Skoči na vsebino

najboljši odvetnik


skyscan

Priporočene objave

ker nisem našel primernejše teme, sem spisal novo, upam da ne bo nič narobe

situacija je taka, da so me ustavili na motorju nekje v septembru. dobil sem kazen za nehomologiran avspuh, kazen zaradi nepravilnega izpita, ter na firmo kazen pravtako zaradi nehomologiranega avspuha (motor je napisan na firmo).

pred novim letom, ja, genau 31. december, dobimo na firmo "pozdrave s policije"

moj namen je torej samo zbrskati/zvohati najboljšega odvetnika, oziroma človeka ki ima izkušnje kako se tem stvarem streže v prid meni in firmi. zato naprošam vse, ki imajo kakšne KORISTNE informacije za pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker nisem našel primernejše teme, sem spisal novo, upam da ne bo nič narobe

situacija je taka, da so me ustavili na motorju nekje v septembru. dobil sem kazen za nehomologiran avspuh, kazen zaradi nepravilnega izpita, ter na firmo kazen pravtako zaradi nehomologiranega avspuha (motor je napisan na firmo).

pred novim letom, ja, genau 31. december, dobimo na firmo "pozdrave s policije"

moj namen je torej samo zbrskati/zvohati najboljšega odvetnika, oziroma človeka ki ima izkušnje kako se tem stvarem streže v prid meni in firmi. zato naprošam vse, ki imajo kakšne KORISTNE informacije za pomoč :)

hja vozi se z homologiranim izpuhom

z veljavnim izpitom....

drugace pa info za odvetika dobis na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cigo je rekel:Lahko kradeš,ampak te ne smejo dobit.Tebe so dobili.Zdaj pa se reši kot veš in znaš.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že na začetku povedal, potrebujem KORISTNE informacije! pišem zato ker rabim pomoč, in ljudje (NAJ BI) si na takih straneh med seboj pomagal. sam očitno vi vidite sam posmeh in važanje s svojimi (brezpredmetnimi) pripombami.

in ne, ni bilo s mt-03

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaj hišo in stopi do čeferina, ti bo najboljš pomagal.

Tu ti ne more nobedn svetovat za odvetnika, ker smo sami poštenjaki, torej odvetnikov ne rabimo.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si se ti brez garda okrog vozil, nimaš tu kaj....Zdaj pa v jok, ker te je nekdo s KO po tintari....Pje, morš bit vreji v glavo trešnjen, da na motoskretu sprašuješ za odvetnika.....:alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že na začetku povedal, potrebujem KORISTNE informacije! pišem zato ker rabim pomoč, in ljudje (NAJ BI) si na takih straneh med seboj pomagal. sam očitno vi vidite sam posmeh in važanje s svojimi (brezpredmetnimi) pripombami.

in ne, ni bilo s mt-03

Pri takšnem dejanskem stanju, ko so te dobili "z roko v vreči" na rabiš "najboljšega" odvetnika, ker je zadeva dokaj čista...

"Jokaš" lahko le v smeri znižanja kazni pod predpisano mejo (posebne olajševalne okoliščine ipd.).

Lahko pa seveda obiščeš kakšnega televizijskega advokata, ki ti bo za razgovor pobral znesek za denarno kazen, ker s takšnimi minornimi zadevami se ne ubadajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa usi neki parazirate zarad izpita, a men se gre sam zarad firme. kar sem dobil osebne kazni sm dubu, plačan je, konc.

čeferin ni več kar je biu, on je sam še za NADljudi ala kresalovo

morda kdo ve kako je s tem da dá firma motor v najem nekomu? recimo v času prekrška sem ga imel v najemu, zamenjal avspuh in se šou pelat, se da žvižgat na to vižo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaj hišo in stopi do čeferina, ti bo najboljš pomagal.

Tu ti ne more nobedn svetovat za odvetnika, ker smo sami poštenjaki, torej odvetnikov ne rabimo.:D

:lol1:

Dobrega "odvetnika" ne boš našel, ker ga ni - pozabi! :closedeyes:

no, no, no...

marsikaj se najde... sam vedet moraš kje iskat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa usi neki parazirate zarad izpita, a men se gre sam zarad firme. kar sem dobil osebne kazni sm dubu, plačan je, konc.

čeferin ni več kar je biu, on je sam še za NADljudi ala kresalovo

morda kdo ve kako je s tem da dá firma motor v najem nekomu? recimo v času prekrška sem ga imel v najemu, zamenjal avspuh in se šou pelat, se da žvižgat na to vižo? :)

PA JA POL PA SVIZEC ZAVIJE COKOLADO :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda kdo ve kako je s tem da dá firma motor v najem nekomu? recimo v času prekrška sem ga imel v najemu, zamenjal avspuh in se šou pelat, se da žvižgat na to vižo? :)

Pod pogojem ,da je firma za takšen rent-a-bike servis registrirana itd ... + kazni ne dobi samo firma, pač pa lahko dobi verjetno tudi odgovorna oseba v firmi (to si pa verjetno ti ali pa nekdo tretji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda kdo ve kako je s tem da dá firma motor v najem nekomu? recimo v času prekrška sem ga imel v najemu, zamenjal avspuh in se šou pelat, se da žvižgat na to vižo? :)

firma lahko od tebe iztoži znesek kazni ki so ji jo pripisali zaradi nedovoljenega posega v motor kar je pripeljalo do izgube homologacije ... in še stroške povrnitve motorja v prvotno stanje...

in še izgubljen zaslužek za čas , ko nehomologiranega motorja ni mogla rentat...

