Skoči na vsebino

Odplevimo ZARES


klimbra

Priporočene objave

Stranka, ki me je razočarala na celi črti.......nepismeni poslanci ( naprimer Trofenik, ki niti prebrati ne zna, kar mu itaQ napišejo drugi )......poslanec, ki se je šel svingerstvo, potem pa poizkušal vse pomesti pod preprogo.......predsednik... ( govno od človeka, pač po mojem mišlenju ), ki laže non stop........in je v svoji samozaljubljenosti prepričan, da mu raja verjame......človek, ki misli, da.........padec na 1% glasov ni javno mnenje....pač pa igra tabloidov..........HALOOOOOOO

Edini, ki je kaj veljal v tej stranki......je že davno odšel......vse kar je ostalo je zgolj klika.......klika požrešnih in lažnivih ljudi.

>Zanje nebi nikoli obkrožil volilnega lističa.........pravzaprav......nebi ga za nikogar, ki je trenutno prisoten v parlamentu.....

Vsi skupaj niso vredni, da si za obisk volišča......zanje.......obujem čevlje.........vsi po vrsti, so navadni lopovi......in če nebi bile moje besede pozivanje h kriminalnim dejanjem.........nočem ireči besed, kako se znebiti te zajedalske golazni.......od prvega do zadnjega.

BTW......tudi na raznoraznih direktoratih, službah....ITD.......bi bilo TO ( kar jaz mislim ) potrebno storiti!!!!!

FUJ TAJFL.....KAKA GOLAZEN NAM HOČE VLADATI!!!!!! JJ....BP.....GG.....KK......isto govno......z isto zgodovino......z istimi mecenei..........z istimi kriminalnimi interesi...... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, tebi bo treba TV ukinit ;)

Nop.......nej nehajo srat klamfe, da mi vedno slabo rata......

BTW......jutri???????

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......da nebi slučajno kdo mislil, da sem se zmotil......ko sem napisal ODPLEVIMO.....

Vsi vemo kaj je plevel.....in kako ga uničimo....!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslanec, ki se je šel svingerstvo, potem pa poizkušal vse pomesti pod preprogo

Za vse drugo mi dol maha, ampak glede tega svingerstva sem pa 100% prepričan, da je tisto bil njegov brat Aurelio, tale , ki je v Zaresu, pa je Franco Juri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse drugo mi dol maha, ampak glede tega svingerstva sem pa 100% prepričan, da je tisto bil njegov brat Aurelio, tale , ki je v Zaresu, pa je Franco Juri.

Točno.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse drugo mi dol maha, ampak glede tega svingerstva sem pa 100% prepričan, da je tisto bil njegov brat Aurelio, tale , ki je v Zaresu, pa je Franco Juri.

Maš res.......sem mal prehitro napisal......se zgodi tudi takim veleumom, kot sem jaz :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Kimbra !

Zares bi se morali znebiti Golobiča in njegovega plevela ;-)

Golobič je eden izmed redkih pametnih in poštenih politikov politikov pri nas, da te spomnim, on je opozoril na nepravilnosti v TEŠ :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golobič je eden izmed redkih pametnih in poštenih politikov politikov pri nas, da te spomnim, on je opozoril na nepravilnosti v TEŠ :whistle:

WTF???????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golobič je eden izmed redkih pametnih in poštenih politikov politikov pri nas, da te spomnim, on je opozoril na nepravilnosti v TEŠ :whistle:

Zagotovo je med najbolj pametnimi. O poštenju pa presoja vsak človek sam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse drugo mi dol maha, ampak glede tega svingerstva sem pa 100% prepričan, da je tisto bil njegov brat Aurelio, tale , ki je v Zaresu, pa je Franco Juri.

tole bo držalo ! tretji pa triglav prodaja za 1 eur ! ladjo ! jaz bi jo takoj poslal v boj proti japonskim kitolovkam ! :evilgrin: obvlada pa tudi "pranje" preko razpisov !

ampak ta svingerska je baje čisto junferska glede na Tofovo raziskovalno novinarstvo o prostituciji in dajanju uslug

tudi parlamentarcem iz šubičeve ! Navdihnil bi ga naj Damjan Puzavac alias Robin Hood, tudi jaz sem včasih zelo hud, ter njegovih 12 nepremagljivih prsatih in guzatih ! ampak ! grožnje do Tofa so bile baje hitre in konkretne ! zares ?! kdo kaj več ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stranka, ki me je razočarala na celi črti.......nepismeni poslanci ( naprimer Trofenik, ki niti prebrati ne zna, kar mu itaQ napišejo drugi )......poslanec, ki se je šel svingerstvo, potem pa poizkušal vse pomesti pod preprogo.......predsednik... ( govno od človeka, pač po mojem mišlenju ), ki laže non stop........in je v svoji samozaljubljenosti prepričan, da mu raja verjame......človek, ki misli, da.........padec na 1% glasov ni javno mnenje....pač pa igra tabloidov..........HALOOOOOOO

Edini, ki je kaj veljal v tej stranki......je že davno odšel......vse kar je ostalo je zgolj klika.......klika požrešnih in lažnivih ljudi.

