Skoči na vsebino

Kazen , prosim za nasvete.


mali96

Priporočene objave

Zdravo.

Rad bi izvedel kaj se zgodi če te policija ustavi z sledečimi napakami:

-Brez izpita

-Ne registriran skuter

-Brez čelade

-neizpraven skuter

-mladoleten.

Lahko dobim opomin ali je to že kazen ? in kolko bi bila kazen ?

Prosim za nasvete.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Rad bi izvedel kaj se zgodi če te policija ustavi z sledečimi napakami:

-Brez izpita

-Ne registriran skuter

-Brez čelade

-neizpraven skuter

-mladoleten.

Lahko dobim opomin ali je to že kazen ? in kolko bi bila kazen ?

Prosim za nasvete.!

Po mojem bodo kar starši dobili kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Rad bi izvedel kaj se zgodi če te policija ustavi z sledečimi napakami:

-Brez izpita

-Ne registriran skuter

-Brez čelade

-neizpraven skuter

-mladoleten.

Lahko dobim opomin ali je to že kazen ? in kolko bi bila kazen ?

Prosim za nasvete.!

Očetov pogled na položnico s kaznijo......neprecenljivo. Za vse ostzalo Mastercard. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bo pa tastar tebe :l_01: in čez koleno :whistle:

Nimam straha !!

Veš, ko je tovarišica v šoli vprašala Janezka, kaj bo ko bo velik:

Janez odgovori:Veliki Đek,pil bom Wiski in sexal z mladimi puncami Učiteljica mu eno primaže in mu da domov podpis za očeta!!

Drugi dan v šoli ga vpraša "kaj je blo doma in kaj boš, ko boš velik"

Janz odgovori:od fotra sem dobil po p..ki zdaj bom pa mali đek,pil bom Cocakolo,pa drkal ga bom !! :hmm:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija izda predlog sodniku za prekrške. In to je to.

Glede na to, da si mladoleten pa je odvisno od sodnice kako se bo odločila - po vsej verjetnosti za kakšen poostren nadzor (s strani staršev).

Problem bi pa nastal če bi slučajno povzročil nesrečo - glede neregistriranega in neizpravnega vozila.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam straha !!

Veš, ko je tovarišica v šoli vprašala Janezka, kaj bo ko bo velik:

Janez odgovori:Veliki Đek,pil bom Wiski in sexal z mladimi puncami Učiteljica mu eno primaže in mu da domov podpis za očeta!!

Drugi dan v šoli ga vpraša "kaj je blo doma in kaj boš, ko boš velik"

Janz odgovori:od fotra sem dobil po p..ki zdaj bom pa mali đek,pil bom Cocakolo,pa drkal ga bom !! :hmm:

a ta je autobiografska, tako kot una z oslojebom?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali96... ti to načrtuješ, pa te zanima, koliko bi dobil, če te dobijo. Ti povem, pri miličnikih bi najprej fasal enih par vzgojnih.

Kot drugo pa: je skuter tvoj? Potem je treba fotra malo pretipat, kaj ti ga kupuje, če nimaš izpita. Če je fotrov, spet ga pretipat, ker je neizpraven in neregistriran. Če pa ga misliš malo ''maknit'' pa se frajerja delat, je pa treba tebe pretipat.

No, dovolj tipanja. Pob, če boš naredil prometno, motor ni registriran in zavarovan... Celo življenje boš lahko delal za odplačilo morebitne škode, pa bo kdo poškodovan. Lepo se pojdi učit, šparat denar za izpit in čelado, pa bo. Mopi ti bo že ata registriral in spravil v brezhibno stanje...

Saj ne zameriš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačati bodo morali tvoji skrbniki (starši)!

ZAKON:

Odgovornost staršev, posvojiteljev, skrbnikov in rejnikov

94. člen

(1) Če otrok ali mladoletnik prekrši predpise o varnosti cestnega prometa, pa je prekršek posledica opustitve dolžne skrbi ali nadzorstva nad njim, se za prekršek opustitve dolžne skrbi ali nadzorstva kaznujejo z globo najmanj 80 eurov njegovi starši, posvojitelji, skrbniki oziroma rejniki.

