Skoči na vsebino

Kako daleč je okrog sveta?


Lowrenc

  

116 članov je glasovalo

  1. 1. Radij v katerem sem se klatil do sedaj z motociklom je...

    • ...do 200km (v Koper na kavo in čez Vršič nazaj)
    • ...do 1000km (drugače povedano: ljubim Balkan)
    • ...do 5kkm (izven Evrope še vedno živijo v plemenskih skupnostih in so ljudožerci)
    • ...do 10kkm (promet v Indiji je grozen)
    • ...do 20kkm (moja mama Rusija...)
    • ...do 30kkm (Evropa in Azija sta mi postali premajhni)
    • ...do 50kkm (bil sem skoraj že povsod)
    • ... nad 100kkm (svet je moj dom)


Priporočene objave

Tole naj služi kot pomožna anketa na temo Kako in s čim ''okoli sveta''

Kako daleč smo že bili, da tako veselo pametujemo kateri in zakaj je nek motocikel najprimernejši za na pot?

Možni odgovori so napisani malo v hecu tako, da upam, da se kdo ne bo obregnil ob to :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole naj služi kot pomožna anketa na temo Kako in s čim ''okoli sveta''

Kako daleč smo že bili, da tako veselo pametujemo kateri in zakaj je nek motocikel najprimernejši za na pot?

Možni odgovori so napisani malo v hecu tako, da upam, da se kdo ne bo obregnil ob to :rolleyes:

Misliš v eni furi, ali vse skupaj v letih vožnje?Če v eni furi potem kategorija do 30tkm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem v eni furi. Če je bila fura dolga 12506km je radij te fure 6253-se pravi razred 4(promet v Indiji je grozen) :rolleyes:

Veliko iskrenosti in posledično zabave ob gledanju rezultatov vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bi z lastnim motorjem, a kam spada motoriranje recimo v mehiki, na tajvanu in na japonski?

(ce bog da pride se letos avstralija na listo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kilometre ne bi vedu zglave, ampaq odkar je naša krčma zgorela, se do druge najbližje vleče ko qurba :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Lowrenc, zanimovo tole.

Anketa bo pokazala da smo preveč tule in premal na motorju, seveda ne upoštevat tistih, ki so se zmotili in ponesreči glasovali za kak rang višje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele je prislo do pomote.

Sem mislil da me anketa sprasuje po temu kaj smatram za okoli sveta....

JAO.

Zbrisi moj glas ven... ce lahko

50.000 (my ass)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Sam si se pa spomnu ene teme... No kakorkoli, sem mnenja, da izven Evrope še vedno živijo v plemenskih skupnostih in so ljudožerci :) Torej radij 5000 km .( Če bo vse po sreči bom kmalu v klubu Evropa mi je premajhna :) )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jaz prav razumem radij potem so to km od doma do najbolj oddaljene točke, skratka v evropi prideš težko do 5000 km. ne pa da narediš 12.000 km pa deliš na pol čeprav je mogoče "radij" vsega skupaj 3000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra anketa-šlampasta merila :winkiss:

Letos naredil krog po Balkanu pa je krog meril 4690km torej naj bi bil radij 2345km. Pred tem pa naredil krog po severu in je krog meril 9460km... Kam naj kliknem da bo prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P'rjatu Lowrenc!

A misliš ti po ekvatorju :hmm: ali okoli (severnega) tečaja - radius 100 m...?? :D:P ..... Naenkrat, al' po kap'lcah?? :unsure: :?

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Lowrenc, zanimovo tole.

Anketa bo pokazala da smo preveč tule in premal na motorju, seveda ne upoštevat tistih, ki so se zmotili in ponesreči glasovali za kak rang višje. :D

Zakaj ?Vsak je pač na motorju kolkr mu paše, kadar mu paše in kolkr ima pač možnosti. Če sm jst letno 20.000 km na njem, to še ne pomeni, da sm premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, bolj sem tako rekel ker imamo vsi polno nasvetov in predlogov kaj je optimalno pri načrtovanju poti "okol sveta", a pravzaprav skor nihče tule še ni izvedel takega podviga, pa da bi lahko iz prakse svetoval.

Mnenje tistih, ki morajo pri vsakem postu ponavljat kje vse so že bili in kako je zato njihovo mnenje največ vredno, pa postaja samo po sebi čedalje manj vredno.

To nima nobene veze s tvojo objavo, ampak govorim nasplošno. Zgolj slučajno navajam v istem postu, ker glih pišem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!