Skoči na vsebino

Audi A6 -zaščita pod avtom


turist1

Priporočene objave

...mislil sem pač, da si eden tistih, ki spregleda link, ker je pač v enaki barvi. Sem vesel, da si ga videl. Upam, da na Audi forumu najdeš marsikaj zanimivega in koristnega. Veš, mularija dandanes (ne mislim nate, mislim res na mularijo) je računalniško podkovana do onemoglosti, ampak poiskati se ji pa ne ljubi čisto nič.

Sem pa vesel, da si rešil primer počene zaščite. Od sedaj pa le bolj previdno po nespluženem snegu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zate, ker si tolk pameten - enegarim = enega, s katerim - pač sem se zatipkal. Ampak tebi enostavno ne znese.

Kar se pa ise tiče - eden od moji postov, ampak ti (spet) ne znaš (ali želiš?) brati:

Važno pa, da znaš drkati (upoštevam tvoj nasvet!), kenede...

Car - oprosti, ker sem se ti pozabil posebej zahvaliti za link. Koristim to priliko. HVALA! In lep pozdrav od izgubljenega primera. Bo to dovolj za vašo visokost?

Đizs......

z nobenim , hvala ... pa tudi nobenega ne bi rinil.. razen motorja ali avta če komu akumulator odpove poslušnost...

jah kaj češ ... mi ki nimamo audi-jev moramo znati pa kaj drugega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ribiča je najboljša ženska ,ki ima gliste... pa še eno vprašanje : kdo je sploh omenjal kako ženo ??? eni hočmo met tuki mal miru pred njimi , ti pa jih boš not vlačil ... :slap:

pa prijeten večer še naprej ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In menda ja nisem tako zabit, da ne bi vedel, da se na sevisu dobi informacijo. Sem pač izkoristil ta medij, misleč, da sem naletel na forum, kjer nisi obsojen za bedaka, če kaj vprašaš.

Sicer pa velja načelo - ni neumnega vprašanja, nemuni so lahko edino odgovori.

Glede tistega načela, ki ga omenjaš - lagali so ti.

PS: a piše na vrhu nekje "Audi servis", ali pa jaz narobe vidim in piše "Motosvet"? :)

Ja isarajli1, ampak očitno ni bila. Kot mi izgleda, je privijačeno kar s plastičnimi vijaki?

In ne pokriva samo od odbijača do menjalnika, ampak praktično kompletno površino spodaj.

Groza.

BTW, fotoaparate ste že izumli pr vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servis audi je najbolj merodajen za dotično vprašanje, sicer pa se ne čudi kako so bedasti odgovori, namreč že na daleč se ve, da je tole forum za :l_01: novih članov !

V bistvu je tak ko v cerkvi - stari frajeri jebejo mlade frajere? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi je, da sem okamenjene vijuge v vaši tintari zmotil z neprimernim vprašanjem. Od vseh odgovorov nisem dobil niti enega, s katerim bi si pomagal. Zadevo pa sem že uredil. Brez vas. Le kaj neki sem pričakoval...

Reče se "okamenele".

Super, da si uredil. Utegneš še objaviti, koliko te je stalo, kje si dobil in kakšne koristne informacije si v tem procesu še nabral? Saj veš - forumi so daj-dam informacij ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš A-6 in še quattro bi pa res moral imeti toliko cvenka, da greš to na servis zamenjat in ne javckaš tu po forumu.Namreč to bi lahko sam vedel, da je ta plastika z "odpada" vedno polomljena-neuporabna in po vsej verjetnosti v "nobeni" trgovini z avtodeli ni dobavljiva, razen na servisu in še na servisu bojo morali naročiti.

Ps : predlagal bi ti, da si naslednjič kupiš avto,ki ja cenejši za vzdrževanje.

Pa še tale vic,če ga še nisi šlišal: pridejo trije (Italijan,Nemec in Slovenec) v nebesa k svetmu Petru prvedva se mu potožita,da sta pač imela dobre avte in sta prehitro vozila in prišla v nebesa,ko je vprašal Janeza ali je tudi on imel hiter avto mu odgovori NE sosed je kupil novega A-4 jaz pa takoj po A-6 "no" in si norel? NE UMRL SEM OD LAKOTE !