(2) Starši, posvojitelji, skrbniki oziroma rejniki so v primeru iz prejšnjega odstavka dolžni plačati tudi stroške iz 24., 123., 240., 241., 243. in 248. člena tega zakona.

(3) Opustitev dolžne skrbi ali nadzorstva iz prvega odstavka tega člena nastopi zlasti tedaj, ko starši, posvojitelji, skrbniki oziroma rejniki omogočijo, dovolijo ali dopustijo vožnjo vozila v nasprotju s predpisi o varnosti cestnega prometa.

Cifre (od oka oziroma po oceni sodnika, napisane so minimalne kazni):

- KAZEN ZA STARŠE - najmanj 80€

-Brez izpita - najmanj 500€

-Ne registriran skuter - 500€

-Brez čelade - 120€

-neizpraven skuter - vprašanje ali to ne pade že pod "brez registrcije" ali pa še kaj dodatno fašeš, ti pa lahko zaplenijo skuter zato.

-mladoleten - to ni predpisane kazni, to je kazen že sama po sebi :naughty:

več imaš tu: http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200856&stevilka=2345

lahko da so kazni zdaj že kaj višje, nižje sigurno niso :headbang:

aja pa če ocenijo, da boš lahko ponovil prekršek je velika možnost da ti skuter zaplenijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš po pički... haha :grrr

a to boš preračunu kaj se ti bl splača, pol se boš pa odloču kwa narest :D

ne , to sem naredo , zaj pa čakam kaj bo.

Plačati bodo morali tvoji skrbniki (starši)!

ZAKON:

Odgovornost staršev, posvojiteljev, skrbnikov in rejnikov

94. člen

(1) Če otrok ali mladoletnik prekrši predpise o varnosti cestnega prometa, pa je prekršek posledica opustitve dolžne skrbi ali nadzorstva nad njim, se za prekršek opustitve dolžne skrbi ali nadzorstva kaznujejo z globo najmanj 80 eurov njegovi starši, posvojitelji, skrbniki oziroma rejniki.

(2) Starši, posvojitelji, skrbniki oziroma rejniki so v primeru iz prejšnjega odstavka dolžni plačati tudi stroške iz 24., 123., 240., 241., 243. in 248. člena tega zakona.

(3) Opustitev dolžne skrbi ali nadzorstva iz prvega odstavka tega člena nastopi zlasti tedaj, ko starši, posvojitelji, skrbniki oziroma rejniki omogočijo, dovolijo ali dopustijo vožnjo vozila v nasprotju s predpisi o varnosti cestnega prometa.

Cifre (od oka oziroma po oceni sodnika, napisane so minimalne kazni):

- KAZEN ZA STARŠE - najmanj 80€

-Brez izpita - najmanj 500€

-Ne registriran skuter - 500€

-Brez čelade - 120€

-neizpraven skuter - vprašanje ali to ne pade že pod "brez registrcije" ali pa še kaj dodatno fašeš, ti pa lahko zaplenijo skuter zato.

-mladoleten - to ni predpisane kazni, to je kazen že sama po sebi :naughty:

več imaš tu: http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?urlid=200856&stevilka=2345

lahko da so kazni zdaj že kaj višje, nižje sigurno niso :headbang:

aja pa če ocenijo, da boš lahko ponovil prekršek je velika možnost da ti skuter zaplenijo!

hvala . zaj vem kaj je možno da dobim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel boš k sodniku, tam te naj stari malo jezno gleda, ti pa se delaj da ti je žal pa 100% neboš dobil kazni...naj kdo koli napiše kaj hoče jas vem kako je z sodnikom za prekrške ko ga dobi mladoletnik...bodi brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel boš k sodniku, tam te naj stari malo jezno gleda, ti pa se delaj da ti je žal pa 100% neboš dobil kazni...naj kdo koli napiše kaj hoče jas vem kako je z sodnikom za prekrške ko ga dobi mladoletnik...bodi brez skrbi :D

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel boš k sodniku, tam te naj stari malo jezno gleda, ti pa se delaj da ti je žal pa 100% neboš dobil kazni...naj kdo koli napiše kaj hoče jas vem kako je z sodnikom za prekrške ko ga dobi mladoletnik...bodi brez skrbi :D

si mogoče kakšno risanko gledal :closedeyes:

to je bilo 15 let nazaj....

