Skoči na vsebino

Rallye Budapest - Bamako 2012


Samuell

Priporočene objave

Vsako leto se odvija rally za amaterje Budimpešta - Bamako (amater reli Paris - Dakar)

Zanima me če ima kdo "jajca" pa da gremo.

Za leto 2012 sva se z kolegom prijavila z avtom.

Na kratko:

Rally Budimpešta - Bamako je preizkušnja za amaterje,ki ravno nimajo dosti denarja.No kakih 2000 eurov je potrebno imeti.Preizkušnja je dolga 9000km in traja 15 dni. Oziroma http://www.budapestbamako.org/

Dajte se razpisat,da vidimo koliko bo junakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool stvar.. ravno danes slišal izračun stroškov po osebi... skupaj z letalsko karto za povratek cca 4000€ po osebi... so se ustavili pri vaških http://www.domzale.s...=1&Article=4410

http://kekcibb2.blogspot.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool stvar.. ravno danes slišal izračun stroškov po osebi... skupaj z letalsko karto za povratek cca 4000€ po osebi... so se ustavili pri vaških http://www.domzale.s...=1&Article=4410

http://kekcibb2.blogspot.com/

4000€ no no...Po osebi je 2000€...Dobro preračunano razen če misliš nazaj spravljat motor...Jaz mislim nabavit nekaj za 1500 in pustit tam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4000€ no no...Po osebi je 2000€...Dobro preračunano razen če misliš nazaj spravljat motor...Jaz mislim nabavit nekaj za 1500 in pustit tam....

a je to že 3.500€ al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool stvar.. ravno danes slišal izračun stroškov po osebi... skupaj z letalsko karto za povratek cca 4000€ po osebi... so se ustavili pri vaških http://www.domzale.s...=1&Article=4410

http://kekcibb2.blogspot.com/

sem videl zadnič na avtocesti polno poleplenih terencev in podobnih avtomobilov pa sem se spraševal kam grejo, sedaj mi je pa jasno. Želim vsem varno poto in da pridejo vsi do cilja še posebej tisti ki so se odpravili tja z dobro staro bovhco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je zanimiva ravno zaradi tega ker je skoraj dosegljiva za vsak žep.Zakaj sem se prijavil z avtom.Predvsem zaradi tega da sploh dobim občutek kje in kako se vozi.Nekaj je gledat preko televizije nekaj pa stat na motorju večino poti.Tokrat se odločama z kolegom za dve vozili in sicer Fiat Panda 4x4 ali Opel Frontera 4x4. Treba je samo pretehtat kaj je bolje oziroma manj težavno za popravit.Za leto 2013 sem skoraj prepričan da grem z motorjem razen če ne preživim ture z avtom ali pa tiste velike vesoljske ladije vdarijo v zemljo :) :) :)

Za motor razmišljam kakšno Yamaho Tenere (okoli letnika 1994) in zadevo pol nekomu donirat mogoče poštarju v Afriki....:).Ali pa kakšno Hondo skratka do 2000e.

Cena za potovanje cca 2000€ v te stroške je že vključena letalska karta in nepridvidena popravila.Če bo kdo za to avanturo se itaq slišimo. Je pa res da bo potrebno cel januar prosit za dopust.Morda še Februar :) ... Ker verjetno nebom sploh vstal iz postelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj malo napiši, kje sta se prijavila in kako je z plačilom, daš kakšno kavcijo ali vse plačaš ob prijavi.

Prijaviš se lahko na njihovi spletni strani katero sem omenil v uvodu.Midva sva zaprosila za prost vstop saj bova avto donirala v dobrodelne namene.Drugače so prijavnine do konca januarja 300€ pol pa naraščajo.Je pa res da je potrebno že zdaj razmišljati o naslednjem letu ker se bo hitro obrnilo.Seveda brez sponzorjev ne gre.Sem malo poslal maile čist za foro nekaterim firmam kjer vzdržujemo informatiko in so se vse odzvale da bodo sponzorirali po 100€ in 200€ tako,ampak je potrebno lepo predstaviti zadevo da zadeva ni zgolj užitek in avantura ampak gre namenjen denar v dobrodelne namene.Spletna stran je v izdelavi tako da bo kaj vec napisano o pripravah in kako je sploh prislo do te ideje.Bi pa bilo zanimivo ce bi nas slo nekaj iz foruma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in so vama odobrili prost vstop.

