Skoči na vsebino

Odplevimo ZARES


klimbra

Priporočene objave

»Tony Blair!« To je bil odgovor Margaret Thatcher, ko so jo vprašali, kaj šteje za največji dosežek svoje vladavine. :naughty:

To velja tudi za vso našo "levico"!

Eh, pri nas imata obe ali vse strani svoje "dosežke". :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera kurba mi je minus dala!? :kva2:

Res so mi pomarančo šenkal, pr mej duš de! :yea2:

Skorumpirani Krampouc :lol:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skorumpirani Krampouc :lol:

Ja sj ... odziv javnosti boli :P .. js te bom pa splusu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak eni ste res ful razočarani nad Zaresom. Takim jaz pravim latentni Zaresovci.

Namreč, že vnaprej se je lahko vedelo, da je tista idealna slika bila utopična.

Kar se mene tiče - še vedno je to politična opcija, ki mi je najbolj všeč.

Velja pa verjetno res tako, kot je rekel dr. Lahovnik - "Vsako prase rije zase!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem razočaran....sploh ne, ker so uresničili vsa moja pričakovanja, sploh mi je pa Golobček aboten do žolča....že od pamtiveka.

Besede Lahovnika.....so pa za to oranžno strukturo......še kako resnične!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem razočaran....sploh ne, ker so uresničili vsa moja pričakovanja, sploh mi je pa Golobček aboten do žolča....že od pamtiveka.

Besede Lahovnika.....so pa za to oranžno strukturo......še kako resnične!

Ja, pa ja da....samo za tole oranžno skupino. Za vse politične, pravniške, sodniške itd VIPe velja.

Saj so vsi povezani in si pač krijejo usrane riti. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregči je izgubil vso kredibilnost, ko se je odkrilo njegovo lastništvo v Magenti...

Od tam naprej je vse nakladanje o njem brezveze in zgodba se nadaljuje samo zato, ker imamo tako gnilo in skorumpirano politično elito, da takšni posebej ne izstopajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregči je izgubil vso kredibilnost, ko se je odkrilo njegovo lastništvo v Magenti...

Od tam naprej je vse nakladanje o njem brezveze in zgodba se nadaljuje samo zato, ker imamo tako gnilo in skorumpirano politično elito, da takšni posebej ne izstopajo.

Kaj pa koga briga kje ima on vse par % deleža, saj ga je prijavil in tudi plačal davek od dobička, ne vem zakaj bi moral to moral povedati celi Sloveniji tisti ki po zakonu za to morajo vedeti, vedo :whistle:

Take stvari itak pridejo od JANŽEVIH UPOGNJENCEV, ki letos presenetljivo še niso zahtevali predčasnih volitev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Res so mi pomarančo šenkal, pr mej duš de!.....

Tole me spominja na Sneguljčico in tisto mačeho. Vidim, da je nisi pojedelj.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ja da....samo za tole oranžno skupino. Za vse politične, pravniške, sodniške itd VIPe velja.

Zaj so pač taki cajti, da se pljuva Golobiča in Zares ... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj so pač taki cajti, da se pljuva Golobiča in Zares ... :-)

Jaz sem ga vedno spljuval, za tisto kar sem menil, da je zasral. In ostajam enakega mnenja pa če se to omenja ali ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj so pač taki cajti, da se pljuva Golobiča in Zares ... :-)

zdaj so taki cajti da se pljuva po celotni politični garnituri !

s tem da se nekateri spretno izmikajo rumeno zelenim hraklom, folk pa potem pozabi naprej pljuvat ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa koga briga kje ima on vse par % deleža, saj ga je prijavil in tudi plačal davek od dobička, ne vem zakaj bi moral to moral povedati celi Sloveniji tisti ki po zakonu za to morajo vedeti, vedo :whistle:

Mene briga !!!!

Ker je javni uslužbenec in razpolaga z našim denarjem !

S svojim visokim položajem tako favorizira podjetja v katerih ima lastniški delež in lepo kasira dividende, v tem je problem.

S svojim položajem pač vpliva na razdeljevanje kolača in izgleda, da so mu kolači zelo všeč.

Naj se ne gre politiko in naj ima deleže kjer hoče zaradi mene ....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene briga !!!!

Ker je javni uslužbenec in razpolaga z našim denarjem !

S svojim visokim položajem tako favorizira podjetja v katerih ima lastniški delež in lepo kasira dividende, v tem je problem.

S svojim položajem pač vpliva na razdeljevanje kolača in izgleda, da so mu kolači zelo všeč.