če si naprimer izpit doma pozabil.... al pa kaj podobnega

je bilo 1 opozorilo, mladoletnik + ostale olajševalne okoliščine......

vjemi da za vse od zgoraj naštetega ne bo opozorila :lol1:

drugače pa vsaka šola stane :yes:

vrjetno mu ne uide vsaj kaksna predelava skuterja v orginal če ima malo načipiranega :closedeyes:

pa mogoče kakšna prepoved..

jaz bi dal kaksno družbenokoristno delo za opravljat

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Rad bi izvedel kaj se zgodi če te policija ustavi z sledečimi napakami:

-Brez izpita

-Ne registriran skuter

-Brez čelade

-neizpraven skuter

-mladoleten.

Lahko dobim opomin ali je to že kazen ? in kolko bi bila kazen ?

Prosim za nasvete.!

samo pamet v roke pa bo, ne oziraj se na poste sralcev, ki na vsako tako vprašanje kozlajo po tebi, pa čeprav si na koncu čisto jasno napisal Prosim za nasvete takoj se vidi na kateri fazi so ostali tja daleč nazaj v osnovki, brezmadežniki :headbang:

drugače pa upam, da si doma povedal kako in kaj si ušpičil, najbolj da to storiš, če še nisi in prepričan sem, da uredite na boljše.

Pervy ti je lepo napisal o kaznih :worship: tu ni kaj več za dodat.

karkoli pač bo za kazen naj ti bo dobra šola za vnaprej kaj in kako ne smeš več počet. in če ti je motor v srcu se zavedaj, da nima smisla na tak način nadaljevat na cesti. zato, ko bo vse mimo naredi vse kar je potrebno za vozniško in motor kot mora bit. brez skrbi vse se da, če si dovolj želiš, samo po pravilih naj bo pa se boš vozil brez skrbi. srečno v bodoče !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala.

jas sem bil 2x pri sodniku za prekrške zaradi takih in podobnih bedarij kak si jih napisal na začetku teme pa sem dobil samo neki ukor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri stari časi bivše Yuge, ko smo zaradi podobnih neumnosti šli k sodniku za prekrške in dobili opomin. Sedaj pa živimo v tržnem gospodarstvu in naša država (njeni vladarji, izkoriščevalci in organi represije) bodo sigurno poskrbeli, da se bo iz fantovega spodrsljaja tudi kaj iztržilo.

Še vedno se spomnim, ko so bile včasih kazni enega črnega in enega belga za hitrosti tja do 20km preko dovoljenega. Sedaj si pa takoj ob pol plače-demokracija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne delajte se pametni če ne veste.

2x dobil sodnika, nikoli nič, pa že kar nekaj let je nazaj ko sem gledal risanke :D

kazni ne boš dobil...ko/če boš dobil povabilo k sodniku nam takoj poročaj če si dobil kazen...

če pa malo razmisliš po humanem načinu bo ti prvo kapnilo v glavo da nebo dal sodnik nebo dal velike kazni staršem ker se je 14 letni sin nelegalno peljal z mopedom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIP

ne delajte se pametni če ne veste.

2x dobil sodnika, nikoli nič, pa že kar nekaj let je nazaj ko sem gledal risanke :D

kazni ne boš dobil...ko/če boš dobil povabilo k sodniku nam takoj poročaj če si dobil kazen...

če pa malo razmisliš po humanem načinu bo ti prvo kapnilo v glavo da nebo dal sodnik nebo dal velike kazni staršem ker se je 14 letni sin nelegalno peljal z mopedom...

VIP tatko se mora imeti vpliv dovolj visoko :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem dobil le opozorilo od sodnika, vendar je pri meni bil problem "le" izpit. Drugo je bilo vse ok. Ne verjamem pa, da z vsemi temi prekrški na kupu odideš iz sodišča le z opominom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!