Skoči na vsebino

Kdo se javi


sramezljiv

Priporočene objave

Hehehe pacifisti... Jest res ne vem, zakaj s svojimi trupelci in rožicami med slovensko osamosvojitvijo niste naredil naprimer kake barikade...  ...kaj pa vem... naprimer na Brezovici ali pa v Trzinu... PIZDUNI!

Bravo !

Men gredo taki podobno na,.....

Sej pomoje ne gre tuki za kakšen pacifizem ali njemu podoben -izem. Temu se lepo slovensko reče lenoba. Nihče današnje mladine ne spravi niti pošteno delat, kaj šele kaj drugega...

Ne ne bom naprej, preveč se razpizdim, ko berem tukej prepotentne mladce, ki naštevajo tisoč in en izgovor, da jim ni treba iti mal ven, pa v naravo, pa na teren, pa... Brez zveze :roll: :P :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si nauta obadva kej sphanla! Mau ven pa v naravo pa kaj še! Jest zase čist dost vem grem v naravo! Velika večina ki jih jest poznam je iz vojske prišel kot pijanc ali je začel kadit (če je bil sam tobak je blo še mal) Da bi tam poslušal enga cepca kao nadrejeni kako se bo name dru in me zmerjal kot da sem nič to pa ne! To kar se je zdaj dogajalo v naši vojski tudi podrazno ni podobno JNA, je slabše (slepa po izjavah kolegov ki so bil v JNA) Jest sem za Slovenijo in ju tudi podpiram! Velik sveta sem že vidu pa še zmeri trdim da je Slovenija najlepša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi ti povedal odgovor... Uporabi vendar tisto med svojimi ušesi...

S tem nisem mislil na nos...

Ej stari, če si ti z nosom razmišljal in potem zapisal svoje zgornje misli ti ne zamerim... Svaka ti čast...

Kaj naj rečem - vsi bi se šli globalne integracije EU, NATO in podobno , po drugi strani tulite "domovinaaaaaa!" pa tko naprej... Ufff, se mi zdi ,da se bo treba odločit...

Za eno ali za drugo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe pacifisti... Jest res ne vem, zakaj s svojimi trupelci in rožicami med slovensko osamosvojitvijo niste naredil naprimer kake barikade...  ...kaj pa vem... naprimer na Brezovici ali pa v Trzinu... PIZDUNI!

Mimogrede - yeah, veliko je tista slovenska vojska takrat naredila... Saj vemo... Če ne bi bilo političnega dogovora nekje Bogvekje, bi pa nas teritorialna abramba obvarovala...

Poznam zgodbice iz prve roke - so dobili fantje protitankovska orozja, pa niso vedeli, za kaj so tisti plasticni cepki za v usesa, pa tko naprej...

Ne mi ti o vojni za Slovenijo nabijat... Ce ne bi bilo politike - in samo politike - bi bili mi vsi zdaj lahko nekje pod rušo, pa bi travco od spodaj gor gledali, kako lepo raste...

Glede na to, da se v tvojem gornjem mailu prepoznam, pa ti vračam z enakim omikanim nazivom ... ki si ga - oh, kako priročno - že sam zapisal zgoraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru političen dogovor ne bi bil mogoč, če zadaj ne bi stalo tudi orožje.

Če bi z rožicami mahali, bi bili še vedno del Juge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe pacifisti... Jest res ne vem, zakaj s svojimi trupelci in rožicami med slovensko osamosvojitvijo niste naredil naprimer kake barikade...  ...kaj pa vem... naprimer na Brezovici ali pa v Trzinu... PIZDUNI!

:shock: :?

1. takrat sem bil premlad za orožje, sicer sem ga po vsej sili hotel ampak na srečo ga ni bilo v moji bližini (družini) ker sem bil ravno dovolj nor za kako tako bedarijo.

2. zahvalit se moramo politiki (nezainteresiranosti srbov za slovenijo) za takšen rezultat vojne kot je bil. če bi bili v JNA malo večji fanatiki bi vsaj večja mesta zbombardirali in se šli pravo vojno.

