičil bi se kvečjemu komu, če bi ga polomil, bognedaj kaj hujšega, če je pa samo polomljena plastika in prizadet ego naj grejo pa rajš šah igrat, tam ni takih situacij. Mislim, da je na dirkah prostor za vse, ki si želijo prit v ospredje pa naj bo to Stoner, Rossi, Spies al pa Tone iz Jurkloštra, ni pa prostora za jokice. Ne vem zakaj bi se mogl en drugem umikat in si dajat prednosti. Sicer pa motoGPjovce boli K kako se mi prepucavamo tle in tko je prav. Če ne prej, v četrtek ko bom na poti proti Vikcu bo tut mene bolel K za vse motoGP zvezdnike :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote čigav fan sem. Sem lastnik honde in tudi navijam za hondino moštvo. Sem že napovedal, da mislim, da bo letos prvak Stoner, ampak navijam za Danija. Kot sem že rekel škoda za vse, ki so popadali včeraj. Sploh pa ne vem kaj se imajo opravičevati en drugemu. Opravičil bi se kvečjemu komu, če bi ga polomil, bognedaj kaj hujšega, če je pa samo polomljena plastika in prizadet ego naj grejo pa rajš šah igrat, tam ni takih situacij. Mislim, da je na dirkah prostor za vse, ki si želijo prit v ospredje pa naj bo to Stoner, Rossi, Spies al pa Tone iz Jurkloštra, ni pa prostora za jokice. Ne vem zakaj bi se mogl en drugem umikat in si dajat prednosti. Sicer pa motoGPjovce boli K kako se mi prepucavamo tle in tko je prav. Če ne prej, v četrtek ko bom na poti proti Vikcu bo tut mene bolel K za vse motoGP zvezdnike :boobies:

Sej ne, da bi se mogl umikat, daleč od tega. Očitno je bilo, da ne bo šlo in če nimaš kej zgubit in upaš, da bo šlo pač razkiraš. Mislim, da se noben ne joče, kdo se mora komu opravičevat.

Nč, sem že :topic: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne, da bi se mogl umikat, daleč od tega. Očitno je bilo, da ne bo šlo in če nimaš kej zgubit in upaš, da bo šlo pač razkiraš. Mislim, da se noben ne joče, kdo se mora komu opravičevat.

Ne vem, sicer, kaj je bilo tu tako očitnega? :hmm: A če je bilo, bi Stoner lahko tudi malce popustil, počakal, da se Rossi odkotali in nadaljeval po svoje.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, sicer, kaj je bilo tu tako očitnega? :hmm: A če je bilo, bi Stoner lahko tudi malce popustil, počakal, da se Rossi odkotali in nadaljeval po svoje.

D.

Emm..., sej Stoner je povedal da je slišal Rossija ko prihaja od zadaj in se mu namenoma malo umaknil, ker je vedel da nihče drug ni tako hiter od zaostalih da bi ga še lahko prehitel in se za eno mesto v tistem delu dirke pač ni sekiral.

Sicer je bilo ob takem tempu Rossija malo verjetno da bi končal dirko, tako kot Simoncelli, ki ni imel več zadnje gume in zato tudi padel. No tudi ostali je niso imeli v parc fermeju, zgledale so kot grdo obrabljeni slicki, ne pa intermediate gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej fora je, da 90% folka navja za doktorja. Spomnim se, ko sem bil na dirki v Brnu (mislim, da leta 2008). Rossi je imel nad seboj skoz helikopter, vodilni na dirki Stoner ne, Rossi vozil na šesti poziciji. Na polovici dirke, ko je folk videl, da Rossi ne bo zmagal so vsi začeli odhajati domov. Tudi ti, ki so bili z menoj so navijali za Rossija :). Tak to je, čredni nagon. Hvala bogu, da je nekaj takih, ki ne gledamo/jo slepo v daljavo.

Vsi imajo teoretično možnost si pridobit tak sloves in spoštovanje, ker so vsi začel nekdaj nekje kot popolni neznanci vedar le malokdo potegne za sabo 90% "črede" in to je dano malim, če ne trenutno samo enemu v svetu motociklizma. IN TO SE NE DA KUPIT AMPAK ŽAL SAMO ZASLUŽIT !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi imajo teoretično možnost si pridobit tak sloves in spoštovanje, ker so vsi začel nekdaj nekje kot popolni neznanci vedar le malokdo potegne za sabo 90% "črede" in to je dano malim, če ne trenutno samo enemu v svetu motociklizma. IN TO SE NE DA KUPIT AMPAK ŽAL SAMO ZASLUŽIT !!!

