Skoči na vsebino

Milan Kučan


sayo

Priporočene objave

Že nekaj časa si belim glavo z rojstvom Kučana, pred več leti sem zasledil da se je rodil v Srbiji v neki vasi okoli Gornjega milanovca, to so mi lansko leto potrdili tudi tamkajšnji starejši prebivalci, ko sem jih spraševal, povedali so tudi, da je okupator družino prisilno preselil in da se je Milan rodil tam zato ima tudi značilno ime ki je v tistih krajih pogosto :hmm:

Ne vem kaj je s tem narobe če se je rodil v Srbiji, zdaj pa je povsod napisano da se je rodil 14.1. 1941 v Križevcih na Goričkem, v čem je finta spremembe rojstnega kraja :?

A kdo ve kaj več ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pomembno ker če je bil res rojen v Srbiji je to pomemben dokaz v teorijah zarote, če pa se pokaže, da je bil rojen kje "relatovno" bliz jankoviča pa je vse dokazano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa enkrat vmes je šel v Rusijo in pravijo, da ko je nazaj prišel, ni bil več čisto tisti stari Milek ...

A ve kdo kaj več o tem?

Da nis to ti mal zamenu, to so Titeju v Kumrovcu rekli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ne vem čist točn zakaj je sploh važno kje se je rodil in zakaj se zaradi tako nepomembnih stvari odpira novo temo

A je teb treba narisat :wacko:

Men tudi to kje se je rodil ni važn, zanima me zakaj se je zdaj kar naenkrat rodil v Križevcih pred leti so pa pisali da je rojen v Srbiji :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa si belim glavo z rojstvom Kučana, pred več leti sem zasledil da se je rodil v Srbiji v neki vasi okoli Gornjega milanovca, to so mi lansko leto potrdili tudi tamkajšnji starejši prebivalci, ko sem jih spraševal, povedali so tudi, da je okupator družino prisilno preselil in da se je Milan rodil tam zato ima tudi značilno ime ki je v tistih krajih pogosto :hmm:

Ne vem kaj je s tem narobe če se je rodil v Srbiji, zdaj pa je povsod napisano da se je rodil 14.1. 1941 v Križevcih na Goričkem, v čem je finta spremembe rojstnega kraja :?

A kdo ve kaj več ?

S čim si beliš glavo??? Kje je Milče rojen??'A so vsi Milani potemtakem Srbi?? Stari Srbi so ti to povedali?? :kva2::kva2::kva2::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa enkrat vmes je šel v Rusijo in pravijo, da ko je nazaj prišel, ni bil več čisto tisti stari Milek ...

A ve kdo kaj več o tem?

Logično,da ni bil več tisti stari Milek - bil je bolj rudeč Milaaaneee !!

Ps;pa še darilo je dobil srp + kladivo na RUDEČI platneni podlagi ! :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to, kje se je rodil, bolje obvlada slovensko slovnico kot Bremzer. Pa kje zaboga, si dobil rudečo barvo...SSKJ pozna le RDEČO.....

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa so si tardeči motosvetouci znova odprli temo zase. še mal pa bo polovica tem tukaj političnih,se bo loh forum preimenoval počasi.. in pa koga zanima skje je biu ta mali slo. izdajauc.. bruh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa so si tardeči motosvetouci znova odprli temo zase. še mal pa bo polovica tem tukaj političnih,se bo loh forum preimenoval počasi.. in pa koga zanima skje je biu ta mali slo. izdajauc.. bruh

Matematika - sedi, 1, pa mama naj v šolo pride!

Na Motosvetu je 15534 tem, od tega je 576 političnih, kar je 3,7 procenta (niti blizu "skoraj polovica" torej).

Na Motosvetu je 1779199 objav, od tega 70.812 političnih, kar je ~4 procente.

Če je Motosvet star ene 8 let, bi trajalo s to dinamiko ene 25 let, če bi se pisalo samo politično in se ne bi pisalo nič drugega več sploh, da bi lahko rekel, da je "polovica tem tukaj političnih".

Skratka, milo rečeno - občutek te vara.

Malo manj milo rečeno - jokavi bumbar si.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Skromno in nevsiljivo si upam razmišljati - da je "jako važno" kje je kdo rojen. :headbang:

Vsakemu se to pač enkrat in nekje zgodi. :naughty: Menim tudi, da osebek sam nima kaj dosti vpliva na celo zadevo, :yea1:

Kaj, pa naj bi rojstni kraj MK imel opraviti z njegovim delom in delovanjem ......., pa je skrajno abotno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa sam vem, da je bil Milan prej PREDSEDNIK CK ZKS poj pa kar naenkrat prvi DEMOKRATIČNI predsednik Republike Slovenije.

Če gre to dvoje skupi :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!