Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Ni šans... Ziher bo kdo od komisarjev videl, kako grdo gleda Liziko, pa bo dobu 'drive-through' kazen. :slap:

D.

pomojem edina varjanta da ga ustavijo.... :rolleyes:

zanima me ce bo stoner boksal kaj danes al pa ju3.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem edina varjanta da ga ustavijo.... :rolleyes:

Honda je res postala prava YAMAHA odkar so yamahi odpeljali inženirje

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej boste spet mel vsi velik za povdedat kako hvalim stonerja, amapak

trening trenutno poteka v pretežno mokrem vremenu...

stoner na začetku ni šel na progo, večina ostalih je vozila...

najhitrejši je bil do tega trenutka rossi pred simončelijem in svoj najboljši čas sta dosegela v 4. krogu okrog 1.54 in še nekej...

nato je prišel stoner in že v svojem drugem krogu (prvem hitrem krogu v bistvu) postavil najboljši čas in to za 2 sekundi... s tem da je v tretjem sektorju vozil za haydnom in ga moral tudi prehiteti...

to veliko pove ;)

no pa začnite z minusi, ker vem da vas že srbi, sam da vidite stoner..

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edwards je padel na drugem prostem treningu in so precej dolgo rabli da so ga naložili na nosila in odnesli... posnetka padca sicer nisem videl, naj bi pa imel zlomljeno ključnico... upajmo da ni kej hujšega, ker za spremembo od danija, se je kr precej zvijal po tleh sam dani je itak že navajen :O:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edwardsa so v Barceloni že operirali. Jutri jih starta samo 15!

Če bo Edwards ne bo vozil tud na nizozemskem, me zanima komu bodo ponudili njegov motor. supoerbikerjem? Melandriju ali Lavertyju?

Ker se FIM in DORNA niso še popolnoma rajasnili pod kakšnimi pogoji bodo tekmoala Claming rule moštva, seznam nastopajočih v 2012 ta vikend ne bo še objavljen :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simoncelli :worship: Glede na to, da ma poltovarniski motor....dejansko tak norc al kva? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simoncelli :worship: Glede na to, da ma poltovarniski motor....dejansko tak norc al kva? :D

Tako Simoncelli kot Aoyama mata full tovarniški support od Honde, tako glede materiala kakor podatkov, nastavitev, itd.. Honda ima letos pravzaprav 5 tovarniških motorjev, 3 Repsol in 2 Gresini Hondi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako Simoncelli kot Aoyama mata full tovarniški support od Honde, tako glede materiala kakor podatkov, nastavitev, itd.. Honda ima letos pravzaprav 5 tovarniških motorjev, 3 Repsol in 2 Gresini Hondi.

Bravo Sic. Vse bolj navijam zanj, upam, da se jutri odpelje vsem in španske jokice ne bodo mogle urgirati pri Dorni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako Simoncelli kot Aoyama mata full tovarniški support od Honde, tako glede materiala kakor podatkov, nastavitev, itd.. Honda ima letos pravzaprav 5 tovarniških motorjev, 3 Repsol in 2 Gresini Hondi.

aoyama tudi? ziher?

drugače pa lepo simončeli, sem kr malo debelo pogledal ko je v zadnjem sektorju še nekaj nadoknadil in prišel na prvo mesto... dokazuje da je zares dober dirkač (neglede na vse kar se govori okrog njega, pa neumnosti ki jih počne)...

stoner je po koncu dirke za SPORT1 povedal, da ga za dirko ne skrbi, da pa je razočaran nad kvalifikacijami, ker je svoj čas na mehki gumi izboljšal le za dobro desetinko... da so šli z napačnim setupom v prvi poizkus, da so potem nekaj spremenili za zadnji poizkus, da če bi spremenili drugače bi zagotovo lahko dobil tudi kvalifikacije, tako pa so pod pritiskom naredili napako in ostali na 2. mestu...

ampak mi je kr všeč, da je simončeli dosegel pole, ne samo zaradi njega, ampak tudi zaradi ekipe... kar se pa tiče jutrišnje dirke, pa vemo kdo ima najboljši tempo, samo simončeli zna na dirki še kaj dodati in mogoče bomo spremljali tesen dvoboj, pa tudi jorge se nebo kar tako predal... upam da simončeli pride na stopničke, da nebodo same tovarniške mašince med 3.

rossi je pa res natempiral tole s časom... v zadnji sekundi je prečkal črto in v zadnjem krogu napredoval za eno mesto in to ravno pred haydna :) 7. mesto je kar za 2. mesti najboljši rezultat v tej sezoni.. je pa res da sta manjkala tako edwards kot pedrosa...

