Skoči na vsebino

najboljši odvetnik


skyscan

Priporočene objave

Če nisi dubu čefurina ali samice ne bo nič, ostalih se ne bojijo :naughty:

aja? kje si pa to prebral? v lady? :?

ah, dejte se no mal umirit s tem da sta sam čeferin pa senica dobra...

če sta ti dve pisarni ves čas po medijih še ne pomen, da sta sam ti dve uspešni! sploh pa ne zato, ker bi se sodnikom "sodniške halje" tresle od strehu!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi dubu čefurina ali samice ne bo nič, ostalih se ne bojijo :naughty:

Francija si puzabu (Matoz-a) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dajem izjav, dokler ne bo zaključeno

seveda sem pomoč iskal pri odvetniku, kateri bo še nekaj časa ostal neimenovan :)

@domina: se popolnoma strinjam, čeferin in ostali so pa itak samo za une,... malo višjesedeče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dajem izjav, dokler ne bo zaključeno

seveda sem pomoč iskal pri odvetniku, kateri bo še nekaj časa ostal neimenovan :)

@domina: se popolnoma strinjam, čeferin in ostali so pa itak samo za une,... malo višjesedeče

ko pa se ti zaključi zgodba pa mi javi na ZS, ker me zanima par tehničnih vprašanj glede motorja na firmo in posledično pizdarij ki jih lahko imaš. saj po zakonu mi je jasno, v praksi me zanima za podobne primere kot ga imaš ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

danes je prišla pošta na firmo. postopek je zaključen, v njihovo korist (kakopak); 4000 eur firma, 400 odg. oseba. Pritožbe oz. ugovor glede postopka seveda ne upoštevajo. Avspuh smo dali takoj homologirati, in priložili vso dokumentacijo ki nakazuje da v času prekrška ni prišlo do nobenih prekomernih izpustov tako zvoka kot emsij. Glede na to da smo v pritožbi napisali da bi firma kot taka zaradi finančne rizike težko premogla tako kazen, jih to nič ne zanima, bistvo je denar.

I sLOVEnija!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh sranje je to! :headbang: no verjetno itak veš da ali plačaj takoj vse ali probaj it osebno (oz odg. oseba) do svojega referenta na durs in si probat izpogajat obročno odplačilo ker drugače je blokada, obresti itd.

odvetnik pa ti bo itak povedal če imaš šanso za pritožbo ampak pomoje je ni oz ni vredno par let financirat odvetnika in si kvarit živce ker se to vlečeeeee.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi firma kot taka zaradi finančne rizike težko premogla tako kazen, jih to nič ne zanima, bistvo je denar.

Firma bi na to morala misliti, ko je takemu juncu "posodila" motor in svoje dobro ime ... ni zdaj spet vse država kriva pa država grda-grda ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je prišla pošta na firmo. postopek je zaključen, v njihovo korist (kakopak); 4000 eur firma, 400 odg. oseba. Pritožbe oz. ugovor glede postopka seveda ne upoštevajo. Avspuh smo dali takoj homologirati, in priložili vso dokumentacijo ki nakazuje da v času prekrška ni prišlo do nobenih prekomernih izpustov tako zvoka kot emsij. Glede na to da smo v pritožbi napisali da bi firma kot taka zaradi finančne rizike težko premogla tako kazen, jih to nič ne zanima, bistvo je denar.

I sLOVEnija!!

no, bistvo je da je vse kar so ti očitali res. Da si krešil cel kup stvari in so te pri temu ujeli. 4400+odvetnik. dobro si to zrihtal. Se boš še vozil brez papirjev?

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta .. kakšna tematika in komentarji.

:lol1:

A sedaj imajo na Motomarsu tudi "Svetovanje vzgojno problematičnim otrokom"?

:yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh sranje je to! :headbang: no verjetno itak veš da ali plačaj takoj vse ali probaj it osebno (oz odg. oseba) do svojega referenta na durs in si probat izpogajat obročno odplačilo ker drugače je blokada, obresti itd.

odvetnik pa ti bo itak povedal če imaš šanso za pritožbo ampak pomoje je ni oz ni vredno par let financirat odvetnika in si kvarit živce ker se to vlečeeeee.

vem, je že plačano, tako da zdej so mirni živci :) tistega odvetnika sem plačal 50 eur, za čiz lep odgovor (mi ni žal), ampk tud če ne bi napisal odgovora je isti k*, ker pač ne upoštevajo nič. pa nisem nek kriminalc, kot me zadne čase obravnavajo polcaji (in nekateri de*ilni uporabniki motosveta), sam zmer sem na nepravm mestu ob nepravem času.

p.s.: prejšne poste sem spregledal, sm opazil da rabiš neke info glede tega? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam zmer sem na nepravm mestu ob nepravem času.

z napačnim motorjem, napačnim rorom, napačno hitrostjo, napačnim izpitom ...

narobe svet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: prejšne poste sem spregledal, sm opazil da rabiš neke info glede tega? :)

ja, čimveč praktičnih izkušenj kako je z motorjem na s.p., obračunom potnih stroškov, amortizacijo, boniteto itd. dosedaj mi namreč ni nikakor zneslo da bi lahko (in se splačalo) imet motor na s.p. no, seveda če vse delaš legalno in z papirji pokrito.

lahko preseliva to na zasebna sporočila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, čimveč praktičnih izkušenj kako je z motorjem na s.p., obračunom potnih stroškov, amortizacijo, boniteto itd. dosedaj mi namreč ni nikakor zneslo da bi lahko (in se splačalo) imet motor na s.p. no, seveda če vse delaš legalno in z papirji pokrito.

lahko preseliva to na zasebna sporočila.

Se bolj splača imet kot fizična oseba in kilometrine obračunat :)

btw, je pa tudi komplicirano, če imaš več kot eno vozilo na s.p. ali firmo (in si edini zaposlen) ... bojda komplicirajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj mi je jasno, da po neki logiki je boljše imet privat ampak z motorjem na firmo bi itak po logiki lahko še z privat avtom štepal kilometrino ker ne moreš vedno in povsod službeno z motorjem. edino ne vem kako je z uporabo v privat namene pa stroški materiala in servisov itd. meni zaenkrat ni kazalo računice ampak mogoče je pa kdo kaj pogruntal, zato pa sprašujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni zaenkrat ni kazalo računice ampak mogoče je pa kdo kaj pogruntal, zato pa sprašujem.

Ni računice nikakršne ... še zavarovanja so dražja, kolikor vem. Pa v dohodnino bi moral prijaviti, ker firmino vozilo, če ga uporabljaš privat, je korist zate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pervy - upoštevaj kar piše Justin, prosim.

Vsekakor se bolj splača pisat in obračunavat kilometrino - to lahko pišeš ne gelde na vrsto vozila. Stroškov z motorjem pa tudi ne moreš imeti toliko, da bi se splačalo to voditi na podjetje - razen kakim posebnežem, ki potem vozijo še z nekim čudnim izpitom, izpušno cevjo itd. Ne vem zakaj bi se sploh lahko zanesel na informacije takih "zvitežev", saj je v naprej jasno, da se zadeve slabo končajo.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj meni je uradna računica jasna, zato pa motorja še nimam na firmo ampak zakoni se spreminjajo, ljudje najdejo luknje, vprašat pa ne stane nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj meni je uradna računica jasna, zato pa motorja še nimam na firmo ampak zakoni se spreminjajo, ljudje najdejo luknje, vprašat pa ne stane nič.

To je res. Kaj pa če bi povprašal kakega davčnega svetovalca? Ti se verjetno malo bolj spoznajo na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res. Kaj pa če bi povprašal kakega davčnega svetovalca? Ti se verjetno malo bolj spoznajo na to.

saj sem pa ne vejo nič kaj dosti več od mene :whistle: je pa res da sem jaz pripravljen (z dober €) it v sivo cono, oni pa, vsaj za plačilo kot ga jaz ponujam, ne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!