Skoči na vsebino

SHELL ADVANCE DAY - GROBNIK 2011


greba

Priporočene objave

Nekje zgoraj sem napisal, da je to leto raspisana tudi dirka Naked Bike, pa ni še nobenega prijavljenega v to kategorijo, nagrade pa so izjemne.

Torej vse, ki imate Z 750, Z 1000, Hornet 600 ali 900, fazer 600 ali 1000, FZ8, er6, er5, Suzuki GSR 750,bandit 1200, Yamaha xyr1300, Aprilia Tuono, Aprilia Shiver, Honda CB 1000, vabljeni na stezo. Imate vse možnosti osvojiti pokale in nagrade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cjee vidim da bom mogo naked bike kupit vidim da imam več šans da pridem do pokala :D :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje zgoraj sem napisal, da je to leto raspisana tudi dirka Naked Bike, pa ni še nobenega prijavljenega v to kategorijo, nagrade pa so izjemne.

Torej vse, ki imate Z 750, Z 1000, Hornet 600 ali 900, fazer 600 ali 1000, FZ8, er6, er5, Suzuki GSR 750,bandit 1200, Yamaha xyr1300, Aprilia Tuono, Aprilia Shiver, Honda CB 1000, vabljeni na stezo. Imate vse možnosti osvojiti pokale in nagrade.

Če z RSV4 poberem vse plastike, velja tudi kot naked? :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Če z RSV4 poberem vse plastike, velja tudi kot naked? :)

D.

Žal ne. Saj vemo, kaj je naked bike. (poleg naked, še ravne balance itd). Naštel pa sem skoraj vse modele, razen Triumpha in Ducatija.

RSV 4 je cestni motocikel. Kategorija nad 600 ccm3.

Popravljeno . Popravil greba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne. Saj vemo, kaj je naked bike. (poleg naked, še ravne balance itd). Naštel pa sem skoraj vse modele, razen Triumpha in Ducatija.

RSV 4 je cestni motocikel. Kategorija nad 600 ccm3.

Pa se Superduka od KTM - a si pozabu, ki je tudi naked bike trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se Superduka od KTM - a si pozabu, ki je tudi naked bike trance_25_naughty.gif

Se delno strinjam, vendar bi potem morali skoraj vse KTM je raze crosa uvrstiti v naked, je pa narejen in predviden kot Supermoto, zato je uvrščen v kategorijo Supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se delno strinjam, vendar bi potem morali skoraj vse KTM je raze crosa uvrstiti v naked, je pa narejen in predviden kot Supermoto, zato je uvrščen v kategorijo Supermoto.

Samo za info. Sej sem mogu Carman tud strenirat.

Superduke je Naked bike, prav tako Duke 690 in pa Duke r seveda: http://www.ktm.com/naked-bike.html

SUPERMOTO, so pa 990 SM, 990 SMR in 690 SM- r in 690 SMC. .http://www.ktm.com/supermoto.htm

Se pa strinjam da je treba kategorije zdruzit, ker se itak prijavi premalo folka. LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohitite s prijavami še nekaj mest je prostih. Število prijav bomo omejili na 120 vplačanih.

Posebej vabljena dekleta in motoristi, ki imate naked bike motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bo dal še jutr dol prijavit!

Pohitite s prijavami še nekaj mest je prostih. Število prijav bomo omejili na 120 vplačanih.

Posebej vabljena dekleta in motoristi, ki imate naked bike motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem udeležencem Shell Advance day ja se iskreno zahvaljujem za udelezbo na dogodku. Upam, da ste uživali in, da štirje padci niso odvrnili od udeležb na nadaljnih dogodkih. Opravičilo pa velja vsem, ki so vplačali turistično vožnjo in je bila malo krajša. Razlog je bil padec udeleženca (brez posledic na njem.)Hvala tudi Ducati klubu Slovenija za signifikantno udeležbo in ozvočenje.

Vse nagrade razen gum lahko prevzamete v mesecu dni v podjetju Actinia d.o.o., gume pa direktno pri podjetju Špan d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem udeležencem Shell Advance day ja se iskreno zahvaljujem za udelezbo na dogodku. Upam, da ste uživali in, da štirje padci niso odvrnili od udeležb na nadaljnih dogodkih. Opravičilo pa velja vsem, ki so vplačali turistično vožnjo in je bila malo krajša. Razlog je bil padec udeleženca (brez posledic na njem.)Hvala tudi Ducati klubu Slovenija za signifikantno udeležbo in ozvočenje.

Vse nagrade razen gum lahko prevzamete v mesecu dni v podjetju Actinia d.o.o., gume pa direktno pri podjetju Špan d.o.o.

Ja,super je bilo!!! :)

Kdaj bodo objavljeni rezultati treningou,tazadnjega ni bilo objavljenega,glih takrat ko sem se šele začel dobro peljat ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično je bilo.Evo tukaj so pa rezultati če koga zanima Shell 2011

Kje bi pa lahko kakšno sliko vido?

Popravljeno . Popravil MiriGSX600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično je bilo.Evo tukaj so pa rezultati če koga zanima Shell 2011

Kje bi pa lahko kakšno sliko vido?

Hvala,samo še zmeraj ni podatkou od zadnjega treninga se mi zdi.Samo do 13h vidim da so rezultati :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,samo še zmeraj ni podatkou od zadnjega treninga se mi zdi.Samo do 13h vidim da so rezultati :(

Se opravičujem,sem najdu :rolleyes::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala,samo še zmeraj ni podatkou od zadnjega treninga se mi zdi.Samo do 13h vidim da so rezultati :(

Men se zdi da zadni trening ni štel za kvalifikacje in ga niso merli...nebom trdil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,super je bilo!!! :)

Kdaj bodo objavljeni rezultati treningou,tazadnjega ni bilo objavljenega,glih takrat ko sem se šele začel dobro peljat ? :)

Vsi rezultati so objavljeni na spletni strani www.adriatic-timing.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res škoda da me ni bilo so policaji dinarčke pobrali (za gume, štartnino pa še bi ostalo :wallbash:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!