Skoči na vsebino

Nasveti za nakup 125 ccm motorja


VERMA

Priporočene objave

 mene od novga mesta do kopra po stari cesti brez postanka do postojne sm polej sm se ostavu kr sm mogu mau noge pretegent drgač pa brez težav da bi me kdaj roke bolele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm no tole, toj biv poj prov en boščk, jst vem da sm naredu po 700km kdaj na dan, +100km je blo narejenih na racelandu pa me ni čist nč bolel, razn mal kolena pa neki mejhnga v denarnici :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pravte zdej o ta novem Ktm duke 125 ? Zdej čakam da bom šov lohk kakšnga v Slovenijo pogledat v kakšen salon ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm no tole, toj biv poj prov en boščk, jst vem da sm naredu po 700km kdaj na dan, +100km je blo narejenih na racelandu pa me ni čist nč bolel, razn mal kolena pa neki mejhnga v denarnici  :P

ma ne vem sej tu je tut men čuden se zdelu kaku da ga bolijo ma eni majo suje hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pravte zdej o ta novem Ktm duke 125 ? Zdej čakam da bom šov lohk kakšnga v Slovenijo pogledat v kakšen salon ?

Men je vizualno hud k prasica. Z agregatom pa tudi pomoje ne bi smelo bit težav. Drugače pa, ali si se kaj zanimal če ga že imajo v kakšnem centru?? Vprašaj Labo, pomoje bi ga on moral imet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je tud ful lep. Sm pa klicu v labo in pravjo da ga dobijo v Marcu. Kumi čakam da ga vidm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je tud ful lep. Sm pa klicu v labo in pravjo da ga dobijo v Marcu. Kumi čakam da ga vidm

Aja? Jst sm biu pa zihr da ga že majo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri motor ki ima 125ccm in tam okoli 12KM do 15KM PA D JE BL POCENI!!

Bolj ali manj vsi ki se lahko registrirajo. Povej kateri razred te zanima zanima ter za kaj bi motor uporabljal (prevoz do šole, daljši izleti , nažiganje po lokalnih cestah,... ) pa ti bomo lažje odgovorili.

Ps: Caps lock pomeni kričanje tako ga uporaba ni najbolj vljudna, sploh če si nov član. Prosil te bi pa tudi da poskusiš pisati slovnično pravilno da olajšaš sporazumevanje :)

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se navadš. Mene po 300km brez prestanka ni nč bolel

Same here. Prvi resni cestak ( RS 125 ) po 20 km drcanja po naselju več nism zapestij in dlani čutu (me je zmer prtiskalo, ker sem nonstop bremza/gas), potem krči v hm...kolku.

Po 1 letu sem lahko delal neomejeno km :) dobesedno. Na R125 sem naredil max 400 s 5 min postankom ( tankanje ), z RS 125 tam nekje 300, GSX-R tut ena 400...ni panike :D Sam navadt se je treba. Če bo šou en novo pečeni biker na morje z motorjem bo pa crknu garant :D

Kar se pa drže tiče ja ... RS .vs R125...RS definitiuno bolj športna, meni celo bolj ugodna pozicija napram mojim 188cm :)

Zdej pa če ma kdo več izkušenj z obema motorjema hkrati kot jst ... pol pa vsaak čast :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bolj ali manj vsi ki se lahko registrirajo. Povej kateri razred te zanima zanima ter za kaj bi motor uporabljal (prevoz do šole, daljši izleti , nažiganje po lokalnih cestah,... ) pa ti bomo lažje odgovorili.

Ps: Caps lock pomeni kričanje tako ga uporaba ni najbolj vljudna, sploh če si nov član. Prosil te bi pa tudi da poskusiš pisati slovnično pravilno da olajšaš sporazumevanje :)

Se opravičujem, ker sem tako napisal. Ampak sem vas hotel uprašati kateri je motoro 125ccm in za novo A kategorijo in je primeren za daljše vožnje.Lepo bi bilo, če bi bil stroškovno ugoden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ker sem tako napisal. Ampak sem vas hotel uprašati kateri je motoro 125ccm in za novo A kategorijo in je primeren za daljše vožnje.Lepo bi bilo, če bi bil stroškovno ugoden.

Kšn Varadero bi bil pomojm zlo vredu za to. 4t -> malo stroškov napram 2t, pa "potovalnik" je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ker sem tako napisal. Ampak sem vas hotel uprašati kateri je motoro 125ccm in za novo A kategorijo in je primeren za daljše vožnje.Lepo bi bilo, če bi bil stroškovno ugoden.

Definitivno Varaderka. Lahko povem iz lastnih izkušenj, da je odličen motor za delat daljše ture. Lani sem delal po 500 in več km na dan brez problemov. Pelješ jo lahko tudi po slabem makadamu kjer bi s kakšnim drugi motrjem je*** ježa, po drugi strani se jo pa da na asvaltu nagnit do tačke tudi z tovarniškimi gumami :yea1: Poraba je majhna, nekje med 3,5 in 4 l/100km (je pa res da nisem nikoli natančno računal koliko spije :rolleyes:) Minus je pa dokaj visoka cena. Če te zanima, jaz prodajam svojo. Več info na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno Varaderka. Lahko povem iz lastnih izkušenj, da je odličen motor za delat daljše ture. Lani sem delal po 500 in več km na dan brez problemov. Pelješ jo lahko tudi po slabem makadamu kjer bi s kakšnim drugi motrjem je*** ježa, po drugi strani se jo pa da na asvaltu nagnit do tačke tudi z tovarniškimi gumami :yea1: Poraba je majhna, nekje med 3,5 in 4 l/100km (je pa res da nisem nikoli natančno računal koliko spije :rolleyes:) Minus je pa dokaj visoka cena. Če te zanima, jaz prodajam svojo. Več info na ZS.

hvala za informacije vidim da bom moral še malo našparati da si bom lahko kupil tako mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Prodam Aprilio RS 125 (154cc kit) 1999 letnik, plastike oblečene v karbonske prevleke, D.I.D ketn set (ravn dam še 14 zobnik), pa eno rableno gumo dam, bat ma 7k km, Dellorto 34, V-Force lamele, športn filtr, pred 5000km menjana sklopka, pravkar menjano menjalniško olje, vedno tankano Agip Speed. Motor je biv 1x na tleh na levi strani, pozna se samo na sklopki pa mal na špeglu, ostalo sm menov, drgač pa mašina odlično lavfa. Če se kdo mejbi zanima nej na ZS piše... za ceno se dogovorimo

(pa pište tiste k mav cente kok dnarja pa ur je blo vloženih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!