Skoči na vsebino

Gordana Živčec Kalan


sayo

Priporočene objave

Gordana Živčec Kalan posoja davkoplačevalski denar, ki ga sigurno ne bodo dobili vrnjenega nekemu Srbskemu inženingu MABRA, zgleda da je v zdravstveni blagajni še dovolj denarja, da pustijo da se tako dela z njim. Vsaka ji čast OBLAST je SLADKA :notworthy:

P.S. mi smo pa res POTRPEŽLJIVČKI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gordana Živčec Kalan posoja davkoplačevalski denar, ki ga sigurno ne bodo dobili vrnjenega nekemu Srbskemu inženingu MABRA, zgleda da je v zdravstveni blagajni še dovolj denarja, da pustijo da se tako dela z njim. Vsaka ji čast OBLAST je SLADKA :notworthy:

P.S. mi smo pa res POTRPEŽLJIVČKI

Mi smo pač eni seljaki, o samem sistemu, ki podpira take kretene pa raje ne bi govoril :-(

Gordana -> GO HOME ! ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje, ko so glasovali o njej, se je proti vsem pričakovanjem obdržala ...

S solzami v očeh, pa vendar :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO politiki nimajo tolk jajc, da bi to babo dal na odpad.:naughty:

:topic: o goldi meir in margaret thatcher so rekli, da imata edini v svojih takratnih vladah ............jajca.

ocitno se zgodovina res ponavlja. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship: Sposobno ženšče. :naughty:

Kapo dol. :whistle:

Pušila - ne pušila, dala - ne dala / važno, da € cirkulirajo! :yea1:

sam res.... k pa u bankah naš dnar posojajo, se pa noben ne prtožuje :kva2:

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gordana Živčec Kalan posoja davkoplačevalski denar, ki ga sigurno ne bodo dobili vrnjenega nekemu Srbskemu inženingu MABRA, zgleda da je v zdravstveni blagajni še dovolj denarja, da pustijo da se tako dela z njim. Vsaka ji čast OBLAST je SLADKA :notworthy:

P.S. mi smo pa res POTRPEŽLJIVČKI

od kje ti informacija da je Mabra srbski inženiring ?

zdravstvena blagajna in zdravstveni dom je velika razlika !

pa na da bi GŽK zagovarjal, ker prekaša tudi ameriške ekonomiste pri novih ekonomskih prijemih, ampak samo tako nekaj natolcevati pa tudi nima smisla ! po JaJcpokovo pač ! Osnovan šola s prilagojenim programom Top Gun JaJcpok !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kje ti informacija da je Mabra srbski inženiring ?

zdravstvena blagajna in zdravstveni dom je velika razlika !

pa na da bi GŽK zagovarjal, ker prekaša tudi ameriške ekonomiste pri novih ekonomskih prijemih, ampak samo tako nekaj natolcevati pa tudi nima smisla ! po JaJcpokovo pač ! Osnovan šola s prilagojenim programom Top Gun JaJcpok !

Čigav pa je denar ZD ?

A greš stavit da je MABRA Srbska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO politiki nimajo tolk jajc, da bi to babo dal na odpad.:naughty:

kaj imajo pa politiki s tem?

Volijo si jo zdravniki!!!!

sam res.... k pa u bankah naš dnar posojajo, se pa noben ne prtožuje :kva2:

Mojga ne, ker sem pod nulo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čigav pa je denar ZD ?

A greš stavit da je MABRA Srbska

Prav interesantna teorija zarote....seveda velikosrbska......me prav zanima kako se bo to dokazovalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko človek misli, da ne gre nižje, posamezniki dokazujejo, da se da še nižje.

In ta 'gospa' predstavlja vse zdravnike v državi!?

Ob takih je popolnoma jasno, da je predsednik Vlade opravilno nesposoben, saj bi morala leteti ona ali pa celotna hierarhija od nje navzgor vse do vključno zdravstvenega ministra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem že pisal, da je prišlo do anomije v družbi, da smo ravno na prehodu, ko prihaja do zamenjave vrednostnega sistema.