>Zanje nebi nikoli obkrožil volilnega lističa.........pravzaprav......nebi ga za nikogar, ki je trenutno prisoten v parlamentu.....

Vsi skupaj niso vredni, da si za obisk volišča......zanje.......obujem čevlje.........vsi po vrsti, so navadni lopovi......in če nebi bile moje besede pozivanje h kriminalnim dejanjem.........nočem ireči besed, kako se znebiti te zajedalske golazni.......od prvega do zadnjega.

BTW......tudi na raznoraznih direktoratih, službah....ITD.......bi bilo TO ( kar jaz mislim ) potrebno storiti!!!!!

FUJ TAJFL.....KAKA GOLAZEN NAM HOČE VLADATI!!!!!! JJ....BP.....GG.....KK......isto govno......z isto zgodovino......z istimi mecenei..........z istimi kriminalnimi interesi...... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Parjato... men proti takim bolečinam, pomaga ketonal forte :P ... un 150 ... sj mi ga že mal zmankuje, ga morm it iskat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo je med najbolj pametnimi. O poštenju pa presoja vsak človek sam ...

Sem mislil, da o tem presoja sodišče :? ... veliko pa prispeva tudi rumena občila ... Novice, Finance, Žurnal, Svet, ker obsojajo vsepoprek, tako da vsiljujejo mnenje posamezniku, ki potem o tem presoja. Včasih so o kom/keri take udarne novice, da bi ga/jo šu kr pretepst, potem se pa izkaže, da je nedolžen/a. Seveda se o tem ne piše in govori v teh istih rumenih občilih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sem bil dolgo zaveden.....pol pa par stvari zvedu.

JJ....GG......lahko si podata roko......isto sranje.....sam mal večje pakovanje

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jest sem bil dolgo zaveden.....pol pa par stvari zvedu.

...in padu v nezavest ! :doze:

Milaneeee, vrati seeee ! :naughty:

a to pomeni da so pokvarjene podgane z LDS-ove ladje zasedle prosta mesta na Zaresovi ?!

pa saj se bodo zaresovci znebili teh dvojnikov župan-poslanec, pa bo takoj bolj bistra juha ! :whistle:

nič, grem na klavzuro ! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhhhh......rude....sej ne vem, kako bi ti odgovoril......sem pa, ne boš verjel, kar na nakaj straneh prebral eno......zelo resnično.......besedno zvezo. Kdo je originalni avtor.....nebi vedel.....glasi se pa nekako takole:

Slovenska politika med državljani uživa približno tak ugled......kot familija Strojan.

Nekaj resnice je na tem!.....žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo je med najbolj pametnimi. O poštenju pa presoja vsak človek sam ...

Če je laganje nepoštenost, pol, žal ni več olajševalnih okoliščin . . . . . We got him on tape. many many many times.

Sem mislil, da o tem presoja sodišče :? ... veliko pa prispeva tudi rumena občila ... Novice, Finance, Žurnal, Svet, ker obsojajo vsepoprek, tako da vsiljujejo mnenje posamezniku, ki potem o tem presoja. Včasih so o kom/keri take udarne novice, da bi ga/jo šu kr pretepst, potem se pa izkaže, da je nedolžen/a. Seveda se o tem ne piše in govori v teh istih rumenih občilih.

. . . in ja, upam de bo sodišče presodlo. če ga bodo kdaj pred sodišče spravli.

me pa ful zanima, kdaj so se tako zelo motli, ko so govorili o politikih :D

Zares=zame kapitalno razočaranje. morda mi je zdaj jasno, zakaj je Drnovšek pred odhodom na predsedniški položaj za premjeja postavil Ropa, in ne Golobiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenska politika med državljani uživa približno tak ugled......kot familija Strojan.

Nekaj resnice je na tem!.....žal

AUUUUUUUUUUUUU............. kak ksenofob!

kako lahko tako javno zalis............ cigane?!

ein schelm, wer schlimmes denkt. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjel.....tut men se to zdi......žalitev za Strojane.......kljub vsemu, so bolj pošteni ljudje, kot ta golazen, ki je v parlamentu, direktoratih, vodilnih in vodstvenih mestih državnih ustanov in firm.....

Dej....plizzzzzzzzz.......k sem tik pred tem, da začnem javno pozivat na nekaj.....kar je zelo kaznivo dejanje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nauš verjel.....tut men se to zdi......žalitev za Strojane.......kljub vsemu, so bolj pošteni ljudje, kot ta golazen, ki je v parlamentu, direktoratih, vodilnih in vodstvenih mestih državnih ustanov in firm.....

Dej....plizzzzzzzzz.......k sem tik pred tem, da začnem javno pozivat na nekaj.....kar je zelo kaznivo dejanje!!!!

se strinjam.je žalitev za strojane.

vstaja , če je bila uspešna in zmagovita , je še vsaka napisala svoje zakone po katerih se je spremenila iz kaznjivega dejanja v herojsko dejanje... sploh če je bila podprta z veliko večino..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtiš Klimbra, vse mi podreš! :evilgrin:

Jest sem pa misliu kok so fajn, ko so mi na Ribnškem sejmu pomarančo šenkal. :blush:

Kera kurba mi je minus dala!? :kva2:

Res so mi pomarančo šenkal, pr mej duš de! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!