Skoči na vsebino

Nasveti za nakup 125 ccm motorja


VERMA

Priporočene objave

Jst mislim kupiti letnik 2009. Sem najdu na avto . net ene dva oglasa ki sta letnik 2009 in pa cena 2500- 2700. Se pravi če bo motor kmalu dve leti star potem mu še velja garancija ali ne ? To mislim glede yamahe kako dolgo velja garancija

2 leti velja! Škoda k nisi že zdej kupval motorja si mel od forumaša mitjata za 2500€ 2008letnik pa še leovince-ja je mel gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal še enkrat dat gor vendar mi noče odpreti povezave. Uglavnem yamaha motor. Letnik 2009. Prevoženih 13 000 km. Dodan športni nosilec in pa karbon akrapovič avzpuh. Nikoli paden ali podrajsan. Potrjeni vsi uradni servisi. Cena 3000 evrov sam upam da se da kej glede cene zment. Upam da bo ostal do spomladi al si bom pa zapisu številko pa ga spomlad poklicu če ma še motor.

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal še enkrat dat gor vendar mi noče odpreti povezave. Uglavnem yamaha motor. Letnik 2009. Prevoženih 13 000 km. Dodan športni nosilec in pa karbon akrapovič avzpuh. Nikoli paden ali podrajsan. Potrjeni vsi uradni servisi. Cena 3000 evrov sam upam da se da kej glede cene zment. Upam da bo ostal do spomladi al si bom pa zapisu številko pa ga spomlad poklicu če ma še motor.

Akrapovic izpuh?! :blink: :eek:

Dej prosim še enkrat poglej pa boš vidu da je to orginal izpuh sam prelepljen ma tist "karbon" čez!

No da ti dam sliko da vidš kako sploh zgleda akra za r125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal še enkrat dat gor vendar mi noče odpreti povezave. Uglavnem yamaha motor. Letnik 2009. Prevoženih 13 000 km. Dodan športni nosilec in pa karbon akrapovič avzpuh. Nikoli paden ali podrajsan. Potrjeni vsi uradni servisi. Cena 3000 evrov sam upam da se da kej glede cene zment. Upam da bo ostal do spomladi al si bom pa zapisu številko pa ga spomlad poklicu če ma še motor.

če se boš za cbr-ko odloča bom jas verjetno mojo drugo leto prodajal... je pa 09 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ej a je kdo že probu narest nosilec za mobitel al pa kakšn garmin navigacijo za na yamaho al pa kakšn drug motor. K sm vidu na videu da je en naredu za aprillio rs pa prov dobr zgleda, sam se ne vid kako je nosilec pritrjen na tank od motorja. Al se da tud kupt posebn nosilec ? Aja pa še http://www.youtube.com/watch?v=5Ooic93_ZEA] od videa. Pa nosilec se vid na 0:27 minuti videa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a je kdo že probu narest nosilec za mobitel al pa kakšn garmin navigacijo za na yamaho al pa kakšn drug motor. K sm vidu na videu da je en naredu za aprillio rs pa prov dobr zgleda, sam se ne vid kako je nosilec pritrjen na tank od motorja. Al se da tud kupt posebn nosilec ? Aja pa še http://www.youtube.com/watch?v=5Ooic93_ZEA] od videa. Pa nosilec se vid na 0:27 minuti videa

Jst če rabm navigacijo jo s tistim vakumskih gumbkom (nevem kako se pravilno reče :D ) za na šipe prtisnm na obratomer in se supr vid, mobitel pa doskrat kr vržem med šipco pa armaturko tk da na kšnm semaforju pogledam tist kar rabm. Večinoma je to ura ker je na motorju ni!

Se da kje kšno mini urco kupt v SLO ker mi ni do naročanja?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zagledu sm se v motor Sachs x-road. Dva motorja sm najdu na avto. net strani, vendar ne morm najdt nikjer uradne spletne strani o tem motorju. Če ga kdo ma, če bi lohk opisu mal kok kej gre, pa poraba, vzdrževanje in ostale stvari. sachs-x-road-to-get-_460x0w.jpg

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradna stran je pomoje tale, vendar ni tega modela, mogoče so ga nehali delat :?

http://www.sfm-bikes.de/en/index.php

Specifikacije:

http://www.motosvet.com/katalog/izpis.php?cid=1996

http://www.bikez.com/motorcycles/sachs_x-road_2008.php

Več si pa lahko prebereš v tej temi:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx za linke. Zgleda da res modela x-road ne delajo več. Sem pa šel na njihovo uradno stran in najdu da zdej prodajajo podoben model. Ubistvu mi je ta novejši model še bolj všeč od prejšnega. Sam v Sloveniji ga ne prodajajo. Nikjer pa tud nism zasledu kok bi bla kej cena. Evo še ena slikca. Aja novi model se imenuje Sachs ZZ 125.