3. če bi bil v skladišču na Ložnici kak fanatik bi celo moje mesto letelo v zrak ob "strokovnem" napadu TO. ja to je tisto skladišče kjer so pol kar nekaj dni in noči orožje z tovornjaki vozili ven in kjer je nekaj oseb bajno obogatelo z prenašanjem kovčkov z markami.

4. država mi pobira davke in me lupi na vsakem koraku, v primeru vojne bi SF in ostali podobni verjetno končali nekje v prvi liniji, medtem ko bi odgovorne osebe sedele nekje na varnem.

kaj mi ta država nudi več kot katere druga???????? edino kar me veže na slovenijo je to da sem se tu rodil in da imam tu prijatelje in družino. država me prepusti samemu sebi ko se je treba izobraževati, iskati zaposlitev ali stanovanje. samostojno lahko to dosežem (ali ne) tudi v drugih državah. ko mi bo država pomagala živeti bom tudi jaz živel za državo do takrat pa sem sam in kot takšen lahko živim kjer koli hočem.

"NE SPRAŠUJTE KAJ LAHKO VAŠA DRŽAVA NAREDI ZA VAS, VPRAŠAJTE KAJ LAHKO VI NAREDITE ZA SVOJO DRŽAVO" - J.F.K.

malo ironičen stavek?!?!? kakao bi reagirali če bi kak naš politik zdaj to izjavil???????? :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe pacifisti... Jest res ne vem, zakaj s svojimi trupelci in rožicami med slovensko osamosvojitvijo niste naredil naprimer kake barikade... ...kaj pa vem... naprimer na Brezovici ali pa v Trzinu... PIZDUNI!

Sicer na take domovina res ne more računat...  

A vi Slovenijo sploh razumete kot domovino?

Naj gre v vojsko, kdor tja hoče. Jaz ne grem. Raje sem pizdun brez domovine ki živi v tujini, kot pa heroj, ki je zakopan nekje na Pohorju. Ko vas šlivi......politika bo nekaj zakvačkala, se bodo udarli, potem pa naj jaz glavo tja držim?? No way.

Stojim zgolj za osebnimi interesi, ki se tičejo mene in bližnjih....... Za Slovenijo? :roll: Mi ni toliko pri srcu.

Sej pomoje ne gre tuki za kakšen pacifizem ali njemu podoben -izem. Temu se lepo slovensko reče lenoba. Nihče današnje mladine ne spravi niti pošteno delat, kaj šele kaj drugega...  

Ne ne bom naprej, preveč se razpizdim, ko berem tukej prepotentne mladce, ki naštevajo tisoč in en izgovor, da jim ni treba iti mal ven, pa v naravo, pa na teren, pa...

Pa četudi izuzamemo skrajen primer vojne... Tam se nebom naučil ničesar koristnega. Raje ta čas nekje na črno delam, si prej najdem zaposlitev, se izobražujem, berem knjige, se, zaradi mene, čoham po jajcih... Kaj mi je treba puzat, ali po gozdovih brez potrebe kopat jarke, ko se nekomu drugemu zljubi. Poleg tega nisem človek, ki nebi imel zmožnosti lastne presoje, kar vojska zahteva........ JA, RAZUMEM!!!!!!!!

Fuck the army!jerk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

George in podobi saj vam ni treba nič počet v vojski, a vas mogoče kdo sili kolikor vidim NE. Zato se tudi nea nekaj PIZDITE TUKAJ NA FORUMU :lol:

Mislim nočete v vojsko FINO vam ni treba, samo zato pa bi morali obvezno vsi v civilno služenje in to ne 7 mesecev temveč 14 mesecev, ker je pač civilna zadeva lažja :twisted:

Mislim komu pa škodi če se ve orientirat v naravi,naredit šotor, zakurit ogenj brez vžigalic, mogoče celo vlovit hrano :lol: mislim, da je to tud neke vrste znanje.