Naj se ne gre politiko in naj ima deleže kjer hoče zaradi mene ....

Važn je, da je vlažn :pos: Drgač je pa najbl važn, da za njegove deleže vedo dacarji in da jim plača davek, briga mene če je on to men povedu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preden jih ali se odplevijo so izpostavili sledeče:

Zares je v zadnjih dneh opozoril nase. Že dolgo ne tako zelo. A opozorilo je bilo paradoksalno. Namreč, predsednik stranke Golobič je napovedal nekaj strateških usmeritev in prizadevanj, ki jih bodo predlagali koaliciji ter na sprejetje in realizacijo vezali svoj obstoj v vladi. Pohvalno. Končno enkrat "moška beseda". Predlagajo prekinitev pogodbe s Patrio. Zelo v redu, čeprav verjetno prepozno. Težko se najprej pogajaš za redefinicijo in redukcijo naročila, tekoče prevzemaš nesolidne izdelke, potem pa se za nazaj spomniš, da boš uveljavljal protikorupcijsko klavzulo. Predlagajo umik slovenskih vojakov iz Afganistana. Odlično. Toda kdaj?! Menda imajo v mislih oktober 2012, torej ob izteku te vlade in te koalicije. Če je slovenska prisotnost v Afganistanu prispevek k nacionalni in mednarodni varnosti, ni razloga za umik. Če pa tam branimo neki drugi, partikularni interes, ki v očeh večine Afganistancev ni legitimen, ampak je dejanje okupacije, je treba umik izpeljati takoj. Podobno, kot je več kot dobrodošel predlog, da naj se odpravi ena največjih anomalij državnega zbora, to je dvojna funkcija in razcepljen interes poslancev županov. Neuspelo vajo iz lanskega leta bi vsekakor bilo treba ponoviti in vezati na pogoj nadaljnjega sodelovanja v koaliciji ter predvsem razčistiti tudi v lastnih vrstah. Popolnoma sprejemljiv je tudi predlog, ki sicer ni nič originalen in nov, da se poslancem odvzame možnost pobude referenduma. Referendum, takšen, kot je sedaj, je direktna grožnja parlamentarni demokraciji. Poleg odprave možnosti, da poslanci zlorabljajo instrument referenduma, ko jim parlamentarna aritmetika ne omogoča doseganja ciljev, je nujno zaostriti tudi kriterije za uveljavljanje ljudske iniciative. Prvič, zaostriti kriterije doseganja potrebne kvote podpisnikov pobude, drugič pa prag veljavne volilne udeležbe dvigniti do te mere, da ne more manjšina, ob predpostavki nizke participacije, javnosti vsiliti svoje rešitve. Predvsem pa je treba jasno določiti, kaj je in kaj ni možna materija referendumskega odločanja.

No, navedel je še več dobrih predlogov. Denimo zamrznitev projekta TEŠ 6.

Ampak potem sledi - ampak.

.. nadaljevanje je v Miheljakovi kolumni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene briga !!!!

Ker je javni uslužbenec in razpolaga z našim denarjem !

S svojim visokim položajem tako favorizira podjetja v katerih ima lastniški delež in lepo kasira dividende, v tem je problem.

S svojim položajem pač vpliva na razdeljevanje kolača in izgleda, da so mu kolači zelo všeč.

Naj se ne gre politiko in naj ima deleže kjer hoče zaradi mene ....

Ja itak, minister sam sedi z vso dokumentacijo in vsemi zadevami in potem samo ven prinese seznam in reče "temle je treba dat projekte".

Daj no daj - pozabljaš, da so na vseh ministrstvih že oči in ušesa tudi prejšnje vlade in kdor sebi hoče dobro, prepušča delo strokovnim službam.

Sicer pa - že leto in pol vsi prekopavajo dokumente in sezname pa ni še nobeno "golobičevo podjetje" izplavalo kot dobitnik česarkoli. Ultra je dobila 72 evrov (dvainsedemdeset, če se ne motim - al je blo 68), pa še to od ministrstva nekega samo zato, ker je šel en zaposleni na vojaške vaje in je bilo to povračilo ... vsaj kolikor se spomnim iz medijev (Reporter, da ne bo pomote).

Mislim, dajte se no malo zresnit pri teh obtoževanjih in pljuvanju na vse pretege ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Mislim, dajte se no malo zresnit pri teh obtoževanjih in pljuvanju na vse pretege ...

Jok bato, ne bo šlo!

Raja je raja. Izvoljeni pa so izvoljeni. In raja jih izvoli zato, ker si želi boljše življenje, saj so ji ga izvoljeni obljubljali.

