Skoči na vsebino

Mikstone blog


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

da ga ne boste preveč iskal......tukaj je

Lahko se naročite (kot jaz) in vsak nov blog dobite po mailu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Usral se je. No, saj mu ne zamerim. Sam ne more nič. Torej so se usrali vsi tisti, ki bi morali odreagirati, ko je bil še čas. Pa so le čakali novega gospodarja, da so lepo varno ostali na stolčkih.

Qrc pa taka država!

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl tk je to , skoz mal smrdi mitjatov pisanje , mam enga k je biv tam okol k mitja pa prau d ni glih tko , sj vem usake oči majo malarja druzga , vem d se mi prjatu ne laže , sam prau da se nau najdu en k bi ga prjavu k je pobrau dnar knige pa ni ni :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl tk je to , skoz mal smrdi mitjatov pisanje , mam enga k je biv tam okol k mitja pa prau d ni glih tko , sj vem usake oči majo malarja druzga , vem d se mi prjatu ne laže , sam prau da se nau najdu en k bi ga prjavu k je pobrau dnar knige pa ni ni :smoke:

Dragec, jaz ne bi kar tako opletal z jezikom na tvojem mestu in ne praskaj se tam kjer te ne srbi !!

Upam, da se Mitja reši težav, za tistih piškavih nekaj eurov pa dvomim, da bo kdo shiral, jaz že ne !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragec, jaz ne bi kar tako opletal z jezikom na tvojem mestu in ne praskaj se tam kjer te ne srbi !! ...

Ohohooo, MiK ima tudi fan club? Zakaj pa Jack poleg vseh klobas tu gori ne bi smel še ene na kup fsrat, brez da mu ti groziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohohooo, MiK ima tudi fan club? Zakaj pa Jack poleg vseh klobas tu gori ne bi smel še ene na kup fsrat, brez da mu ti groziš?

Žal nimaš pojma in klobase tebi dišijo, grozim :hmm: ne, ne, jih mu naložim v ringu med treningom pa bo, v glavnem napačno sklepaš in nisem MiK fan, samo prebiram njegove bloge in občasno se nasmejem njegovim interpretacijam dogodkov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zapis na Mikstone blogu : http://mikstone1.blogspot.com/

21.6 bo kmalu. Ob letu osorej! To ne bo presenečenje. To bo šok, domoljubni šok! Seveda prej! Date is just dead line. klap end

Zares ?

Grem stavit, da n... oh ja !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj, sem imel njegovo pisanje za dokaj kredibilno, vsaj 30% se mi je zdelo verjetnega. Ampak od zadnjega zapisa.. wtf? a ste brali kaj je pisal za krambergerja? Ne se hecat mičo, če boš pa take piso, pol pa kar začni F5 pritiskat, da si boš oglede nabijo, ker sicer te ne bo nihče več bral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj, sem imel njegovo pisanje za dokaj kredibilno, vsaj 30% se mi je zdelo verjetnega. Ampak od zadnjega zapisa.. wtf? a ste brali kaj je pisal za krambergerja? Ne se hecat mičo, če boš pa take piso, pol pa kar začni F5 pritiskat, da si boš oglede nabijo, ker sicer te ne bo nihče več bral.

zakaj se ti pa zdi to tako neverjetno??? a ne veš da v jugi nisi mogel kar tako igrad dobrotnika, mahat z markami in še marsikaj če nisi imel žegna oblasti!

sicer pa sem krambergerja imel možnost videt in poslušat tudi ko ni bil na odru. takega primitivca pa še ne. dobrotnik my ass, kdor je imel kaj opravka z njim ni znal kaj dosti dobrega povedat.

klovn za rajo, je pa imel všečne govore ni kaj. čvrsti delavci, delovni kmeti, mali ljudje junaki, kurbe komunistične, cigani, južnjaki,.... znal je folku pihat na dušo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se ti pa zdi to tako neverjetno??? a ne veš da v jugi nisi mogel kar tako igrad dobrotnika, mahat z markami in še marsikaj če nisi imel žegna oblasti!

sicer pa sem krambergerja imel možnost videt in poslušat tudi ko ni bil na odru. takega primitivca pa še ne. dobrotnik my ass, kdor je imel kaj opravka z njim ni znal kaj dosti dobrega povedat.

klovn za rajo, je pa imel všečne govore ni kaj. čvrsti delavci, delovni kmeti, mali ljudje junaki, kurbe komunistične, cigani, južnjaki,.... znal je folku pihat na dušo!