Včasih so še najbolj zakrknjeni kriminalci (npr. sicilijanski mafijci, jakuze, triade) spoštovali določene vrednote, moralo in čast preko katere niso šli, danes pa kriminal belih ovratnikarjev nima v sebi nobenih moralnih omejitev, edina vrednota v življenju jim je divje plenjenje kjerkoli, kadarakoli, kogarkoli, zavedajoč se, da njihovo početje zaradi družbenega sistema ne bo kazensko preganjano. Ali z drugimi besadami; kljub temu, da je neko ravnanje skrajno moralno sprevržno, jih to ne bo odvrnilo, da ga ne bi storili, dokler bodo le vedeli, da za svoje početje ne bodo nosili kazenske odgovornosti. Kako samozavestni so, je lepo razvidno iz kakšnih primerov hišnih preiskav in aretacij belih ovratnikarjev, ko podelijo širok nasmešek fotobjektivom, namesto da bi se kot nekoč skrivali pred kamerami in od sramu gledali v tla. Danes se nam nasmihajo, poglejte ali zavrite si film nazaj ob kakšni bolj znani aretaciji/hišni preiskavi in opazujte nasmeške na obrazih teh ljudi, ko že preštevajo odškodnino, ki jo bodo izrejali od državi zaradi neupravičenega pripora in z milijoni evrov nagrabljenega družbenega denarja na skritih računih v Panami ali Luxemburgu.

Sicer kdo bo pa preiskoval kazniva dejanja belih ovratnikov, če imamo sodstvo in policijo v rokah iste stranke - LDS. To se nam je zogidlo prvič v zgodovini. Poglejte zadnji primer, ko je državni Petrol odkupil terjatve (pa pozneje preklical cesijo, vendar Finance so to izvohale), ki jih je imela odvetniška pisarna Senica do SCT-ja, ki mu grozi stečajni postopek. Bi skrben gospodar odkupil terjatev podjetja, ki bo šlo v stečaj in tako nikoli ne bo možna izterjava? Očitno je to v tej državi možno vse, dokler gre iz državnega v zasebni sektor. Ali bo Kresalova preiskovala svojega partnerja? Tile ljudje, ki nam vodijo državo, so že dobro vedeli zakaj so nastavili Kresalovo na čelo stranke.

Ni dneva, da ne bi bilo vmedijih ene afere.

Kalanova je le zgodba, kot še ena izmed številnih, kako neukrepanje državnih institucij v začetni fazi vodi v vse hujše primere kršitev. S tem, ko se jim spregleda eno kršitev, pa čeprav moralno ali pa celo nezakonito, dobijo ti ljudje, ki so že tako ali tako moralno prazni, jasen signal in proste roke, da jim je v tej družbi dovoljeno vse. Počutijo se, da so nad zakonom, dobijo krila, kot da bi spili Red Bul. Moja teorija in opažanje je, da jim je krila dal primer Baričevič. Tam so zatajili vsi državni organi, od policije, tožilstva, sodstva, ministrstva, veterinarske inšpekcije, zavetišča za živali, kinološke zveze, pa še kaj bi se našlo. Tam je Pahor s svojim postopanjem dal jasen signal, da imamo pravno državo dveh hitrosti. Eno pravna država je za ljudi z družbenega dna. Te kazensko pravo zlahka procesira in z njimi napolni zapore, da ti pokajo po šivih. Druga pravna država je za ljudi z vrha družbene lestvice. Za te veljajo druga pravila. Ti so nedotakljivi. Dovoljeno jim je vse. Ob odsotnosti moralne samokontrole tudi sami sebe začenjajo doživljati kot nedotaklljive in za svoja dejanja zlahka najdejo opravičilo.

Ravnanje Kalanove v primeru Nekrep je bilo predvsem moralno nesprejemljivo. Vendar takrat jo je zdravniški ceh podprl. Sicer tu država res težko, da bi posegla v zdravniški ceh, ker gre za stanovsko organizacijo, bi pa vsekakor morale naši državni organi ukrepati v primeru nezakonitega ravnanja v okviru javnega zavoda. Tu gre za opravljanje javne službe, poleg tega je zakon še jasen, saj ne dovoljuje posojanja denarja zasebnim subjektom. In kaj se boi sedaj zgodilo. Kaj bodo storili naši prisotjni državni organi. Kaj bo storila vlada? Odgovor je na dlani: NIČ "

In kakšen signal bodo s tem dobili ostlai direktorji javnih zavodov, ki upravljajo še z veliko večjimi sredstvi?

Vprašanje je zgolj retorično !