Bravo Sic. Vse bolj navijam zanj, upam, da se jutri odpelje vsem in španske jokice ne bodo mogle urgirati pri Dorni.

me prav zanima kako bi ljudje tuki gor odreagirali če bi zbil recimo rossija... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aoyama tudi? ziher?

me prav zanima kako bi ljudje tuki gor odreagirali če bi zbil recimo rossija... :)

Tudi meni se zdi, da Aoyama nima tovarniškega materiala.

glede drugega: Sem Rossijev fan (ne tako fanatičen, kot nekateri tukaj), ampak če bi na enak način trčil z Rossijem, bi bil še vedno mnenja, da je bila kazen neupravičena.

Še vprašanje zate: če bi Simoncelli na enak način "odnesel" nekoga, ki ni v skupini najboljših, bi dobil enako kazen? Po mojem ne.

Drugače pa je Stonerja premagal za mišjega, za dirko je moj favorit Avstralec. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ni blo nic novega

Honda

honda..

yamaha

8 hayden

9 rossi

sici bo nor vam povem :naughty: najvrjetneje v nedeljo.... zmaga

pa jaz bom moral stavit ju3 na to varjanto....

glede da ma 15 kg vec od anoreksicnega stonerja , kko bi sele honda letela ce bi tam tam bil :whistle:

veselim se ju3 dirke da pokaze komisarjem da so ga zadnjic opeharili :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aoyama tudi? ziher?

Tudi meni se zdi, da Aoyama nima tovarniškega materiala.

Fausto Gresini je takrat ko je bilo to aktualno izjavil, da imata oba tovarniško podporo. Se spomnim, ker sem na to temo napisal članek --> http://www.motosvet.com/motogp-honda-s-petimi-tovarniskimi-dirkaci.html Enako so poročali tudi ostali mediji.

Lahko pa da se je potem spet kej spremenilo, nisem toliko spremljal, ampak takrat je bilo rečeno, da bosta imela oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aoyama tudi? ziher?

drugače pa lepo simončeli, sem kr malo debelo pogledal ko je v zadnjem sektorju še nekaj nadoknadil in prišel na prvo mesto... dokazuje da je zares dober dirkač (neglede na vse kar se govori okrog njega, pa neumnosti ki jih počne)...

stoner je po koncu dirke za SPORT1 povedal, da ga za dirko ne skrbi, da pa je razočaran nad kvalifikacijami, ker je svoj čas na mehki gumi izboljšal le za dobro desetinko... da so šli z napačnim setupom v prvi poizkus, da so potem nekaj spremenili za zadnji poizkus, da če bi spremenili drugače bi zagotovo lahko dobil tudi kvalifikacije, tako pa so pod pritiskom naredili napako in ostali na 2. mestu...

ampak mi je kr všeč, da je simončeli dosegel pole, ne samo zaradi njega, ampak tudi zaradi ekipe... kar se pa tiče jutrišnje dirke, pa vemo kdo ima najboljši tempo, samo simončeli zna na dirki še kaj dodati in mogoče bomo spremljali tesen dvoboj, pa tudi jorge se nebo kar tako predal... upam da simončeli pride na stopničke, da nebodo same tovarniške mašince med 3.

rossi je pa res natempiral tole s časom... v zadnji sekundi je prečkal črto in v zadnjem krogu napredoval za eno mesto in to ravno pred haydna :) 7. mesto je kar za 2. mesti najboljši rezultat v tej sezoni.. je pa res da sta manjkala tako edwards kot pedrosa...

me prav zanima kako bi ljudje tuki gor odreagirali če bi zbil recimo rossija... :)

placam ti tecaj nemscine glede kaj si ti razumel kaj je stoner povedal za soprt 1 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

placam ti tecaj nemscine glede kaj si ti razumel kaj je stoner povedal za soprt 1 :grim

menda sta govorila v angleščini lol :D možno da sem kaj narobe razumel, kaj pa je povedal drugače?

Mal off....Gaber pa ze koso rab..... :lol1:

hehe kaj je fora? a se ni obril? :D

drugač pa na warm upu spet mal mokro... dons bo očitno težko suha dirka :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaber je tak kot Grizli Adams, če se še kdo spomni tiste nadaljevanke.

