Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

A tole maš prou RC laptimer, al je to GPS modul + telefon?

gps modul in telefon, mi ga je kolega posodil, dobra zadeva pa še poceni ;)))))))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par fotk od včeraj (slab fotko, slaba kvaliteta fotk, ma nekaj je bolje kot nič .) )

P.S. če koga moti da je gor, naj javi da zbrišem...

Novi Marof

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend kaže sonček B) pa kar u redu temperature.

A je kdo že preverjal če je frej sobota?

Je kakšen kandidat za soboto? S tem da tokrat nimam prevoza, pa bi se nekam priklopu če se da.

Jasno, dam za pol stroškov transferja. Prevzem motorja v Lj.

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, kako se obnese Bridgestone guma na Marofu? In koliko stane? Vidim da si peljal zares hud čas.

Včeraj fenomenalen dan na Novem Marofu.. Vreme odličnom, ravno prava temperatura, ni bilo prazno, tako da je vedno nekaj dogajalo, hkrati pa ni bilo take gužve, da se ne bi dalo normalno vozit :)

Gor tudi kar nekaj Motosvetovcev. Bo treba čimprej ponovit

@MihaJ

Bridgestonka se je obnesla super! Res zadovoljen. Dan začel s precej bogo Dunlop GP Medium za katero sem vedel, da bo spustila dušo po par sešnih, zato sem imel sabo še Bridgestonko. Ampak tudi GPjka se je glede na stanje - po robovih čisto gladka (slika spodaj) obnašala super. Se je dalo brez večjih težav peljat tudi 1.13.xx, ampak malo občutka pri pospeševanju.

Potem sem pa dal gor Bridgestone slick (kupil rabljeno za male pare) in zabava se je začela :D Najprej sem se nalepil na rit enemuu Hrvatu s plavo R1, ki naj bi se sicer vozil tudi 1.10.xx, ampak se mi zaradi gužve na progi ni uspel odpeljat.. Sem bil ene 2 kroga za njim pa malo videl kje ima on drugačno linijo. Potem je pa on zapeljal dol, jaz pa še par krogov na polno. Izkupiček 1.11.87 in veliko zadovoljstvo, da sem tak čas odpeljal z rabljeno Bridgestonko, ki me je koštala sam 40€ in bo ziher vsaj za še en al pa dva Marofa :D

Če koga zanima, imam doma en komplet Bridstone slick za prodajo , 120/600/R17 YCX (soft) , 190/650R17 YCY (hard) , DOT 2011 in obeh še več kot polovica profila. (70€ komplet)

prednja

post-20956-0-09474600-1316632511_thumb.jpg

zadnja

post-20956-0-99644200-1316632729_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx za ponudbo, ampak mislim, da sem zaključil kariero z Bridgestonkami..

Saj ne, da je guma slaba, ko sem jo dal prvič gor in je imela še cca 2/3 mesa se je odlično obnesla.. Zdaj v soboto, ko je bila pa že malo obrabljena, sem pa doživel 3 precej grde nenapovedane zdrse, od tega enega pri izhodu iz tistega tahitrega levega ovinka okoli proge in ni dosti manjkalo, da bi šel v maline.

Očitno potem, ko guma pride pod polovico mesa, oprijem pade. Ajde, pa saj nobena guma obrabljena ne drži tako kot nova, ampak Dunlopke prej malo opozorijo, pa postanejo živčne.. Tale Bridgestonka je bila pa zalimana, ko je pa spustila, je pa spustila zares..

Skratka guma ni slaba in lahko tudi, da sem jaz tisti, ki je enostavno pretiraval (in bi bilo isto tudi z novo).. Ampak nimam več tolk zaupanja, da bi s temi gumami ciljal na 1.10.xx, bom kar lepo prešaltal nazaj na preizkušene GP-jke, ki solidno držijo do gladkih, pa je.. :)

Tnx vseeno za ponudbo. Drugače pa če koga zanima so te gume čist super. Tudi potem ko je bila obrabljena in sem zaradi tistih zdrsov nehal forsirat se je recimo 1.14 dalo vozit brez najmanjšega problema. Pa tudi sicer je guma (hard) na Marofu kar se obrabe tiče odlično delala.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EDIT:

Šele zdele videl, da je bila to splošna ponudba, sem površno prebral in avtomatsko mislil, da leti sam name, ko sem videl svoj citat v tvojem postu :)

No kakorkoli, za Marof so to solidne gume, ki lepo delajo (nič, ne trga, cefra, itd..)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikend kaže sonček B) pa kar u redu temperature.

A je kdo že preverjal če je frej sobota?

Je kakšen kandidat za soboto? S tem da tokrat nimam prevoza, pa bi se nekam priklopu če se da.

Jasno, dam za pol stroškov transferja. Prevzem motorja v Lj.

V soboto in nedeljo je preverjeno prosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotna samopromocija :)

Žal se fotoaparat z veliko megaPixli ni izkazal za najbolšega :), ostale slikce bo pa drugi del aprilia teama prilimal.

post-4351-0-28080100-1317045254_thumb.jpg post-4351-0-47095600-1317045271_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim je v soboto gor organiziran track day, z dirkami. Videl oglas na forumu motori.hr.

Vozili bo do skuterji, SM, karti in športni motorji po različnih skupinah. Cena celodnevnega treninga + dirke 250 kun, prijaviš se zjutraj na dan dogodka.

Bom poskusil najt tisti letak, da preverim če zgoraj navedeno drži.. Da nisem slučajno zamešal datume.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!