Pa brez zamere!

bremzi kak ves zdaj ti da ta plastika ni dobavljiva v nobeni trgovini z avtodeli????

in zakaj bi plastika z avtoodpada bila neuporabna... :headbang:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reče se "okamenele".

Super, da si uredil. Utegneš še objaviti, koliko te je stalo, kje si dobil in kakšne koristne informacije si v tem procesu še nabral? Saj veš - forumi so daj-dam informacij ...

Bom odgovoril na isti način, kot sem dobil tukaj pomoč - pokličite na servis! Audijev, da ne bo pomote.

Če pa zberete še malo podpore, da bom lahko preživel familijo naslednji mesec......

Vsem ostalim - JA, VEM DA JE TO MOTOSVET!!! Sem sklepal (očitno napačno), da ste bolj tovariški in me boste preusmerili (na prijazen način). Ampak ne, ne in ne! To pa ne! Dejmo tipa zjebat, kaj se tuki neki kurči s svojim avtom. Ste nevoščljivi? Meni še na kraj pameti ni padlo (pa če verjamete ali pa ne!), da sem zato, ker vozim audlna, več vreden. Mi je prav isto kot katerakoli druga znamka.

Zaradi mene lahko ta trenutek izbrišete vse, kar sem napisal in tudi moj profil. Pravzaprav, lepo prosim moderatorja, če to lahko stori, ker sam ne morem (pravila!). Sicer bi takoj.

Zdaj pa prav zares, ker se mi ne da vsakemu posebej znova razlagati - najdite si naslednjega!!! Jaz vas imam poln kufer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom odgovoril na isti način, kot sem dobil tukaj pomoč - pokličite na servis! Audijev, da ne bo pomote.

Če pa zberete še malo podpore, da bom lahko preživel familijo naslednji mesec......

Vsem ostalim - JA, VEM DA JE TO MOTOSVET!!! Sem sklepal (očitno napačno), da ste bolj tovariški in me boste preusmerili (na prijazen način). Ampak ne, ne in ne! To pa ne! Dejmo tipa zjebat, kaj se tuki neki kurči s svojim avtom. Ste nevoščljivi? Meni še na kraj pameti ni padlo, da sem zato, ker vozim audlna, več vreden.

MANJ si vreden,če nimaš niti za eno bogo plastiko.Kajbo šele,ko ti bo crknil kak vitalen drag del??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pa že meni presedate z bolanimi izjavami :wallbash:

tip je vprašal za nasvet, vi pa ste zabluzili to temo ,kot vse ostale na tem forumu.

ta forum je en velik drek zaradi takšnih idiotov, ki se imajo za pametne, znajo pa prav toliko, kolikor so jih v OŠ naučili, do 4 razreda.

Vprašanje se je glasilo : kje najti oz. dobiti-kupiti plastiko.........in vi pametnjakoviči, ker pač niste znali odgovorit, ste raje napadli tipa, z frajerjem ,ki nima kaj v pisker dat, zato ker vozi A6 :wallbash:

tud jaz ga vozim :notworthy:, pa vas vabim ,k meni na pojedino in pivo, da boste lahko svoje nevoščljive gluposti drugič zadržali za sebe.

Turist, veseli me da si uredil zadevo, kakorkoli že.

Nekateri pač nikoli ne bodo dojeli, kaj je point foruma, zato pa imamo tukaj tak forum ,kakršen pač je- zanič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi kaj drugega pripomnil, bi me razočaral, zato samo bravo, bravo :worship::kva2::P

Ker si taka faca, upam, da prideš na zabavo v soboto, da ti častim pivo :-)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pač nikoli ne bodo dojeli, kaj je point foruma, zato pa imamo tukaj tak forum ,kakršen pač je- zanič.

Jožef, tu se močno motiš. Motosvet je, kar se slovenskih forumov nasploh tiče, eden najboljših in najmanj podebiljenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, turist1...- kot svoj prvi post na MOTOforumu greš postaviti vprašanje, kot si ga. Kaj pa si pričakoval drugega? Kot bi na forumu za gojenje tulipanov postavil vprašanje, kje bi najceneje dobil lepilo za ploščice... Zato rahel sarkazem. In vsi naši odgovori so bili čisto točni.

