Skoči na vsebino

Odplevimo ZARES


klimbra

Priporočene objave

Ma daj ,a tebi se zdi normalno, da folk naklada o fentavanju politikov z avijoni, pa namiguje na "odpleveljenje" s strupom pa take fore? Meni se to ne zdi primerno za javne debate ...

Javne debate !?????????

A dej no.

Dobro, nakladanje o raznih možnih "opcijah" je le in zgolj - sproščanje jeze in nemoči. Kaj kdo bi in kako!

Resno pa lahko storimo kaj?

E, hebat-ga NIČ. Prav NIČ - in ti to prav tako dobro veš. :naughty:

1 x na 4 leta oddaš - ali pa tudi ne - svoj glas. In to je tudi vse, kar lahko storiš! :wallbash:

Vse ostalo v vmesnem času so le nebuloze. In igra usode, ali pa splet srečnih ali nesrečnih okoliščin.

Menister sam NE BO odstopil, šef ga NE BO ODSTOPIL, stranka ga NE bo zamenjala, parlament samega sebe ne bo razpustil!

Alzo - pamet, kaj pa sploh lahko kdo - vključno s teboj - še naredi?

:angry: NIČ. :wacko:

Lahko se :l_01: in še malo :l_01: na takilih "javnihdebatah, PA?

Dejstvo je, da je Klimbra vso sceno pripoznal kot PLEVEL. Plevel je škodljiv! Za zatiranje in izkoreninjanje plevela so "pripravki" in so "metode".

Ampak - plevel - če si dosleden se da iztrebit. Tole kar pa imamo mi - NO-GO. Ga ni strupa.

Ulica pa se nam "Dunajskim hlapcem" ne bo zgodila, ker smo malo preveč razvajeni in se imamo malo preveč radi in ker nas " boli qrac " za to kako je vsem, ali kako je drugim, dokler je nam "še kolikor toliko" dobro. :angry:

Kdo in kdaj pa je smešen - samokritično - presodi sam!

Bo šlo?

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj ,a tebi se zdi normalno, da folk naklada o fentavanju politikov z avijoni, pa namiguje na "odpleveljenje" s strupom pa take fore? Meni se to ne zdi primerno za javne debate ...

stari moj, pa saj je vse na nivoju parlamentarne razprave !

od kar je cukjati smotani bral domobransko prisego v parlamentu me nič več ne preseneti !

beri podpis !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simči.....kakor je že Papež ugotovu......zame so plevel.....vsi....od prvega do zadnjega. Ampak, glede na to, da imamo že kup tem na eliminiranje te golazni, ki se je zaredila v SLO.....in parazitira prebivalstvo.....sem pač izbral tak naslov......ker....nekako mi najbolje opiše vso to......abotno in zajedalsko komuno narkomanov in pesojebcev ( mišlen je ves ministrski zbor, DZ.....priskledniki ).

Ne najdem besed.....da bi opisal svoj gnus, in slabost v želodcu......ko jih zagledam na TV......kako me posredno gledajo v oči......in lažejo, sprevračajo, prodajajo buče, se izogibajo odgovorom s tem, da ti pol ure razlagajo koliko je ura .....ITD.

Bagra, najnižje možne ravni.....pravzaprav.....žalitev vrsti homosapiens-sapiens!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je zajeban, ker banda lopovska igra na strune potrpežljivih Slovencev, ki nikoli niso pripravljeni s silo priti do svojih pravic, samo gobcamo po gostilnah in forumih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno pa lahko storimo kaj?

E, hebat-ga NIČ. Prav NIČ - in ti to prav tako dobro veš. :naughty:

Alzo - pamet, kaj pa sploh lahko kdo - vključno s teboj - še naredi?

....

Kdo in kdaj pa je smešen - samokritično - presodi sam!

Bo šlo?

Jebiga, javna politika ni nekaj, kar bi človek trikrat tlesknil, nabral še dva somišljenika, rekel 10 stavkov, šel na 3 špricerje in bi bilo narejeno.

