Skoči na vsebino

Novi Marof 2011


BIZIXXX

Priporočene objave

A 29.10 greste spet dol :) bi se vam mogoce kar pridruzil dol oz. bi se vam pripel v LJ da nebi prevec iskal, ker bi šel prvič dol :)

Seveda če sprejmete še enega plastičarja japonskega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes še eden zadnjih dnevov na marofu letos.. idiličnih 20 stopinj in sonček..

proti hladnemu vremenu v prihodnjih dneh sma se borila samo 2 borca, pa še to samo na enem motorju..

tako da sma bila večino dneva popolnoma sama.. za dobre pol urce sta nama prišla delat družbo gospoda ki

sta preizkusila svoje vozne sposobnosti z marcedesom..

IMG_2441.JPG

IMG_2473.JPG

IMG_2442.JPG

IMG_2356.JPG

IMG_2327.JPG

IMG_2445.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja luštn sta se mela, zdej ko sem videl slike mi je še bolj žal.

Namen je bil dober, pa je žal posredovala višja sila.

Upam da bo še kakšna priložnost letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni nobene slikice drugega borca, ko se po kolenu vleče čez ovinek? :blush:

Drugače pa SUPER vreme, sonček in toplih 20°C, edino popoldan je včasih malo veter nagajal.

Pista v odličnem stanju in za vozit je bilo FENOMENALNO. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 29.10 greste spet dol :) bi se vam mogoce kar pridruzil dol oz. bi se vam pripel v LJ da nebi prevec iskal, ker bi šel prvič dol :)

Seveda če sprejmete še enega plastičarja japonskega :D

Plan je, kaj se bo zgodilo, bomo pa videli. :)

Drugače ni problem, če se kdo v konvoj priključi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plan je, kaj se bo zgodilo, bomo pa videli. :)

Drugače ni problem, če se kdo v konvoj priključi...

No potem pa zmenjeno :) ce boste sli, sporocite, pa se prihaklam zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa zmenjeno :) ce boste sli, sporocite, pa se prihaklam zravn :D

Evo še en interesent za 29ega. Kako stojimo s prevozom? Kolega naj bi imel kombi frej tko da... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne gume pa priporočate za tale mrz zunej :)

lani sem pri cca 11°C zraka, fural D211GP meduim spredej pa KR108 hard zadej, čas pa 1:15.XXX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo nekje iz LJ okoli 9:30. Če se hoče kdo na počasni konvoj kamiončka priključiti, me lahko pokliče. Cifra je v profilu. Drugače pa se vidimo doli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi obisk na Marofu uspel! Postavil par osebnih mejnikov. Nekje sredi dneva malo odneslo in sem pogrnil na bok v predzadnjem ovinku a nič hujšega. Toliko nič hudega da sem nadaljeval do konca dne :). V bistvu je to bil moj krstni padec, zdaj vsaj vem kako zgleda kako se kombinezon brusi po asfaltu :grim.

Temperatura asfalta čez cel dan nekje med 15-16 česar vsekakor nisem vajen. Precej mrzlo je bilo, ko bi vsaj sonce prej posvetilo. Gužve prav nobene, samo 6 slovenskih motorjev in en otroški kart.

Najhitreje (pred padcom) je šlo 1:18.56 merjeno z Racechrono + Qstarz GPS. Bo kar dovolj zaenkrat :closedeyes:. Po padcu ni in ni šlo pod 1:20. Nič čudnega :).

Folk hvala za družbo. Se vidimo naslednje leto.

Aja slike sledijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes smo kljub bogati jutranji vlagi, ki je čist zmočila zrak, startali na Marof; najprej smo se tolažili da bo mokro samo na Barju, potem smo rekli OK, dež bo do Ivančne, tam itak vedno pada, potem smo potegnili mejo še do Mesta, ampak dež je ponehal šele malo za hrvaško mejo - no, najbolj važno je, da je bilo suho in že skoraj sonček ko smo prišli na Marof :naughty:

zbralo se nas je 6 motorjev in 6 pilotov, pa še 1 pilotka ;) popoldanska temperatura zrak in asfalta je bila okoli 14 stopinj, tko da smo lahko uživali, le malo je bilo treba pazit na odpiranju iz ovinkov ;) zares odličen začetek podaljšanega prazničnega vikenda, kaj šele bo :P

vsem hvala za prijetno družbo, zlasti pa Gregsu za prevoz in jvalantu za kratek test Dukca :yea2:

post-163-0-02220400-1319925162_thumb.jpg

post-163-0-40219000-1319925251_thumb.jpg

post-163-0-38869900-1319925312_thumb.jpg

post-163-0-19822700-1319925347_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je enkratno!

Tudi jaz se zahvaljujem družbi za fenomenalno drsanje kolen in treniranje supermoto tehnike... ;)

Janez, hvala!

Seveda še posebno hvala kopilotki Tamau... :004 Honda je ipak Honda! :D

Ponovimo naslednjo soboto/nedeljo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je enkratno!

Ponovimo naslednjo soboto/nedeljo? :naughty:

Ja kaj nej recem, res je blo lušno!! :OK:

Definitivno sem za ponovitev! Mi pa tudi bolj diši nedelja, k sm zagotovo lohka frej, ker ne vem do zadnjega dna kako in kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se par slikic z piste, da ne boste mislili da smo samo posedali :)

post-17251-0-18870100-1319996821_thumb.jpg post-17251-0-36631900-1319997368_thumb.jpg

post-17251-0-45974200-1319996886_thumb.jpg post-17251-0-71929200-1319997034_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!