Bremzer.. točno tako. :OK:

Mislim pa, da se je tip hotel samo pohvaliti, da ima Audija...

Res da je moto forum ampak, a nismo pod temo AVTOMOBILIZEM??? Kaj sploh imamo to temo potem če lahko sprašujemo samo o motorjih. Dec je vprašal kakšne so alternative servisu, ker vsak kolikor tok pametn ne bo plačeval preplačanih nadomestnih delov pa čeprav ima denar za audija :rolleyes:

Seveda naj vsak vozi tisto kar zmore tudi častit, a da ga takole vsepovprek napadate je pa tudi nesmiselno in grdo! Tudi jz ne razmetujem z denarjem in če bi imel karkoldruga kar imam, bi vseeno vprašal kolege mehanike, mojstre na forumih, ki vejo več kot prenekateri serviser o dotičnem primerku...in šele potem skočil v akcijo, saj pojma nimam zakaj bi vedno moral metati stran mastne dnarje ko se kaj "dragem" avtu zgodi, če le-to ni potrebno! "Četudi sem dal več za avto še ne pomeni, da morm pa sedaj vedno tudi razmetavat na original delih" bi si jz reku.

Seveda pa dam Brumerju prav (če ga res sedaj samo keš habi in doma je samo posušene slive in krompir), pa še dober vic je končno enkrat povedu :P Šment je, ker je pač peb popolnoma kiksnil forum, tukaj ga pa oštevajte, edino pravilno :)

ajd

S prvim delom se popolnoma strinjam, za drugega pa še enkrat; zbrišimo temo oz. sekcijo AVTOMOBILIZEM, če je to samo motoforum.

NO ZDAJ PA IMATE :kva2: in potem pa se ćudite zakoj so vozniki audijev tako arogantni do motoristov na cesti :BUA:

Tako kot so vsi vozniki SS arogantni, samomorilci pa pozerji ker vozijo tehnično dovršene in hitre stroje :headbang:

V bistvu je tak ko v cerkvi - stari frajeri jebejo mlade frajere? :D

Ker si taka faca, upam, da prideš na zabavo v soboto, da ti častim pivo :-)

In kaj ma to veze z Avdijem A6??? Če nimaš kej pametnega za povedat pojdi nabijat v temo Kr' neki.

Jožef, tu se močno motiš. Motosvet je, kar se slovenskih forumov nasploh tiče, eden najboljših in najmanj podebiljenih.

A si na drugih še bolj "aktiven" ? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prvim delom se popolnoma strinjam, za drugega pa še enkrat; zbrišimo temo oz. sekcijo AVTOMOBILIZEM, če je to samo motoforum.

Maš prav in moja šla opade. Res smo grdi in prav bi blo da bi se samo potrudli pomagat, če znamo, če ne pa ma da smo tih k miške!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GoUpC: poglej -oziroma preberi si moj post njemu v odgovor ''če dela ne dobiš na Audi servisu, je najbolje da avto prodaš'' Sem se kaj zmotil? Sploh pa je... prva objava in že tako vprašanje. Tip se je pač registriral na milijontavžent forumih in zastavil tako vprašanje. Oziroma, se pohvalil, da ima A6 (če se je s tem za hvalit...).

Če bi se meni, recimo zlomila gonilka na kolesu, le kaj bi naredil? Najprej bi šel v kolesarsko trgovino vprašat, koliko stane nova. In če bi bila nova predraga, bi pa šel po forumih spraševati, kje bi dobil rabljeno ali novo ceneje, kot v kolesarski trgovini. Ampak, spet bi pa vprašanje šel zastaviti v kolesarskem forumu. In če tam ne bi dobil pametnega odgovora, bi pač šel poskušati srečo po ostalih forumih....