Kolikor sem jih poznal so na začetku vsi nekaj jamrali kako nočejo v vojsko in podobne zadeve. Na koncu pa so nas morali skoraj ven vrečt iz vojašnice :D

Pol pa še samo rečite, da ste SLOVENCI mislim HALOOOOOO :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

George in podobi saj vam ni treba nič počet v vojski, a vas mogoče kdo sili kolikor vidim NE. Zato se tudi nea nekaj PIZDITE TUKAJ NA FORUMU
Saj tudi ne grem not.... Nisem pa še slišal, da bi se v primeru splošne vojne koga vprašalo, ali bi morebiti želel "sodelovati".
Mislim nočete v vojsko FINO vam ni treba, samo zato pa bi morali obvezno vsi v civilno služenje in to ne 7 mesecev temveč 14 mesecev, ker je pač civilna zadeva lažja
Tisti, ki služijo civilno v času služenja vsaj nekaj koristnega naredijo.
Mislim komu pa škodi če se ve orientirat v naravi,naredit šotor, zakurit ogenj brez vžigalic, mogoče celo vlovit hrano  mislim, da je to tud neke vrste znanje.  

In da to dojameš rabiš sedem mesecev? To te naučijo tudi pri tabornikih - v manj kot enem tednu.
Kolikor sem jih poznal so na začetku vsi nekaj jamrali kako nočejo v vojsko in podobne zadeve. Na koncu pa so nas morali skoraj ven vrečt iz vojašnice
Zato pa je tako razširjena fraza "TEČNO".
Pol pa še samo rečite, da ste SLOVENCI mislim HALOOOOOO
Sem Slovenec....vendar nisem pripravljen za vsako ceno to tudi ostati.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pomoje ne gre tuki za kakšen pacifizem ali njemu podoben -izem. Temu se lepo slovensko reče lenoba. Nihče današnje mladine ne spravi niti pošteno delat, kaj šele kaj drugega...

Ne ne bom naprej, preveč se razpizdim, ko berem tukej prepotentne mladce, ki naštevajo tisoč in en izgovor, da jim ni treba iti mal ven, pa v naravo, pa na teren, pa... Brez zveze :roll:  :P  :x

Lojzi se strinjam sami mamini razvajani sinčeki, katere je strah spustit mamino krilo :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega ti pa res ne mislim sugerirati
Preden uporabiš kak izraz kot je "sugeriranje", se seznani z njegovim pomenom.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tega ti pa res ne mislim sugerirati
Preden uporabiš kak izraz kot je "sugeriranje", se seznani z njegovim pomenom.

A sem jest tuki zasledu nadaljevanje tople bratske štajerske ljubezni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, tolk quoutanja pa že dolgo ne, če bi se z orožjem tolk spopadal kokr se z besedam bi bili ta glavni in bi vsi na svetu prekmursko gibanico jedli

v vojsko sem se sam prjavu, ker ko bi me oni notr poklical bi bil sigurno že starejši-to mi pa ne bi sedlo

rezervist za tiste uboge fičnke na mesec-ne hvala

obramba lastne države- da, razumem

obramba ene pićke NATOrne tam nekje v islamu-ne hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem jest tuki zasledu nadaljevanje tople bratske štajerske ljubezni?

Kje je kakšna ljubezen :D :D :D jaz je nikjer nea vidim :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezervist za tiste uboge fičnke na mesec-ne hvala

obramba lastne države- da, razumem

obramba ene pićke NATOrne  tam nekje v islamu-ne hvala

1.se strinjam

2.se strinjam - ponovno bi se takoj udeležil!

3.se strinjam

Ma sej, vsak ma svoje prepričanje...nekateri bi zaradi strahu spizdili iz države...drugi bi, ravno tako s strahom, poskušali obraniti svojo domovino, pa kakršnokoli že...

Tudi veliko ljudi s področja vojn v bivši jugi se je poskušalo od boja distancirati...nekateri so ostali doma, na svojih "ognjiščih", dokler jih niso v roke dobili nasprotniki...še danes jih z izkopavanjem iščejo. Drugi, med njimi tudi zmožni za boj, so pustili na cedilu lasten narod, in so zbežali v tujino...sej poznate "mafijce" in "izbeglice"....v vseh državah izredno zaželjen narod...še najbolj pa doma, kjer jih komaj čakajo...