13.jpg

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K vsi govorite da se z SM neda delat dovgih tur. Jaz sem s Tomosom SM 125 delal 500km+ dovge ture. Nerečm da me na koncu ni nič bolelo, prevozil sem pa jih.

z rsko bi že kri vscal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Js sm tut 15 let str in grem zdej izpit delat za 125 kubov. Pa se odločam med Yamaho yzf pa Hondo cbr/cbf. Pa me zanima glede vožnje, če se bom težko navadil vozit cestnega ker sm dozdej sm 4-ke pa ATX vozu. Pa še to bl po gmajnah pa tko. Hvala za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj se dobi za okoli 1500eur v enduro/sm 125ccm 4t klasi?

gledam yamaho xt, katera je po prebranem solidna zadeva, tomos naj bi bil celo boljši, a je trenutna ponudba na A.net vsa predraga... ali se morda najde še kaka honda pa suzuki za to ceno, ali je yamaha xt več ali manj prava stvar in ni vredno drugega gledat?

do konca aprila bo treba neki v garažo prpelat, do takrat pa z € v roki iščem pravo ponudbo :naughty:

Popravljeno . Popravil golnar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za 1500 evrov ne boš dubu glih par let stare yamahe xt ki bi bla vredu ohranjena. Sam poglej kaj delajo z temi motorji na youtubu. Sej jst se tud še odločam ker motor kupt. Prejšni teden sem se probal usesti na yamaho yzf pa mi glih ne paše preveč ležat na motorju. Tko da zdej bl gledam supermoto in pa seveda da ma 4 takte. Rad bi se usedel na novega KTM Duke 125, kateri mi je ful všeš. Sam bo pa res treba sežt bolj globoko žep.

Lp

Popravljeno . Popravil VERMA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tut 15 let str in grem zdej izpit delat za 125 kubov. Pa se odločam med Yamaho yzf pa Hondo cbr/cbf. Pa me zanima glede vožnje, če se bom težko navadil vozit cestnega ker sm dozdej sm 4-ke pa ATX vozu. Pa še to bl po gmajnah pa tko. Hvala za odgovore :D

taku je če kupeš yamaho yzf125 boš meu športno držo in pri dovgih vožnah te bojo bolele roke drgač pa motor je siguren zakon (oblika in mašina)

honda cbr125r če hočeš ti jo jst lahku prodam kr bom začev hmal prodajat (kr grem na močnejši motor) je pa vožna bolj pokonc (sm te znajo po dovgi vožni tut roke bolet)

honda cbf125 je pa taku prešvoh je (tu je bul yamaha ybr razred) taku če gledaš jst svetjem al yamaho yzf al pa če ti je honda cbr ušeč ;) sam odloč se sam ker boš motor ti vozu ne drugi;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taku je če kupeš yamaho yzf125 boš meu športno držo in pri dovgih vožnah te bojo bolele roke drgač pa motor je siguren zakon (oblika in mašina)

honda cbr125r če hočeš ti jo jst lahku prodam kr bom začev hmal prodajat (kr grem na močnejši motor) je pa vožna bolj pokonc (sm te znajo po dovgi vožni tut roke bolet)

honda cbf125 je pa taku prešvoh je (tu je bul yamaha ybr razred) taku če gledaš jst svetjem al yamaho yzf al pa če ti je honda cbr ušeč ;) sam odloč se sam ker boš motor ti vozu ne drugi;)

sj si mu lepo napisu sam, ne nabijat v stvari ki jih nisi poskusu :whistle: roke te nič ne bolijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj si mu lepo napisu sam, ne nabijat v stvari ki jih nisi poskusu :whistle: roke te nič ne bolijo :D

To je res. Mogoče te iz začetka mal zapestja bolijo (ampak res mal), sej pol se itak navadš. Ampak sam sem vozl le yzf r125 (cbr-ke nism, sam je itak še bolj pokončna drža kot pri yamahci), pa je proti rs-ki drža prou bolj pokončna, tako da za moje pojme ima pravo športno držo rs-ka. Sej ne da bi jo hvalil, sam kar je je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res. Mogoče te iz začetka mal zapestja bolijo (ampak res mal), sej pol se itak navadš. Ampak sam sem vozl le yzf r125 (cbr-ke nism, sam je itak še bolj pokončna drža kot pri yamahci), pa je proti rs-ki drža prou bolj pokončna, tako da za moje pojme ima pravo športno držo rs-ka. Sej ne da bi jo hvalil, sam kar je je.

Ja prov maš RS-ka je čistokrvni športnik, zelo nizka balanca in kar visoke tačke... yamaha ma malce višje balanco in mal nižje tačke (kar ni preveč dobr). Cbr-ka ma pa še mal bolj potovalno (pokončo) narejeno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prov maš RS-ka je čistokrvni športnik, zelo nizka balanca in kar visoke tačke... yamaha ma malce višje balanco in mal nižje tačke (kar ni preveč dobr). Cbr-ka ma pa še mal bolj potovalno (pokončo) narejeno. :D

hvala vama za podatke :D. Js bom najbrž kr yamaho uzeu. prvo je huda k.... pa ne rečem d je to pomembn ampk pač huda je :D. pa tut pele se mi ful lepo. čeprou sm pelou sm tanovo CBR pa Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj si mu lepo napisu sam, ne nabijat v stvari ki jih nisi poskusu :whistle:   roke te nič ne bolijo :D

kewo mene niso nč bolele roke in zapestje ne.. sm poznam enga ku je mu yzf125 pa je šu do murja in je govoru da so ga roke bolele taku da je odvisen od človeka tut če ga bo al ne ;):topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewo mene niso nč bolele roke in zapestje ne.. sm poznam enga ku je mu yzf125 pa je šu do murja in je govoru da so ga roke bolele taku da je odvisen od človeka tut če ga bo al ne ;):topic:

heh če je šel do morja normalno da ga bojo roke bolele... odvisno od tega kolko prestankov maš... mene so na hondi začele boleti roke+križ po 100km neprekinjene vožnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh če je šel do morja normalno da ga bojo roke bolele... odvisno od tega kolko prestankov maš... mene so na hondi začele boleti roke+križ po 100km neprekinjene vožnje :)

se navadš. Mene po 300km brez prestanka ni nč bolel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!