Skoči na vsebino

peugeot speed fight 2 okvara


denis2593

Priporočene objave

jaz sem pred kratkim kupil peugeot speedfight 2 ki je miroval eno leto. deloval je normalno le vsake toliko časa ga je zamorilo vendar ni ugasnil samo ustavil se je. to se je dogajalo vedno pogosteje in sedaj se lahko peljem le nekaj metrov in potem ga zamori vendar ne ugasne potem moram pa počakati nekaj časa in potem lahko spet dam plin da ga malo požene in ga spet zamori. zamenjal sm svečko in očistil celotni uplinjač ter vse kar spada zraven vendar ni nič boljše.

mi lahko prosim nekdo pomaga. je mogoče kaj elektrika kriva??

prosim za pomoč.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pred kratkim kupil peugeot speedfight 2 ki je miroval eno leto. deloval je normalno le vsake toliko časa ga je zamorilo vendar ni ugasnil samo ustavil se je. to se je dogajalo vedno pogosteje in sedaj se lahko peljem le nekaj metrov in potem ga zamori vendar ne ugasne potem moram pa počakati nekaj časa in potem lahko spet dam plin da ga malo požene in ga spet zamori. zamenjal sm svečko in očistil celotni uplinjač ter vse kar spada zraven vendar ni nič boljše.

mi lahko prosim nekdo pomaga. je mogoče kaj elektrika kriva??

prosim za pomoč.

hvala

Snemi cevko od goriva pri vplinjaču(fergazerju) in preveri,če sploh dobi dovolj benzina,če teče počasi preveri filter(če ga ima), pipico in tudi mrežico na pipici, ki je v notranjosti tanka (moraš pipico odviti).Potem preveri, da ni v tanku podtlak (preveri luknjico za prezračevanje na pokrovčku)ali probaj vozit brez pokrovčka, očisti ali kar zamenjaj zračni filter.Ko boš vse to naredil ti ostane samo še čiščenje kompletnega izpušnega sistema! :hmm: ali pa motor na servis !

Popravljeno . Popravil maco47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snemi cevko od goriva pri vplinjaču(fergazerju) in preveri,če sploh dobi dovolj benzina,če teče počasi preveri filter(če ga ima), pipico in tudi mrežico na pipici, ki je v notranjosti tanka (moraš pipico odviti).Potem preveri, da ni v tanku podtlak (preveri luknjico za prezračevanje na pokrovčku)ali probaj vozit brez pokrovčka, očisti ali kar zamenjaj zračni filter.Ko boš vse to naredil ti ostane samo še čiščenje kompletnega izpušnega sistema! :hmm: ali pa motor na servis !

to je bilo vse narejeno in ni pomagalo. servisa pa tudi nikjer ni, mogoče ti veš kje je sploh kakšen peugeot servis? kolikor jaz vem nikjer ne popravljajo motorjev.

klical sm nekega dobrega mehanika in mi je povedal naj zamenjam neko malo škatlico na elektriki nevem pa kak se reče. samo jaz nebi to novo kupoval ker nevem če

je res to pokvarjeno. misliš da bi lahko bilo to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bilo vse narejeno in ni pomagalo. servisa pa tudi nikjer ni, mogoče ti veš kje je sploh kakšen peugeot servis? kolikor jaz vem nikjer ne popravljajo motorjev.

klical sm nekega dobrega mehanika in mi je povedal naj zamenjam neko malo škatlico na elektriki nevem pa kak se reče. samo jaz nebi to novo kupoval ker nevem če

je res to pokvarjeno. misliš da bi lahko bilo to?

Kot sem ti že napisal jaz tega motorčka nepoznam je pa možno,ko ti je rekel ta mehanik namreč ta škatlica to je takoimenovani modul vžiga in to rabljeno NEBOŠ dobil samo novo. V Lj pri BTC-eju imaš enega serviserja (Živec) ki to sigurno ima in najbolje bo spomladi skuter na prikolico in ga pelji k nemu naj ti to elektroniko(vžigalni modul) zamenja pojdi na probo in če je vredu mu plačaš. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je prevelika diza in ti ga zalije z polnim gasom

cdi(tista škatlica) je tudi mogoče problem, a kej poka iz auspuha

ne iz auspuha nič ne poka use je normlno samo zamori ga (zatrokira) pa tudi če nimam polnega gasa. pipca je pa nova gor.

pa še neki pije mi velik velik preveč bencina in olja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Je že imel kdo problem, da mu je metalo bencin iz uplinjača nazaj v filter.

Meni to dela že nekaj časa. Z original cilindrom in s 70 kitom je isto. Dal sem 17,5mm uplinjač in je še bolj metalo ven.

Tesnila so nova po celem bloku, semeringi tudi, lamelni ventil dobro tesni.

Drugač dela normalno, samo poraba je še enkrat večja in ko dam dol filter, bencin kar šprica ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!