aja pa še kazen lahko dobi , ker ti je posodila motor brez da bi preverili veljavnost - posedovanje izpita...

bodi srečen , da nisi povzročil prometne nesreče...potem bi se stroški povečali za eno ničlo . terjatev zavarovalnice pa za dve ničli...zadaj za kaznijo... pokrij svoje kazni in od firme ( če te ne bo oči častil) pa drugič raje premisli kaj delaš ...vsaka šola nekaj stane ..in tvoja je bila še kar poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kdo lahko pomaga :? jaz bi tožil proizvajalca avtov, ker na vidno mesto pred voznikom ni namestil opozorila v slovenščini, da avta med vožnjo ne smeš zapuščati :slap:

P.S. KAR DOBIMO SI DELIMO :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda kdo ve kako je s tem da dá firma motor v najem nekomu? recimo v času prekrška sem ga imel v najemu, zamenjal avspuh in se šou pelat, se da žvižgat na to vižo? :)

zdaj imaš ti tu več dilem, od čisto prometnih prekrškov do davčnih prekrškov. prva fora je če si sploh lahko vozil motor te firme? če ne, zakaj bi ga lahko (je službeno vozilo?). če firma ni registrirana za rent-a-moto potem ti ga ne more posoditi RAZEN pod nekaterimi pogoji,..itd.

skratka prvo bi ti davčni svetovalec moral razčistiti relacijo firmin motor-ti. da ne bo na koncu firma še kazni od davkarije fasala ker posoja motor (ali kaj podobnega) pa to nebi smela. ali da je motor za službene namene ti pa si ga koristil privat.

skratka prvo ne rabiš odvetnika, prvo razčisti davčni vidik, te kazni so lahko dosti višje kot tiste od policije. šele potem pa razmišljaj kako boš rešil glede avspuha, to ti pa lahko pove kak specializiran odvetnik.

no ampak prvo preveri odvetniške tarife da ne bo odvetnik dražji kot če lepo plačaš kazen brez ugovarjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......je tisti, ki ti da zastonj nasvet, te resi iz dreka in ti racuna za burek.

ce ga nadjes............ i tata bi, sine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tut enga dobrga udvetnika rabu in sicer ...

čeprav vedno prej pogledam, če je WC papir na WC-ju se mi je zgodilo tako ... pod hudo obremenitvijo na delovnem mestu, sem na hitro odšel na veliko potrebo. V stresu, ki mi jo povzroča delovno mesto, sem na hitro zaklenil vrata, se pripravil na opravljanje velike potrebe. In .. glej ga zlomka, ko sem hotel obrisati izhodno kanalizacijo, nisem imel s čim. Kaj sedaj storiti ... po kratkem premisleku in močnimi slušnimi navigacijskimi napravami, naredim "prebacivanje" v drugi (sosednji) WC. Na srečo, je tam bilo nekaj papirčkov, da sem se očedil. Skratka, doživel sem grozovit dogodek, ki me bo spremljal do konca mojega življenja ... mislm nooo ... DRAMA :glare:

Kaj mi priporočate, al nj tožim upravnika zgradbe al firmo :? ... moja izpušna cev, je homologirana.

mate kakšn dober nasvet ... aja ... vsaj ene 15.000 € bi rabu ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry, za taksen drobiz se svincnika ne dvignem. :whistle:

:naughty:

za 5 sec trpljenja in teka na 2 metersko daljavo, bo dovolj. Misliš, da bi lahko dobil več :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda. vsaj 300%. (v oklepaju dodatni procenti k temeljnemu izracunu)

fizicne muke premakniti golo rit do sosednjega skreta (+33% ce je skret manj ogrevan),

fizicne muke prenasati lasten smrad dlje kot se lahko od drzavnega usluzbenca pricakuje (pasulj, chilli ali curry -20%),

psihicne muke za strah, da te pod-/nadrejeni ujame sred skreta z gatami okoli gleznjev (roza gate +25%, posrane gate -75%),

psihicno trpenje v sluzbi za dobo min. dveh let, ko te sodelavke pomilujoce gledajo (-50%, a vecja moznost horizontalne telovadbe), sodelavci v ksiht rezijo (+50%),

psihicna muka priznati vse zgoraj nasteto na javnem forumu.............. neprecenjlivo (+100% za priznanje, -200% za inteligenco; oz. pomanjkanje te-iste).

summa summarum za svetovanje: EUR 2.540.- + ddv.

odbitek 33% od za vas prikradene vsote prosimo na nas racun na caymanskih otokih, liechtensteinsche landesbank.

svetovanje dobavljivo tako,

racun za placilo v roku 8 dni.

hvala za zaupanje in lep dan zeli

pisarna

skret in smrad

d.d. za vecanje lastnega premozenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ker nisem našel primernejše teme, sem spisal novo, upam da ne bo nič narobe

situacija je taka, da so me ustavili na motorju nekje v septembru. dobil sem kazen za nehomologiran avspuh, kazen zaradi nepravilnega izpita, ter na firmo kazen pravtako zaradi nehomologiranega avspuha (motor je napisan na firmo).

pred novim letom, ja, genau 31. december, dobimo na firmo "pozdrave s policije"

moj namen je torej samo zbrskati/zvohati najboljšega odvetnika, oziroma človeka ki ima izkušnje kako se tem stvarem streže v prid meni in firmi. zato naprošam vse, ki imajo kakšne KORISTNE informacije za pomoč :)

Pozabil si napisati, da ta dober odvetnik ne sme računat več kot je kazen. No kaj pa je tebi problem plačat kazen, saj ti imaš FIRMO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!