Ta pa je bosa. Mediji te skujejo v zvezde ali pa te uničijo. Ovce pa blejejo in blejejo in bodo blele še naprej. Seveda je potrebno znati tudi vozit, brez tega se ve, da ne bi šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm..., sej Stoner je povedal da je slišal Rossija ko prihaja od zadaj in se mu namenoma malo umaknil, ker je vedel da nihče drug ni tako hiter od zaostalih da bi ga še lahko prehitel in se za eno mesto v tistem delu dirke pač ni sekiral.

Sicer je bilo ob takem tempu Rossija malo verjetno da bi končal dirko, tako kot Simoncelli, ki ni imel več zadnje gume in zato tudi padel. No tudi ostali je niso imeli v parc fermeju, zgledale so kot grdo obrabljeni slicki, ne pa intermediate gume.

pozabljas da rossi ni simonceli :whistle:

no vedeli ne bomo nikoli ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja formula 1 ni moto gp.....

Drugače pa napake so dogajajo tudi najboljšim...

P.s

se spomniš namenskih manevrov največjega M. scumachera....

Hill, JV....... se koga mogoče pozabil :naughty:

pričakujem da se bo kaj p9odobnega prej kot slej zgodilo v Moto GP ko bo kdo koga ven porinil...

Drugače pa je max bil pa še vedno znan po takšnih manevrih...

lp h

hm... tisto JV vs MS... jerez 97

....................... jerez 2005? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ta pa je bosa. Mediji te skujejo v zvezde ali pa te uničijo. Ovce pa blejejo in blejejo in bodo blele še naprej. Seveda je potrebno znati tudi vozit, brez tega se ve, da ne bi šlo.

Maaa, ravno po dirki smo meli perfektn pogled na to kako se medijem, in ovcam če hočeš, streže. Rossi je šel DIREKT v repsolov boks. Pred kamerami je "prosil odpuščanja" Stonerjevo reakcijo se da napovedat 99,8% natančno. in smo jo dobili. arogantna, zaničljiva floskula ničesar ne spremeni, sam Stoner je izpadel kot prepotenten arogantnež ki ne zna športno prenašat porazov in ne sprejme kao iskrenih opravičil. Rossi ni snel čelade. ker se mu je mudilo? morda. morda pa zato, da nismo videli obraza. a se je Stonerju rogal in smejal? Vsekakor politika in PR na najvišjem nivoju. In za vse je poskrbel sam samcat. brez ENEGA SAMEGA NOVINARSKEGA KOMENTARJA slika je povedala vse. Zato ga strici ob progi trepljajo, in pozabijo na enga smrkavca tam zravn.

Delo redarjev al kakor kol se jim že reče, je blo po moje OBUPNO. lhko se sklicujejo na pravilnik kjer pravi da dirkaču lahko pomagajo. To bi po moje morali spremenit v morajo pomagati Kar so nardili z De Punetom je blo res nevarno! obup!

Ni pa vse tako črno belo. Rossijev Ducati ni ugasnil, in ga ni blo treba porint da užge.Stonerjeva honda pa je ugasnila! motoGP stroja brez zataknjene anti-hop sklopke na zalet skor ne moreš užgat. s tako malo gripa kot ga je blo na mokrem je to še težje, al pa nemogoče.

U glavnem, jorge jim je dal po pi. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak obcutek imam, da je vceraj se najbolje skozi prisel Dani. Mokra steza, ki mu ne ustreza, kljucnica pred operacijo in slab start, koncal pa kot drugi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaa, ravno po dirki smo meli perfektn pogled na to kako se medijem, in ovcam če hočeš, streže. Rossi je šel DIREKT v repsolov boks. Pred kamerami je "prosil odpuščanja" Stonerjevo reakcijo se da napovedat 99,8% natančno. in smo jo dobili. arogantna, zaničljiva floskula ničesar ne spremeni, sam Stoner je izpadel kot prepotenten arogantnež ki ne zna športno prenašat porazov in ne sprejme kao iskrenih opravičil. Rossi ni snel čelade. ker se mu je mudilo? morda. morda pa zato, da nismo videli obraza. a se je Stonerju rogal in smejal? Vsekakor politika in PR na najvišjem nivoju. In za vse je poskrbel sam samcat. brez ENEGA SAMEGA NOVINARSKEGA KOMENTARJA slika je povedala vse. Zato ga strici ob progi trepljajo, in pozabijo na enga smrkavca tam zravn.