P.S Ste opazovali mimiko Kalanove, ko je novinarjem razlagala svojo plemenito dejanje, he he

Popravljeno . Popravil dozzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Tam je Pahor s svojim postopanjem dal jasen signal, da imamo pravno državo dveh hitrosti. Eno pravna država je za ljudi z družbenega dna. Te kazensko pravo zlahka procesira in z njimi napolni zapore, da ti pokajo po šivih. Druga pravna država je za ljudi z vrha družbene lestvice. Za te veljajo druga pravila. Ti so nedotakljivi. Dovoljeno jim je vse. Ob odsotnosti moralne samokontrole tudi sami sebe začenjajo doživljati kot nedotaklljive in za svoja dejanja zlahka najdejo opravičilo.

...

Mene predvsem zanima koliko bodo ti šakali še morali stiskati rajo za jajca, da bo ta dala jasen signal, da ima zadosti.

Da bodo razne Gordane in podobni spoznali dotakljivost v oblikah kakšnih napotnic v onostranstvo ali na urgenco na poskus polnjenja izpraznjene trebušne votline. Če pač čreva ne bodo ostala na plotu.

Ne razumem kako smo ljudje postali tako ponižni in suženjski, da se ne upremo ko nam kriminal belih ovratnikov s politiko na čelu krade osnovne svoboščine in z razrednim bojem pridobljene pravice.

Očitno se raja še ne zaveda dobro kaj se dogaja. Ko bo sedanja srednja generacija ostala v raztrganih gatah sredi ceste, ker jim bo država pobrala vse, zaposlitve, penzije ali socialne pomoči pa ne nudila, bo malo pozno. Lačen in tresoč od mraza težko natančno pomeriš. In takih praktično v gatah na cesti je že kar nekaj, vsak dan več, pa se kar še nič ne zgodi. Slovenci smo res narod hlapcev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne odobravam kr je naredila in bo še,če jo ne bojo dol skidal....Sam ki tolk mate prot ŽENSKEMU spolu....Kolk moških KRADE pr nas,si bašejo denarje v žep in posojajo okrog,PA KDO KEJ ODGOVARJA????? Edin Šuštar,pa ta je že vni,ker baje da je biu priden.Pa sedaj ta Prijatelj....Ko si med njimi moreš tko delat,čene beži-politika je taka....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene predvsem zanima koliko bodo ti šakali še morali stiskati rajo za jajca, da bo ta dala jasen signal, da ima zadosti.

Da bodo razne Gordane in podobni spoznali dotakljivost v oblikah kakšnih napotnic v onostranstvo ali na urgenco na poskus polnjenja izpraznjene trebušne votline. Če pač čreva ne bodo ostala na plotu.

Ne razumem kako smo ljudje postali tako ponižni in suženjski, da se ne upremo ko nam kriminal belih ovratnikov s politiko na čelu krade osnovne svoboščine in z razrednim bojem pridobljene pravice.

Očitno se raja še ne zaveda dobro kaj se dogaja. Ko bo sedanja srednja generacija ostala v raztrganih gatah sredi ceste, ker jim bo država pobrala vse, zaposlitve, penzije ali socialne pomoči pa ne nudila, bo malo pozno. Lačen in tresoč od mraza težko natančno pomeriš. In takih praktično v gatah na cesti je že kar nekaj, vsak dan več, pa se kar še nič ne zgodi. Slovenci smo res narod hlapcev!

V ZDA so bile delane študije na to temo. V osnovi je vsa umetnost v tem, da raji daš vsaj nek minimum, da so še pripravljeni za to živeti in se ne bodo uprli. Jagoda na torti pa je seveda vsa manipulacija, dezinformiranje in poneumljanje, ki ga dobivamo skozi masmedije in ostalo. Bolj ko je povprečna ovčka poneumljena in (pre)zaposlena bodisi z delom ali preživetjem, lažje je z njo manipulirati.

Skratka, tako ti kot jaz imava znanje in sredstva, da bi pospravila najmanj ene 5 takšnih izmečkov, preden bi naju sistem ustavil a kaj, ko še vedno živim tako dobro, da mi ni vredno tvegati življenja in navidezne svobode, za to, da bi tem gnidam dal kar jim gre. Druga stvar je ta, da nasilje ni rešitev in nihče nima pravice vzeti drugemu življenje saj s tem postaneš tak kot so oni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce daljši tekst a je vreden branja. Vredno je biti buden.

http://www.counterfire.org/index.php/theory/55-the-crisis/4900-global-crisis-and-anti-capitalist-revolution

Če bo kdo to bral, ne se preveč sekirat tako kot se ne preveč sekirat za vse kar se dogaja. Vsi bomo prej ali slej umrli, to je dejstvo. In pri tem nikomur nič ne pomaga pa naj si v krsto nabaše še toliko denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!