Skoči na vsebino

koliko kilometrov smo prevozili v letu 2011


thumper

Priporočene objave

Zdaj lahko napišem koliko kilometrov sem naredil, ker se letos ne bom več vozil :beer1: :beer2: . Bilo jih je kakšnih 10500 ali pa malo čez, ne vem točno, ker jih je kakšnih 3000 naredil prijatelj. Na mopedu se je pa obrnilo novih 13418 km-jev. Jutri najbrž ne bom začel s sezono, ker bom ranjen :drunk: .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz zdaj ze uradno :) nabralo se je 19170 km z yamaho in 1272 km z aprilio, mojo novo spremljevalko :)... jutri je nov dan, tako da gasa :).

Presegel sem svoj cilj na sto in mnogo nacinov. Nasljednje leto pricakujem pol manj kilometrov :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaključek sezone 31.12. 2011 28k km

in otvoritev 2012: 1.01.2012 moto zbor žalec

Vsem želim varne km

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19860! Benti, en ćink mi je zmanjkalo do 20k. Grrr

No, bo pa leto 2012 tolk bolj bogato po km :D

Cene, v Celju je zbor, ne v Žalcu, kljukec ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19860! Benti, en ćink mi je zmanjkalo do 20k. Grrr

No, bo pa leto 2012 tolk bolj bogato po km :D

Cene, v Celju je zbor, ne v Žalcu, kljukec ... :D

jebemti . . . .slonček . . . . . pa kje si naklepu tok km-jev . . . . . .

potem takem jih ma ta tvoja futka . . . . .kr orng čez 200 000 in še kej več!

dej ti zdele sliki svoj števc . . . . da vidmo km-je . . . . . začete januarja . . . . pol pa da vidmo čez eno leto km-je!

bemti . . . .letos sm full mal kilometrou naredu . . . . pa v grčiji sm biu . . . . .

sam res ne razumem kako lahko naklepleš tok kilometrov . . . . . saj čez poletje . . . .kolkr vem se niti ne voziš!

al si se mogoče . . . . noč in dan vozu na trojane in roglo!

oprosti slonček . . . . . pa brez zamere . . . . . ampak ti ne vrjamem . . . .

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos skromnih 9000 . . . . . mogoče kak kilometer manj! :BUA:

če nebi imel toliko obveznosti in dela okol garaže .. . . bi jih bilo vsaj 7000 več! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V letu 11. Sem jih naklepov 12000 km.Se pravi v enem letu in pol 22000 km.Moja prav ,da samo na sekret hodim peš. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zadnjih dobrih dveh mescih nekje 1000 km. Glede na vreme in cas ki ga imam "viska" se mi zdi kar lep "rezultat". Tudi tri tedne skupaj je moped pocival, drugace pa se je rekreiral samo med vikendi in razen v dveh, treh kratkih voznjah samo po suhi cesti. :) Naslednje leto racunam na vsaj 8000 km. :004 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 2011 ni bilo niti 5.000 prevoženih :cry: . Sicer so bli ti kilometri fajni, ampak upam, da bo letos kaj več časa za moto užitke :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredu slabih 10 000km.....videm gor modele po 53 oookm vsaka čast,al ste v penziji,al pa nimate privat življenja,al pa še na Wc greste z motorjem...heheeh.....v glavnem kapo dol :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Basbas: zaključeno = prevoženo 53.000 km. Jest sem končal sezono 2011 z 32.000 km. Letos zaenkrat ne kaže na toliko km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!