Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

Mogoce glupo vprasanje... kaj lahko na marofu pricakujem od ST gum (Metzeler Z6/Z8)? Se mi sploh splaca, al rajs pocakam pa kej bolj sportnega gor dam?

Glede na to da boš iz kroga v krog imel občutek da še zdrži več. Lahko kaj kmalu pobiraš motor zaradi pregrete pnevmatike. Res da se da ampak to potem ni sproščena vožnja, ko v vsaki ovinek paziš da nena pretiravaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce glupo vprasanje... kaj lahko na marofu pricakujem od ST gum (Metzeler Z6/Z8)? Se mi sploh splaca, al rajs pocakam pa kej bolj sportnega gor dam?

Kolenčkanje brez težav, če ne pretiravaš. Brez grelcev in vseh pizdarij, ki jih nekateri tovorijo na Marof. Preverjeno.

Razen seveda, če so nekateri tu na tem motosvetu že na nivoju profesionalcev Moto2 ali Moto GP. Osebno bolj menim, da si to posamezniki samo želijo, še bolj pa si to domišljajo.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolenčkanje brez težav, če ne pretiravaš. Brez grelcev in vseh pizdarij, ki jih nekateri tovorijo na Marof. Preverjeno.

Razen seveda, če so nekateri tu na tem motosvetu že na nivoju profesionalcev Moto2 ali Moto GP. Osebno bolj menim, da si to posamezniki samo želijo, še bolj pa si to domišljajo.

Js sem bil z M5 pa sem bil na začetku kar malo zaskrblejn in sem bil že po 3 krogih razočaran saj mi je guma pri pospeševanjem spušala, potem so mi pa stari mački povedali naj manj odpiram gas in naj rajši peljem z rahlo večjo vstopno hitrostjo v uvinek potem sem pa brez problema prevozil 8-9 krogov (več jih tudi js nisem zdržal) vozil pa sem vsaj za mene solidne čase 1.24 glede da sem bil prvič na kateri koli pisti.

Jaz mislim da kar pojdi vozit saj ti nebo žal pa po 8 krogih daš gumi nekaj časa da se ohladi pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolenčkanje brez težav, če ne pretiravaš. Brez grelcev in vseh pizdarij, ki jih nekateri tovorijo na Marof. Preverjeno.

Razen seveda, če so nekateri tu na tem motosvetu že na nivoju profesionalcev Moto2 ali Moto GP. Osebno bolj menim, da si to posamezniki samo želijo, še bolj pa si to domišljajo.

ja..pol je pa šok ko kdo rata malo bolj pogumen..pol pa solze ob razbitinah, pa gume so krive..

nisem bil prav velikokrat dol pa sem videl kar nekaj "nepojasnjenih" padcev na sport-touring gumah pri časih ko se SS gume hladijo..

žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore.

V bistvu se mi ne gre za ekstremno bremzanje in navijanje ven iz ovinkov do konca. Gre se mi bolj, da se na "varnem" poigram z nagibom mopeda, do kam lahko nagibam, kaksna je razlika, ce presedem etc... Ce bo do kolena pocas prisl pa tud ne bo nic narobe. Mi je pa cisto vseeno kaksen bo moj cas na pisti, glavno da nobenega ne oviram...

V glavnem, gre za bolj "varno" spoznavanje mopeda, ker si pac tega niti ne upam kaj prevec pocet na cesti oz. pac situacija ja drugacna.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

v kratkem imam namen obiskat novi marof

znaima me kaj vi menite na gume dunlop sportmax qualifire?

bi bile uredu glede moje vožnje namen se imam malo zdivjat

občasno bi odpeljal tudi kakšen hiter krog kaj vi menite?

lp

Popravljeno . Popravil nejc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

v kratkem imam namen obiskat novi marof

znaima me kaj vi menite na gume dunlop sportmax qualifire?

bi bile uredu glede moje vožnje namen se imam malo zdivjat

občasno bi odpeljal tudi kakšen hiter krog kaj vi menite?

lp

od 5 krogov bo zdržala,pol jo bo pa svaljkal

tako da po 5 krogih malo gumo ohladit nato pa spet gor

s to gumo lahko delaš čase 1,20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

v kratkem imam namen obiskat novi marof

znaima me kaj vi menite na gume dunlop sportmax qualifire?

bi bile uredu glede moje vožnje namen se imam malo zdivjat

občasno bi odpeljal tudi kakšen hiter krog kaj vi menite?

lp

Natakni gumo za progo, ker boš v nasprotnem primeru najvejetneje pobiral plastike. Že videno, ničkolikokrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

v kratkem imam namen obiskat novi marof

znaima me kaj vi menite na gume dunlop sportmax qualifire?

bi bile uredu glede moje vožnje namen se imam malo zdivjat

občasno bi odpeljal tudi kakšen hiter krog kaj vi menite?

lp

...ja, moreš sedaj definirat tvoj hiter krog! :whistle: ....verjetno na pas mater :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

prvič bi obiskal Novi marof. Šel bi najraje čez teden, zato me zanima če je potrebno prej poklicat ali je dopoldne zmeraj kdo tam?

Ker mi bo to prvič da grem tja bom vesel vsakega namiga...:notworthy:

Hvala Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

prvič bi obiskal Novi marof. Šel bi najraje čez teden, zato me zanima če je potrebno prej poklicat ali je dopoldne zmeraj kdo tam?

Ker mi bo to prvič da grem tja bom vesel vsakega namiga...:notworthy:

Hvala Robert

najbolš da pokličeš in vprašaš..kak namig ali nasvet pa je tut za zasledit v tej temi..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vreme bo, garantirano! če bomo pridni in če ne bodo babe kokodakale bi znalo biti tudi sončno!

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas je bilo lepo gledat, čeprav sem bil gledalec,sem se zabaval ob gledanju, ste se dobro peljali, pa čevapi so pasali !!!!!!!!!!1

Popravljeno . Popravil SANJIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje na netu je moč najti sliko (načrt, plan), kako naj bi marof zgledal v prihodnje, torej z novo večjo stezo?

g. Rauš prav, da je nekje na netu, ampak še google mi tega ne najde :(((

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje na netu je moč najti sliko (načrt, plan), kako naj bi marof zgledal v prihodnje, torej z novo večjo stezo?

g. Rauš prav, da je nekje na netu, ampak še google mi tega ne najde :(((

post-1330-0-60039400-1312272309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo to ratalo bo zakon, malo me skrbi ker je bil načrt že leta 2004 narejen.... mogoče pa bo vseeno.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!