Skoči na vsebino

SHELL ADVANCE DAY - GROBNIK 2011


greba

Priporočene objave

A lahko prosim sporočite številko računa kamor lahko nakažem za prijavo?

Hvala.

V pisemski kuverti priporočeno na naslov Actinia d.o.o Zadobrovška 67c, 1260 ljubljana - Polje.

pripišete za Grobnik, in dodajte svoj priimek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Vsi, ki se boste udeležili prostega treninfga prireditve Shell Advance day, boste prejeli darilce.

Za vse kategorije dirk smo Vam priskrbeli tudi lepe nagrade,kot so gume, motoristične jakne, motoristične rokavice, ščitnik hrbta in seveda olja Shell Advance.

Nagrade bodo podeljene v vseh kategorijah do 5. mesta, seveda če bo dovolj prijavljenih po kategorijah.

Popravljeno . Popravil greba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji dan pedplačila smo zadi praznikov podaljšali na 05.05.2011.

Prisoten pa bom tudi 03.05. na Štajercih. Lahko mi boste vplačali tudi tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Za vse, ki bi se želeli posnetisvojo vožnjo na kamero v

HD resoluciji,

Vam bo to omogočeno na Shell Advance day-u. Na voljo bo 6 HD kamer, ki jih lahko pritrdijo na armaturo, tank, zadek ali kamorkoli boste želeli.

Jaz sem danes to izprobal na "Štajercih" in posnetki so zares kvalitetni.

Popravljeno . Popravil greba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki bi se želeli posnetisvojo vožnjo na kamero v

HD resoluciji,

Vam bo to omogočeno na Shell Advance day-u. Na voljo bo 6 HD kamer, ki jih lahko pritrdijo na armaturo, tank, zadek ali kamorkoli boste želeli.

Jaz sem danes to izprobal na "Štajercih" in posnetki so zares kvalitetni.

Daj pokaži jih,da še mi "ocenimo".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še en moj z isto kamero...

:notworthy:

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še en moj z isto kamero...

Misano je naboljša in najlepša steza, kar sem jih kdaj peljal. Zelo tehnična. Edino tista krivina, ko greš proti stadionu je ubijalska. Tam moraš imeti j..... Sem se peljal skoraj 250km/h po kolenu. Mislim, da se je lani na tem ovinku ubil dirkač iz moto 2 #48.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misano je naboljša in najlepša steza, kar sem jih kdaj peljal. Zelo tehnična. Edino tista krivina, ko greš proti stadionu je ubijalska. Tam moraš imeti j..... Sem se peljal skoraj 250km/h po kolenu. Mislim, da se je lani na tem ovinku ubil dirkač iz moto 2 #48.

A ni to Katar?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora bit lepo vreme. Tak mora bit ko je bilo 3.5. fenomenalno. :beer1: :beer1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mislim da noben od nas amaterjev, ki gremo na pisto parkrat letno nima želje po cjazenju v dežju. Ta hec (vožnja po Grobniku in ostalih podobni pistah) tako veliko stane, da pač enostavno vsak gleda da bo imel od tega kar največ. Bit premočen in premražen ter po možnosti še razbit motor (dežnih gum itak skor noben nima) pa ni ravno tisto kar bi si jaz želel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud vožna v dežju ima svoj čar,mene nemoti.edina negativna stvar je mokra oprema.tko da pridem,tud če bo dež(sj že morm k sm vplačal :whistle: ).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mislim da noben od nas amaterjev, ki gremo na pisto parkrat letno nima želje po cjazenju v dežju. Ta hec (vožnja po Grobniku in ostalih podobni pistah) tako veliko stane, da pač enostavno vsak gleda da bo imel od tega kar največ. Bit premočen in premražen ter po možnosti še razbit motor (dežnih gum itak skor noben nima) pa ni ravno tisto kar bi si jaz želel..

Tole je čist res.........če govorimo o "kao nekem dirkanju" ne o vožnji na kofe, to je beda totalna vsaj zame, to gre skoz po "jajcih" pred vsakim ovinkom in skozi njega maš oči velike k dva jabolka.........sam čakaš kaj bo..........tuki ni nobenga uzitka :( naj se vozjo po mokrem uni k so plačani za to.......mi k mormo pa plačat pa rajš skoz v oblake gledamo "kaj bo" :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi motorist se ne ozira na vreme.Gre peljat in PIKA

Na motorju se principi ne obnesejo, vsaj pr men ne.

Me je dž za 1 maja ujel (2 uri cijazenja) pol pa 4 ure čiščenja,

biu makedam vmes, je blo treba s čopičem čistt. Faak. brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se bat, saj sem rekel, da je vreme naročeno. Tudi napoved danes že kaže bolje, kot včeraj.

ma ti maš zmeri vse pošlihtan, še vreme.......pr teb se ni za bat tega, itak bo sonce na polno :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti maš zmeri vse pošlihtan, še vreme.......pr teb se ni za bat tega, itak bo sonce na polno :)

Hvala, res se trudimo, da bi bili obiskovalci zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!