Skoči na vsebino

Mikstone blog


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Jest tut ....... od motorjev pa res bolš da ne vozte da nam ne bo še nerodn tm.... no ja edin jest lahk mojga prpelem da bomo bl resno izpadl :P

lahi so še v vseh vojnah pizdo stisnili in strani zamenjali..če hočeš met še motor za vozit ga ne pelji pred parlament ker te lahko pusti na cedilu in podjaha kresilko...al pa še kej hujšga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahi so še v vseh vojnah pizdo stisnili in strani zamenjali..

aammmm.......... nerad se vmesavam v zadeve o katerih nimam pojma, vendar a niso bili taljancki 1914-1918 nekako na isti strani? :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aammmm.......... nerad se vmesavam v zadeve o katerih nimam pojma, vendar a niso bili taljancki 1914-1918 nekako na isti strani? :unsure: :whistle:

to je res ..vendar so jo stisnili pred vojno : " Leta 1882 je k centralnim silam pristopila še Kraljevina Italija, ki si je zaradi boljših ponudb antante kasneje premislila in podpisala Londonski sporazum." Leta 1915 je v vojno na strani antante stopila še Italija,............... Tako kot Avstro-Ogrska (A-O) tudi Italija že dolgo želi uveljaviti svoje ekspanzijske težnje ob jadranskem morju in v vzhodnem Sredozemlju. Na poti ji stoji A-O s katero ima sklenjeno zavezništvo. Ob izbruhi velike vojne Italija nemudoma razglasi nevtralnost, vendar le začasno saj v ozadju potekajo intenzivna diplomatska pogajanja tako z silami osi kot tudi z zahodnimi zavezniki. Na katero stran bo Italija prestopila je močno odvisno od ozemlja, ki ga bo ta v zameno prejela.

tako je pa bilo res... moraš priznati da so res .... sorry za :topic: ... pa nič žaljivega nisem mislil proti italjanskim motorjem..proti nobenim ... no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh sej eni nismo tko sentimentalno navezani na motorje in tut ne povzročamo kake panike, če se malo podraži.

Glede Italjanov pa vojske pa čist drži.

btw Kej novega glede Mitja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tako pač je.......če "mala riba" preveč pove o VELIKIH grehih "VELIKIH RIB".

Beda pravosodja. Pa sem mislil, da so že dosegli dno.

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je napisal na Facebooku ...

ko se zjutraj zbudim, nedeljsko jutro, bom napisal 21 del Mikstone special bloga, dost je blo "lenarjenja", tale pripor ni ravno prijazno deloval na mojo psiho ...

Za mesec maj bi pa lahko organizirali "kao" piknik, če vam ni frka" ..., še pride na vrsto! Vam bom "iz prve" roke povedal o stvareh, ki vas zanimajo iz časov, ki jih opisujem..... lep vikend mikstone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegov odgovor na to vprašanje:

"Ni pomota, čeprav naj bi sprva res šli v Bihač, potem pa je vse obrnilo. Bazo so sicer nadzirale Dudakovićeve enote, nekaj posnetkov, ki sva jih takrat z Njavrom uspela naredit, pa bodo objavljeni v knjigi ….

Vem zelo dobro, kdo je takrat nadziral kakšnen teritorij "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njegov odgovor na to vprašanje:

"Ni pomota, čeprav naj bi sprva res šli v Bihač, potem pa je vse obrnilo. Bazo so sicer nadzirale Dudakovićeve enote, nekaj posnetkov, ki sva jih takrat z Njavrom uspela naredit, pa bodo objavljeni v knjigi ….

Vem zelo dobro, kdo je takrat nadziral kakšnen teritorij "

To še vedno ni pravi odgovor.

Drugače pa hvala za info, včeraj sploh nisem opazil, da se je nekdo obregnil ob isto stvar.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Hm, če ti je blog postal razvlečena saga, jebi ga, ga pa nehaj spremljat, saj nikogar ne posiljujem z njim :worship:

Kakorkoli že, sem vesel, da se je blog znašel na tako eminentni strani kot je MotoSvet :evilgrin:

Sezona za ljubitelje motorjev je v polnem razmahu, zato varno na cesti, dekleta in fantje ! :kva1:

ajd čao!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!