Delo redarjev al kakor kol se jim že reče, je blo po moje OBUPNO. lhko se sklicujejo na pravilnik kjer pravi da dirkaču lahko pomagajo. To bi po moje morali spremenit v morajo pomagati Kar so nardili z De Punetom je blo res nevarno! obup!

Ni pa vse tako črno belo. Rossijev Ducati ni ugasnil, in ga ni blo treba porint da užge.Stonerjeva honda pa je ugasnila! motoGP stroja brez zataknjene anti-hop sklopke na zalet skor ne moreš užgat. s tako malo gripa kot ga je blo na mokrem je to še težje, al pa nemogoče.

U glavnem, jorge jim je dal po pi. . . .

Sedaj pa snemi rumena očala in povej kaj je bilo arogantnega v Stonerjevi izjavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dons ne morm verjet, da je lahko naredu Rossi tako napako. Mogoce, ce bi sedel na Yamahi, bi se mu se izslo, tko je pa Ducati pac su po tleh, k je navajen ocitno.:D No ja, upam, da se pribliza vrhu, pa pokaze, da se zmer loh pele kot Doktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Rossi je pokomentiral zadevo (Stonerjev odziv na njegovo opravičilo) po dirki, in v intervju za Italia 1 dejal: "Njegove besede me, roko na srce, ne zanimajo preveč." :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež ni izgovor, temveč dobro pojasnilo(najverjetneje), zakaj je bil Rossi tako dober včeraj.

Po dežju se je Ducati vedno dobro peljal, predvsem pa na takih dirkah največ pridobi tisti, kateremu mehaniki najboljše ocenijo situacijo in temu primerno prilagodijo motor, predvsem pa tisti, katerega mehaniki imajo pri set-upu največ sreče!!...seveda pa je potem naprej vse odvisno od pilota....tukaj imajo prednost tisti, ki imajo najboljši občutek v zapestju za dodajanje plina, kot sta recimo Rossi in Stoner...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Si dovolim samo eno razmišljanje: Če bi (čebula ne imela .... - ja vem, ampak vseeno) - Če bi na tak način zmagal doktor kot je zmagal Španec, potem bi velika večina "strokovnjakov MS" hvalila njegovo zrelost, preudarnost, izkušnje v mokrem itd. . In jaz vidim njegovo 5. mesto kot rezultat zvrhane mere sreče (pri torpediranju se ni poškodoval in tudi motor je ostal vozen) in pa dejstva, da jih je "malo morje" pred njim končalo ob robu steze - zato je bil potem lahko dve mesti za soborcem na Ducatiju.

Ja in še to: Lorenzo (kot je že splošno znano) ni najsimpatičnejši v karavani GP-ja; ampak lansko leto je bil svetovni prvak v MOTO GP-ju - in to v starosti (23 let), ko je vačina nas gledala "hude stroje" le v revijah in delavnicah pri vulkanizerjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Sedaj pa snemi rumena očala in povej kaj je bilo arogantnega v Stonerjevi izjavi?

jez sm ti dal plus de nebo pomote :)

Emm, Stoner je cinik. Lahko žali z nasmeškom. Kar je meni všeč. Kako to izpade lahko sodi vsak sam. Kdor dojame, dojame, kdor ne. pač ne. Možne so različne interpretacije, cinik pa je vedno v nevarnosti da se cinizem obrne njemu v škodo. Prepričan sem, da bi Biaggija po taki izjavi zvezali na pranger. Stonerja niso, le Rossi je izpadel frajer.

Zgodovina medsebojnega spoštovanja se samo nadaljuje. Stonerjeva izjava po Sachsenringu lani:

"Everybody's going on like he's a crippled hero," Stoner said. "He has a pin in the leg, and the only problem is a bit of muscle."

v resnici nič posebnega.

Stoner: “How’s your shoulder? Is it okay?”

Rossi: “I’m very sorry.”

Stoner: “Okay. You have some problem with your shoulder?”

Rossi: “I make a mistake”

Stoner: “Yeah. Obviously your ambition outweighed your talent.”

Rossi: “Eh?”

Stoner: “Ambition is more than the talent.”

Rossi:“I’m very sorry.”

Stoner: “No problem.”

Kot pravim. možne so različne interpretacije.

post-1354-0-84664700-1301990490_thumb.jpg

Jaz osebno ne verjamem, da na fotki Stoner navija za Rossija.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!