No, če se bo tip še kaj oglasil tu, -zelo me zanima, če je sploh šel na tisti Audi forum. Ne vem, no. Jaz nimam Audija, pa sem v par klikih našel tisto zaščito pod mašino. Link do strani, kjer se dobi. :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav in moja šla opade. Res smo grdi in prav bi blo da bi se samo potrudli pomagat, če znamo, če ne pa ma da smo tih k miške!

ajd

Ni nujno, da smo tiho, nek odziv mora bit, ne pa zdej takoj tipa napast in še huje strelat neke neumesne, ki bi ble še v temi Kr' neki off topic :) ( btw to ne leti nate :) )

@GoUpC: poglej -oziroma preberi si moj post njemu v odgovor ''če dela ne dobiš na Audi servisu, je najbolje da avto prodaš'' Sem se kaj zmotil? Sploh pa je... prva objava in že tako vprašanje. Tip se je pač registriral na milijontavžent forumih in zastavil tako vprašanje. Oziroma, se pohvalil, da ima A6 (če se je s tem za hvalit...).

Če bi se meni, recimo zlomila gonilka na kolesu, le kaj bi naredil? Najprej bi šel v kolesarsko trgovino vprašat, koliko stane nova. In če bi bila nova predraga, bi pa šel po forumih spraševati, kje bi dobil rabljeno ali novo ceneje, kot v kolesarski trgovini. Ampak, spet bi pa vprašanje šel zastaviti v kolesarskem forumu. In če tam ne bi dobil pametnega odgovora, bi pač šel poskušati srečo po ostalih forumih....

No, če se bo tip še kaj oglasil tu, -zelo me zanima, če je sploh šel na tisti Audi forum. Ne vem, no. Jaz nimam Audija, pa sem v par klikih našel tisto zaščito pod mašino. Link do strani, kjer se dobi. :naughty: :whistle:

+ za tale post, ki bi moral biti prvi odgovor v tej temi, seveda naslovljen na spraševalca. Tud sam imam tak vrstni red nakupovanja rezervnih delov, tud po forumih ne sprašujem ker ponavadi ni nobenega pametnega odgovora, šele ko izčrpam vse ebaye, (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)e in privatnike postavim vprašanje na forum. Ampak, če ga pa že si pa nobeden ne želi takšnih odgovorov in podjebavanj ( no razn če res na tulipan forum vprašaš kako se ventili nastavjo :) ) ker vsak motorist ima vsaj kakšen avto doma in mogoče ima celo kdo a6 in bi znal pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj taka fama okol teh Audijev?

Navadna škatla na 4 kolesih :D

Pozabil si pripisat !pogonskih" to je blo povdarjeno!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim -> Kakršno vprašanje - taki odgovori !

Mogoče bi mi pa kdo tukaj lahko pomagal ....

Lansko leto mi je gredica na L1 obrodila enkratno solato, letos smo jo dali na G2 in smo bili brez solate.

Sedaj me pa zanima : Ali je to zato, ker jo nismo dali na H4, ali zato ker je bil na C1 visoki fižol ali pa je razlog to, da je korenje na A1 pojedel zajec.

Obstaja tudi razlog, da ni bilo solate, ker je bila na gredici L1 neka plastika ( na njej je Audijev znak ), ki je žena ni odstranila.

Sedaj pa jaz vas prašam :

Kam naj drugo leto posadim solato, da bo obrodila kot lansko leto ?

Hvala za natančne odgovore.

P.S.

Solate ne maram sploh - od morskih sadežev pa mi je najbolj všeč svinja, ki skoči v morje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj taka fama okol teh Audijev?

tu tudi mene fascinira, ta Audi fama. pred leti (v času jugotov, stoenk in pičipokijev) je bil mercedes zakon, mokra sanje slovencev in velik ponos gastarbajterjev in prvih obrtnikov. tu in tam si je kdo želel kak bmw. druge mokre sanje bo bile golf, ki si ga je lahko tudi kdo privoščil.

potem pa par let po osamosvojitvi naenkrat postanejo glavne mokre sanje audi. ne mercedes, ne bmw (golf postane itak ljudski low budget) ampak audi. po možnosti črn.

nevem kako jim je ratalo ampak kapo dol audiju da je postalj kralj ljudskih src (na sopotnikovem zicu pa kraljica ljudskih src - esmeralda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!