Kdo se javlja za izvoljene? Običajno za razliko od povprečne raje so to višje izobraženi in razgledani ljudje, zato naj bi zaslužili zaupanje volilne raje. Žal je tu poštenje postranska reč in kvečjemu uporabljeno v propagandne namene.

Ergo, če meni gre vse slabše, kljub temu da so na oblasti ravno tisti, ki sem jih volil in so imeli sladke obljube še kako upravičeno pljuvam in pošiljam u 3 mamina spolovila. Zadošča resnost ob pogledu v mojo denarnico, na položnice in v obljubljeno bodočnost, za katero se že sprašujem, je jo sploh hočem doživeti.

Pojdi to kar si napisal reči kakšni mamci s 40 let garanja za tekočim trakom, ki se komaj preživlja na kmete ali v malo stanovanje v bloku. Pa pazi, da ne bo imela kakšne motike ali metle v roki!

Čau!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi to kar si napisal reči kakšni mamci s 40 let garanja za tekočim trakom, ki se komaj preživlja na kmete ali v malo stanovanje v bloku. Pa pazi, da ne bo imela kakšne motike ali metle v roki!

Sori, ampak nekorektno je vsako debato zreducirat na mamco s 40 let garanja za tekočim trakom (kolk pa je takih, a?!) ali pa vse kalkulirat v "plačah delavk iz Mure". Qrac, ti rečem - o teh stvareh govorim tudi z mojim fotrom, ki se preživlja s takimi in onakimi deli tudi že X let (oziroma je šel konec lanskega v penzijon) in pri debati nimam slabe vest ...

Emocionalno gor ali dol - pretiravat in pljuvat res ni treba ... vsaj sam sebe preveč cenim, da bi tako čoftal zaradi takih mandeljcev. Haska pa itak od tega pljuvanja ni nobenga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jok bato, ne bo šlo!

......

Kdo se javlja za izvoljene? Običajno za razliko od povprečne raje so to višje izobraženi in razgledani ljudje ...

To tudi nau šlo ... med izvoljenimi poslanci so tudi taki, ki hočejo izobrazbo dobiti na nepošten način in so tok široko zargledani, da ne vedo, da se v Ljubljani plačuje voda, elektrika in razni ostali stroški, ker so s kmetov doma.

Tudi "diplomirani" plemeniti baletnik in njegov prijatu, nista glih med temi ...

Saj takih "cvetk" je na levi in desni polno ... me pa včasih prav lepo nasmejejo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno danes malo inventure po "špajzi" u kleti naredu!

Imam na zalogi 1/2 litra koncentrata za zatiranje širokolistnega in 1/2 litra koncentrata za zatiranje trdovratnega plevela. :naughty:

Oprema za "pršenje" je v izpravnem stanju! :whistle:

Zdej je sam še vprašanje "najbolšega" termina - da plevelo-mor - najboljš PRIME. :naughty:

Mislim, da ni treba 2 x špricat ne? :rolleyes:

Tko da, - mislim, pa da zaleže ne sam za oranže, ampak tudi za druge vrste plevelovcev, ki trenutno so aktivirani.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhhhh......rude....sej ne vem, kako bi ti odgovoril......sem pa, ne boš verjel, kar na nakaj straneh prebral eno......zelo resnično.......besedno zvezo. Kdo je originalni avtor.....nebi vedel.....glasi se pa nekako takole:

Slovenska politika med državljani uživa približno tak ugled......kot familija Strojan.

Nekaj resnice je na tem!.....žal

AL PA MALO MANJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je sam še vprašanje "najbolšega" termina - da plevelo-mor - najboljš PRIME. :naughty:

Mislim, da ni treba 2 x špricat ne? :rolleyes:

Tko da, - mislim, pa da zaleže ne sam za oranže, ampak tudi za druge vrste plevelovcev, ki trenutno so aktivirani.

A pa ti veš, kako smešn izpadeš v bistvu, ko take klobase pišeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti veš, kako smešn izpadeš v bistvu, ko take klobase pišeš?

Čist odkrito tut ti ne daš ravno kakega normalnega vtisa, z enim non-stop bednim prcanjem, brez da kjerkoli izraziš mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist odkrito tut ti ne daš ravno kakega normalnega vtisa, z enim non-stop bednim prcanjem, brez da kjerkoli izraziš mnenje.

Ma daj ,a tebi se zdi normalno, da folk naklada o fentavanju politikov z avijoni, pa namiguje na "odpleveljenje" s strupom pa take fore? Meni se to ne zdi primerno za javne debate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!