Če bo dež, se znajo razmerja moči precej premešati. Na ogrevanju Simoncelli pred Rossijem in Haydnom. A je Duce samo še za v dež?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno se je koncalo ogrevanje

Sici

rossi,

hayden

dovi

crutchlow

stoner

Rossi lahko zmaga ce bo dez konstantni casi, sici je nevrjetno hiter...... stoner najhitjejsi v 1 sektorju pol pa si je zacel nabirat zaostanek

colin pravi da bo dirkal :worship: ceprav ima polomljeno kljucnico... pravilnik doloca da lahko.... le opravit mora zdravniski pregled..... norec :kva2::kva2:

drugace pa zanimivi prispevki...

sici ma v barceloni 2 telesna strazarja ker gre spancem na k... :grim

rossi pravi da duce se ni zrel za dirke ker je honda se prehitra, ampak pocasi prihajajo

rossi je ze 13 krat slavil kataloniji ....... hmmm ne vem ali je res to pravilen podatek, apkak mislim da je :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

današnji warmo-up kar zanimiv ;)

GRAN PREMI APEROL DE CATALUNYA

MotoGP Warm Up Classification 2011

Barcelona, Sunday, June 05, 2011

Pos. Num. Rider Nation Team Bike Km/h Time Gap 1st/Prev.

1 58 Marco SIMONCELLI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 308.0 1'55.292

2 46 Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati 315.0 1'55.409 0.117 / 0.117

3 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati 314.2 1'55.943 0.651 / 0.534

4 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Repsol Honda Team Honda 309.3 1'56.095 0.803 / 0.152

5 35 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 310.0 1'56.113 0.821 / 0.018

6 27 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 312.3 1'56.122 0.830 / 0.009

7 19 Alvaro BAUTISTA SPA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 312.3 1'56.387 1.095 / 0.265

8 11 Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha 314.3 1'56.820 1.528 / 0.433

9 14 Randy DE PUNIET FRA Pramac Racing Team Ducati 306.6 1'57.277 1.985 / 0.457

10 8 Hector BARBERA SPA Mapfre Aspar Team MotoGP Ducati 312.9 1'58.229 2.937 / 0.952

11 24 Toni ELIAS SPA LCR Honda MotoGP Honda 313.0 1'58.367 3.075 / 0.138

12 17 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing Ducati 303.7 1'58.475 3.183 / 0.108

13 65 Loris CAPIROSSI ITA Pramac Racing Team Ducati 301.1 1'58.762 3.470 / 0.287

14 1 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 301.5 1'59.068 3.776 / 0.306

15 7 Hiroshi AOYAMA JPN San Carlo Honda Gresini Honda 306.2 1'59.110 3.818 / 0.042

5 Colin EDWARDS USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi ima 9 zmag tlele :)

drgač pa kako so včeraj žvižgali simončeliju, ko je dosegel pole :)

glede ogrevanja je pa tako, da moraš všteti še to, da je šel stoner po 4ih krogih v garažo (do takrat je bil najhitrejši) in potem je sic nabijal konstantno hitrejše čase, medtem ko je stoner potem na koncu prišel nazaj in naredil še dva kroga... predvsem za dež moraš lepo počasi stopnjevat tempo in ne moreš biti že takoj v prvem krogu hiter...

edwards pa :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je ze 13 krat slavil kataloniji ....... hmmm ne vem ali je res to pravilen podatek, apkak mislim da je :hmm:

Rossi je bil 13 krat na stopničkah v Barceloni. :yes: Upam da bo danes 14. na stopničkah (če bo le dež).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi ima 9 zmag tlele :)

drgač pa kako so včeraj žvižgali simončeliju, ko je dosegel pole :)

glede ogrevanja je pa tako, da moraš všteti še to, da je šel stoner po 4ih krogih v garažo (do takrat je bil najhitrejši) in potem je sic nabijal konstantno hitrejše čase, medtem ko je stoner potem na koncu prišel nazaj in naredil še dva kroga... predvsem za dež moraš lepo počasi stopnjevat tempo in ne moreš biti že takoj v prvem krogu hiter...

edwards pa :O

kenny ti mas cas pojdi se za 125 pa 250 cekirat, ker meni se ni dalo stet

1997 125 rossi

1998 250 rossi

1999 250 rossi

2001 500 rossi

2002 500 rossi

2004 rossi

2005 rossi

2006 rossi

2009 rossi

torej 13 stopnic ... mater bluzaca na sport 1.....

2011 rossi ???

zanimiva statistika ni kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!