Večina ljudi tukaj, na tem forumu, žal za ukvarjanje s politiko - razen za šankom, na forumu in ob oddaji volilnega lističa - noče zapravljati časa. Če že, grejo raje s kolegi na furo, mogoče malo TV gledajo (in se jezijo, ko gledajo poročila), itd. ...

Samokritično povedano - marsikaj se da, ni pa to stvar 5 minut ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj .. plevil se bomo, dokler bo tak fsran vreme, pol pa itak na motor in gasa .... "politikov in strovnjakov" iz vseh področij, je v Sloveniji največ na svetu. Imamo skor dva milijona trenerjev. Toliko jih je za vsak šport posebej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, ampak nekorektno je vsako debato zreducirat na mamco s 40 let garanja za tekočim trakom ...

Emocionalno gor ali dol - pretiravat in pljuvat res ni treba ... vsaj sam sebe preveč cenim, da bi tako čoftal zaradi takih mandeljcev. Haska pa itak od tega pljuvanja ni nobenga ...

Ej Mašinka zagodiiii :whistle:

Ajaa, ups, me je zaneslu.

Ergo jovo na novo.

Ej Mašinka nis me zastopu. Pravim, da od nižje izobraženih ljudi, ki jih je v revščini največ in vedno več, ne pričakuj da bodo brali dohtarske dizertacije o stanju politike in visokoletečih načrtih elitističnih napihnjencev. In po pravici rečeno, se tudi ti ne potrudijo povedati tisto kar imajo povedati na preprost način, temveč vso svojo puhloglavost skrivajo v tujkah, blebetavkah in trendovski spakedrankah.

Kaj naj naredi preprostež, ki edino ve, da mu gre že nekaj desetletij vedno slabše, kljub stalnemu trudu in žuljem na roki? Ali se preprosto pokori in liže čevlje tistemu, ki ga zna podjarmiti in izrabiti za svoje politične namene ali pa če ima kaj jajc gleda v katero smer bo zadegal gnojne vile.

Preprosto dejstvo je, da država ni več od državljanov in zato do njih ni pričakovati slepe pokorščine, saj se tega tudi sami vedno bolj zavedajo. In k temu pljuvanje kar lepo sovpada.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ne najdem besed.....da bi opisal svoj gnus, in slabost v želodcu......ko jih zagledam na TV......kako me posredno gledajo v oči......in lažejo, sprevračajo, prodajajo buče, se izogibajo odgovorom s tem, da ti pol ure razlagajo koliko je ura .....ITD.

Kaj ti še Slo informativne oddaje gledaš? :blink: Jaz se dosledno umikam, čim se prikaže katera od teh nagnusnih političnih fac. :SS Še posebej je v nevarnosti ekran, ko se pokaže jajčjeglavi JJ ali pa Pehar suhih hrušk s svoji Dučetovskim napihovanjem in žuganjem. :bum:

In ker lady še rada po TV kaj pogleda, se raje umaknem, da ostane ekran cel.

Kdaj bodo naredili tak TV, da bo ne samo 3D, temveč resnični link do prikazanega. Mislim, da bi bilo poleg sprejemnikov kar nekaj kovaškega in hlevskega orodja. Si predstavlaš, ko bi na snemanju iz kamere macola poletela na intervjuvanca?! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

 

...danes sem naletel na zanimivo sliko enega "naših" izvoljencev ljudstva :kva2:

 

Še najbolj zanimivo je, da se ti zdi takšna slika zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najbolj zanimivo je, da se ti zdi takšna slika zanimiva.

 

Ena čisto običajna slika enega nekdanjih (in po mojem mnenju boljših) poslancev v RS, čez katerega je marsikdo udrihal zaradi stila oblačenja:

post-1019-0-23198500-1374401307_thumb.jpg

 

Ko bi vam bilo vsaj tako pomembno kaj ti ljudje govorijo, kaj počnejo in za kaj glasujejo...kot vam je pomembno kakšnega videza so, kakšno minico kdo nosi itn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!