Sem se tele dni malo bolj poglobil pa se posipam s pepelom, prav imaš, res ni vse tako črnobelo. Kar mnogokje bi lahko postavil vprašaj, največjega prav gotovo tam, da nisem nikjer zasledil nobenega zapisa o patentu pod njegovim imenom.

Krivo je verjetno to, da sem največ o njem izvedel iz njegovih knjig, ker sem bil takrat, ko je bil aktualen še malo premlad.

Če še ima kdo kakšen bolj konkreten Info, kar na plan z njo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se tele dni malo bolj poglobil pa se posipam s pepelom, prav imaš, res ni vse tako črnobelo. Kar mnogokje bi lahko postavil vprašaj, največjega prav gotovo tam, da nisem nikjer zasledil nobenega zapisa o patentu pod njegovim imenom.

Krivo je verjetno to, da sem največ o njem izvedel iz njegovih knjig, ker sem bil takrat, ko je bil aktualen še malo premlad.

Če še ima kdo kakšen bolj konkreten Info, kar na plan z njo. :)

Imam. Moja familija po mamini strani je bila sosednji grunt od Krambergerja. Se je veliko védelo o njem, od tega, kako je revno živel v kravjih jaslih v hlevu, do patentov, odnosov do ljudi in žensk ... Mikstonovemu blogu na osnovi tega kar verjamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam. Moja familija po mamini strani je bila sosednji grunt od Krambergerja. Se je veliko védelo o njem, od tega, kako je revno živel v kravjih jaslih v hlevu, do patentov, odnosov do ljudi in žensk ... Mikstonovemu blogu na osnovi tega kar verjamem.

No lahko poveš kaj več o tem? Namreč meni nikakor ne gre v glavo, da je bilo sojenje končano v 4 dneh, sodnik Zlatko Dežman, sedaj še profesor na pravni fakulteti, človek, ki javno izkazuje simpatiziranje z idejami nekdanje KP pa ga je obsodil.

Včasih se mi zazdi, da je preteklo-polpreteklo-sedanje politično dogajanje v Sloveniji, kot scenarij za film, kjer je vse skupaj na meji verjetnega, spletkam in prevaram pa ni videti konca. Mi "statisti" pa se obnašamo, kot da se nas vse skupaj ne tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lahko poveš kaj več o tem? Namreč meni nikakor ne gre v glavo, da je bilo sojenje končano v 4 dneh, sodnik Zlatko Dežman, sedaj še profesor na pravni fakulteti, človek, ki javno izkazuje simpatiziranje z idejami nekdanje KP pa ga je obsodil.

Včasih se mi zazdi, da je preteklo-polpreteklo-sedanje politično dogajanje v Sloveniji, kot scenarij za film, kjer je vse skupaj na meji verjetnega, spletkam in prevaram pa ni videti konca. Mi "statisti" pa se obnašamo, kot da se nas vse skupaj ne tiče.

Zakaj pa bi moralo sojenje trajati več, če obsojenec prizna krivdo?

Rotar kot lovec je repetirko z dalnogledom znal uporabljati, poiskal je najbolj ugodno pizicijo za strel, stabiliziral je puško in na 62 m bi težko zgrešil.

Ivek iz Njegove je bil nastopač, blefer in narcis. Njegova gostilna v Njegovi ne bi bila deležna takega obiska, brez njegovega nastopanja. Užival je v tem, da je množicam govoril tisto, kar so hoteli slišati. Naredil na pa nič, po čem bi se ga dobromiselno spominjali.

Je pa po dvajsetih letih medijem prav prišla misterija in teorija zarote, koliko nakladanja, odkrivanja novih "dokazov" in teorij za nekaj sekund videti svoj obraz na televiziji,...... Samo da nam preusmerijo pozornost drugam.

Če bi obstajala taka zarotniška skupina, ali ne bi "tardeči" odstrelili katerega bolj nevarnega njihovem vladanju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa bi moralo sojenje trajati več, če obsojenec prizna krivdo?