Mi v tem trenutku nismo ogroženi, niti ne kaže, da bi v bližnji prihodnosti bili, vendar pa opa...zaenkrat...nikoli ne veš, kaj se lahko zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem jest tuki zasledu nadaljevanje tople bratske štajerske ljubezni?

Kje je kakšna ljubezen :D :D :D jaz je nikjer nea vidim :wink:

Sej veš, po tisti ponarodeli : lahko ti podarim samo ljubezen :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13.gifJaz sem mala beba, beba mamina. Mamica me boža, rada me ima...13.gif

Evoo...stari georgi se je končno vrnil.....toooooooooooooooooooo :twisted: :D :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pa naj še jaz kaj povem na to temo.

Vojska je, sicer specifično, pa vendar še zmeraj - delo. Danes je tako, da se lahko vsak sam odloči ali bo to počel ali ne. Tako kot kredita ne vzamete, če prej ne preberete pogodbe, verjetno tudi v to ne bi šli kar tako.

Ne maram prebirati postov, kjer me definirajo kot poklicnega morilca, ker to nisem. Je pa to pravica vsakega v naši državi. Da je ta je daleč od popolnosti, in z njo vse njene inštitucije, npr. vojska, je tudi znano. Žal mi je za vsakega, ki je služil v SV in se zaradi razmer ali nesposobnih ljudi razočaral. To pa istočasno ne pomeni da je naša vojska zanič in je vse takšno. Glavna prednost profesionalizacije, kot jo jaz vidim, je v tem, da se bodo s težavami v vojski ukvarjali tisti, ki so za to primerno plačani.

Glede projekta profesionalne rezerve menim, da bo treba počakati vsaj kakšno leto, da bomo videli kako se bo to obneslo.

Še enkrat, naborništva je nepreklicno konec leta 2004. Nobeden tega več ne bo moral početi pod prisilo. Kot vas nobeden ne sili na potovanje, kaj vem, skozi Turčijo kjer vas lahko oropajo ali ustrelijo. Zato ne razumem zakaj tako panični odzivi s strani tistih, ki takoj na začetku povejo, da to pa že ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lahko ti samo povem, da imam znanca (preko mreže) v Turčiji, ki je zelo zagrizen motorist in iz pogovorov sem izvedel (mimogrede, za Slovenijo je celo že slišal), da so precej razvita država, ki tudi praznuje božič, novo leto (kapitalizem,večinoma muslimani :shock: ), imajo zelo napreden zavarovalni sistem za vozila (enkrat in nobenkrat več...)in v prbl 4.000km dolgi državi praktično ni problema ne naleteti na bencinsko

res je da mejijo na Irak, pa vendar 70+miljonov prebivalcev, who cares, najvišja gora 5000+metrov Ararat, zibelka človeštva oz Noetove barke

malo si poglej na karti lego država, skrajno zanimivo

samo toliko da ti malo popravim luč :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

George in podobi saj vam ni treba nič počet v vojski, a vas mogoče kdo sili kolikor vidim NE. Zato se tudi nea nekaj PIZDITE TUKAJ NA FORUMU :lol:

Jaooo, še eden, ki kar nekaj tuli brezglavo... :twisted:

Mislim nočete v vojsko FINO vam ni treba, samo zato pa bi morali obvezno vsi v civilno služenje in to ne 7 mesecev temveč 14 mesecev, ker je pač civilna zadeva lažja :twisted:

Ti res veš, kaj je lažje. In kdo kaj "mora". hmmm...

Mislim komu pa škodi če se ve orientirat v naravi,naredit šotor, zakurit ogenj brez vžigalic, mogoče celo vlovit hrano :lol: mislim, da je to tud neke vrste znanje.

Še kaj pametnega za dodat mogoče?

Pol pa še samo rečite, da ste SLOVENCI mislim HALOOOOOO :shock:

Še en "zaveden Slovenec". Ja, ti kar pejt na fronto, ko bo treba... Mislim - te zanima mogoče potovanje po svetu, Afganistan, Albanija, Ciper mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!