Skoči na vsebino

SHELL ADVANCE DAY - GROBNIK 2011


greba

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Slike bodo na voljo v 10 dneh na spletni strani www.actinia.si v galeriji, kasneje pa jih boste lahko dobili na CD ju za 10€

Popravljeno . Popravil greba
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi falil malo....2010..:whistle:

Jup falil sem :whistle:

No saj je potem greba razjasnil dilemo, bo treba še malo počakat :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Blo je PERFECT! A se lohk za drug let že prjavm :P

Me veseli, da ste se imali dobro. Še naprej se bomo trudili narediti vse , kar je v naših močeh, da boste tudi v prihodnje zadovoljni.

Popravljeno . Popravil greba
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Slike bodo na voljo v 10 dneh na spletni strani www.actinia.si v galeriji, kasneje pa jih boste lahko dobili na CD ju za 10€

"organizator"....10dni je mimo...kako kaj kaže s slikami.....:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"organizator"....10dni je mimo...kako kaj kaže s slikami.....:sleep2:

Slike prejmem jutri. Rabili bomo nekaj dni , da se obdelajo. Se bomo potrudili po najboljših močeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mam sam jest občutek a se tole s slikam vleče k hudič?!

Blo je super,sam da pa tud ene fotke ni tuki gor je pa tud mal čudn,ampak važn da mimo,ni treba bit več prjazn......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj slik za pokušino....

Dej ti za pokušino še kšno zrihtej.Matic,ti pa tut pošl tisto ki mi jo obljubljaš!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... škoda,da se slovenci ne morte zmenit glede organizacije :/ .... deyzi 18.5.... shell 19.5

... za deyzi se je vedlo že celo leto, da bo dogodek 18.5. / sicer pa si organizatorji na tak način sami jemljete večjo in kvalitetnejšo udeležbo...

... to je samo moje mnenje.... Lp

ALES #46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

... škoda,da se slovenci ne morte zmenit glede organizacije :/ .... deyzi 18.5.... shell 19.5

... za deyzi se je vedlo že celo leto, da bo dogodek 18.5. / sicer pa si organizatorji na tak način sami jemljete večjo in kvalitetnejšo udeležbo...

... to je samo moje mnenje.... Lp

ALES #46

iskreno povedano nisem vedel, da ima deysi en dan pred menoj do sredine marca, ko mi je nekdo od mojih strank povedal. Tudi z organizacijo smo letos pohiteli s, saj so bili plakati že konec februarja na vseh servisih in trgovinah, ki se ukvarjajo z motociklizmom v sSloveniji. Sva se pa z Deyzijem že slišala letos nekaj dni pred najnimi dogodki in se dogovorila da naslednje letonarediva vsaj en teden razlike, v kolikor bo to dopuščal koledar na dirkališčih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem sporočam, da bomo tudi v letošnjem letu organizirali

SHELL ADVANCE DAY

ČETRTEK, 19.05.2011 od 08 do 18h.

Vse nadaljne informacije sledijo v 14-ih dneh.

Vljudno vabljeni

Fajn, da se bo kaj dogajalo, ampak rahlo neposrečen datum, en dan prej je na Pannoniaringu Deyzi-day :surrender:.

Ja Grega sam res, madonca............eni bi se udeleižil obeh dirk ampak tkole res ne :? ....že lani je bil le en dan lufta....... pa nebi ti to prestavil :? ... vidim, da te še ni v koledarju Grobnika, lufta okol pa več kot preveč.........le predlog seveda ti že veš :)

iskreno povedano nisem vedel, da ima deysi en dan pred menoj do sredine marca, ko mi je nekdo od mojih strank povedal.

Ni čisto tako ... datumi prvih objav segajo v januar 2011. Crusty je celo namignil, da je še prosto na Grobniku tudi ob bolj primernih datumih. Tvoj odgovor, da "je pač s temi datumi tako", pa je bil objavljen 17. januarja ... nič hudega, motiti se je človeško. Je pa prav, da rečemo bobu bob.

Res je, težko si izbiramo točno želene datume za najem dirkališč, vendar malo več kooperativnosti pa bi ne bilo odveč. Še posebej velja za letošnji primer, saj je bil naš datum objavljen že od novembra 2010 in normalno bi bilo, da tisti, ki prireja podobno prireditev in jo objavi dva meseca kasneje, vsaj skuša svoj dogodek prilagodit datumu, ki je že dlje časa fiksno na koledarju - tako, kot je prav in tako ravnamo pri organizaciji DeyZike.

Zato tisto, da se Slovenci 'ne znamo zmenit' žal velja, vendar ne čisto na splošno. Mi bi se z veseljem, če bi le imeli sogovornika.

Je pa letos datum prireditve Dey-Zi Days 2012 že objavljen in bi težko rekli, da se je potem nemogoče prilagajat.

Na vsak način pa iskreno želim dobro prireditev in dober obisk tako tebi, greba, kot nam in vsem drugim organizatorjem. :notworthy:

Datumi podobnih si dogodkov so pomembni, še posebej iz razloga, da se jih lahko udeleži več ljudi in da imajo možnost uživat na obeh naših in na vseh ostalih prireditvah. Z gužvanjem ljudem onemogočimo izbiro - vsak pač gre tja, kjer mu je bolj všeč, mogi pa gredo na več strani. In vse te moto-dogodke organiziramo iz enega samega samcatega razloga - ZA naše obiskovalce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!