Prvo sem zaprosil za prost vstop in povedal zakaj bi se rad Avanture udeležil in z katerim vozilom.Napisal sem tudi da bova s seboj imela 2 vreči igrač katere bova delila ob poti otrokom.

In so se me usmilili.Tako da to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4000€ no no...Po osebi je 2000€...Dobro preračunano razen če misliš nazaj spravljat motor...Jaz mislim nabavit nekaj za 1500 in pustit tam....

izračun sem slišal za to ekipo iz domžal ... za transporter ne za motor...

1500€ za motor.. kje pa je bencin do budimpešte in potem do bamaka ?? 8600km je 86 x 6l ( minimalno!!) x 1,3€ = 670 € ...pa doračunaj še porabo olja na motorju za 1500€ pa si na 2200€... na trajekt se boš švercal , pil boš vodo iz javnih vodnjakov jedel pa zrak ... pa brez zamere ... nazaj boš hodil??? :eek::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izračun sem slišal za to ekipo iz domžal ... za transporter ne za motor...

1500€ za motor.. kje pa je bencin do budimpešte in potem do bamaka ?? 8600km je 86 x 6l ( minimalno!!) x 1,3€ = 670 € ...pa doračunaj še porabo olja na motorju za 1500€ pa si na 2200€... na trajekt se boš švercal , pil boš vodo iz javnih vodnjakov jedel pa zrak ... pa brez zamere ... nazaj boš hodil??? :eek::hmm:

Poglej na uradno stran in vse ti bo jasno imaš kalkulacijo,z nepredvidljivimi stroški.Cene goriva v afriki :)))...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa 200€ za nepredvidene stroške...

Cena je za 2 osebi (avto) in predno napišeš karkoli dobro preberi uradno stran.

Za stroške sem preveril preko maila z organizatorjem in jih je potrdil (vse vključeno).

Večina stvari je ceneje saj se vodijo kot dobrodelni Rally.In stroški z motorjem so skoraj polovični.

post-29022-0-95894500-1295781381_thumb.png

Popravljeno . Popravil Samuell
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot stroški naj nas raje skrbi tole:

Pa 200€ za nepredvidene stroške...

Cena je za 2 osebi (avto) in predno napišeš karkoli dobro preberi uradno stran.

Za stroške sem preveril preko maila z organizatorjem in jih je potrdil (vse vključeno).

Večina stvari je ceneje saj se vodijo kot dobrodelni Rally.In stroški z motorjem so skoraj polovični.

Pa če še se malo znajdeš še toliko ne pride...

post-29022-0-41708600-1295781914_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, mene tudi mika ta rallye.

Avto imam (BMW E34 520i letnik 1991, ki ga lahko potem doniram).

Samo da ekipo skup zmečem pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, mene tudi mika ta rallye.

Avto imam (BMW E34 520i letnik 1991, ki ga lahko potem doniram).

Samo da ekipo skup zmečem pa bo.

Ja znajdi se za drugo leto, ampak pazi ne moreš vsak avto donirat napiši mail in če se z njim strinjajo je pol to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja znajdi se za drugo leto, ampak pazi ne moreš vsak avto donirat napiši mail in če se z njim strinjajo je pol to to...

... v vsakem primeru ga pustim dol, pa če ga imajo za taxi :-)) ali pa mularija za driftat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v vsakem primeru ga pustim dol, pa če ga imajo za taxi :-)) ali pa mularija za driftat

To itaq...probaš pa lahko če se jim avto zdi zanimiv prišparaš 300€ prijavnine oziroma za ostale osebe koliko vas gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!