Rotar kot lovec je repetirko z dalnogledom znal uporabljati, poiskal je najbolj ugodno pizicijo za strel, stabiliziral je puško in na 62 m bi težko zgrešil.

Ivek iz Njegove je bil nastopač, blefer in narcis. Njegova gostilna v Njegovi ne bi bila deležna takega obiska, brez njegovega nastopanja. Užival je v tem, da je množicam govoril tisto, kar so hoteli slišati. Naredil na pa nič, po čem bi se ga dobromiselno spominjali.

Je pa po dvajsetih letih medijem prav prišla misterija in teorija zarote, koliko nakladanja, odkrivanja novih "dokazov" in teorij za nekaj sekund videti svoj obraz na televiziji,...... Samo da nam preusmerijo pozornost drugam.

Če bi obstajala taka zarotniška skupina, ali ne bi "tardeči" odstrelili katerega bolj nevarnega njihovem vladanju?

v tistem trenutku je bil kramberger najbolj nevaren nasprotnik .. in to vsem po vrsti ne samo tardečim ... tako da to, kdo ga je dal odpihniti verjetno nikoli ne bo razjasnjeno - najbolj verjetno je to , da je bil skupni dogovor ... ko je bil odstranjen pa so se levi in desni itak med sabo pogučali kaj bo kdo ukradel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tistem trenutku je bil kramberger najbolj nevaren nasprotnik .. in to vsem po vrsti ne samo tardečim ... tako da to, kdo ga je dal odpihniti verjetno nikoli ne bo razjasnjeno - najbolj verjetno je to , da je bil skupni dogovor ... ko je bil odstranjen pa so se levi in desni itak med sabo pogučali kaj bo kdo ukradel ...

Ja, itak ... potem pa swizec zavije Krambergerja ... in ti kar veš, kaj vse je bilo "najbolj verjetno", pa da ga je nekdo "dal odpihniti" ...

Najbolj verjetno je, da preveč filmov gledaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ga je "odpihnil" alko ali pa naročilo se mi zdi fifty/fifty verjetno.

Brez dokazov ne bi omalovaževal nasprotnega mnenja. Ker se kaj takega ne bi zgodilo prvič.

Partijska nomenklatura je naročala atentate in bombne napade po celem svetu. Carlos, Arkan ipd. so se s tem ukvarjali. Slovenski partijski vrh po mojem tudi ni bil imun na take "načine".

Tudi to spada v poglavje "še pomnite tovariši?".

Predvsem zato, ker danes ni bistveno drugače. Le metode so bolj prefinjene. In kvalitetneje kot se zadeva izvede, težje dokazljiva je in vzbuja ugibanja še leta.

Kaj če je to vse res?!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, itak ... potem pa swizec zavije Krambergerja ... in ti kar veš, kaj vse je bilo "najbolj verjetno", pa da ga je nekdo "dal odpihniti" ...

Najbolj verjetno je, da preveč filmov gledaš ...

jah..ti takrat še nisi bil tako velik kot si sedaj ... jaz pa sem ga tudi osebno spoznal - res pa je , da smo se družili čisto civilno 10 dni - pri malici in za šankom ter na sejmu ... a govoril je o sebi v prvi osebi in ne rekla - kazala ...koliko se je pa lagal ali nakladal pa ne morem presoditi saj je njegovo življenje prekinil strel ... takrat so se marsikatere njegove besede zdele zelo resnične ... no kasneje sem ga srečal med njegovo predsedniško kampanjo kjer mi je v kratkem pogovoru omenil , da se mu zdi da ne bo predsednik - a to ne zaradi ljudi samih temveč zato , ker privlači preveč volilvcev ... nastopaštvo pa da je pač del kampanje , ki si jo je splaniral .. in takega žara kot ga je imel kakšno leto prej ni bilo več opaziti v njegovih očeh ....

nikoli pač ne bomo izvedeli ali je stvari samo obljubljal ali pa je bil sposoben tudi kaj uresničiti ...

res da je imel malce drugačen besednjak kot ostali a se mi zdi , da je v tej situaciji , ki jo imamo sedaj , veliko ljudi čisto istega mnenja le z drugačnimi besedami ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ooo, bošček pisunski..., blagor ubogim na duhu, tudi tebi Mitja !

Aha, razumem. Srbi. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!