Skoči na vsebino

Predelava motorjev!


bobek

Priporočene objave

ko bo reg. bom verjetno kako slikco kje objavu

Sej ni nič posebnega - motor kot motor skup zmetan tolk, da se lahko pele- brez šminke seveda - tko da ni katagorizacije za njega :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla bikerji!

Spremljam tale forum in lahko prilozim nekaj linkov na page o streetfighterjih!!! :)

http://www.moto-lehmann.ch/umbauten/yzf-r1...reetfighter.htm

http://www.alu-uli.de/

http://www.1000ps.at/links.asp?produkt_id=21

http://www.streetfighter.at/main_frame.html

Če pa rabiš še kak link se javi!

lepo lepo :D :D

Pa maš tudi kake linke, kje folk kupuje razne maske in nasveti okoli predelav!!!!

Drugače pa še fotke!!!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Zdej za merilec hitrosti ne vem, vendar za čez tehničnega žmigavcev ne potrebuješ!!! in je lahko motor brez žmigovcev (možnost uporaba rok)

Vendar pri 100 oz 120 stegovati roke :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Naj vam sam povem,da sem bil na tehničnem rez žmigavcev in so me kar domov poslali,pa ni nič pomaalo,da sem jim razlagal,da nekateri jih tudi nekateri serijki motorji nimajo.No pa sem jih zmontiru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. moja predelava:

lučko si morte na podvozje zmontirat!!... to je zakon!!! :)

no najprej informacije: jaz mam rdečo štop luč od avta, drugač pa pali tud kaka neonka al pa kaj takega,.. z zakonom pa je tak: to ni dovoljeno, tak da je pametno izklopit pred kakimi škifi al pa kaj ;) ... drugač pa je to bol tak, za afne guncat, pa pozornost pritegovat :)

no zaj pa še slikici:

(z flešom)

night1.jpg

(brez fleša)

night2.jpg

Popravljeno . Popravil CrashOver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja predelava. Vozim že 4 leta. letos je edina sprememba da je dvignjen kot streetfighter,bom tudi dal sliko takoj ko jo bom imel. zaenkrat pa toliko. TUDI PRODAM

nika006mala1.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm lepo ni kaj !!!

Majčkeno vprašanj! če boš lahko odgovoril !!!!!!!

Iz česa si to delu oz kera mašina ti je bila osnova???

Če si to sm delu kolkiko časa si porabu oz ocena stroškov predelava (približna)???

Sveda koliko ceniš sedaj svoj motor????

Kakšni probleme si imel pri registraciji oz. A-testiranju?????? Al si mel dovol da si samo homologiral vozilo ???

Hvala na odgovoru!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osnova je fz 750letnik1991 ,vse sem delal sam pri tehničnem pa ni bilo problemov saj vse izgleda kot mora,funkcionira pa itak vse. Če te zanima več pa mi piši na kocevarz@yahoo.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Am spet težim malo!

Je res, da so original motorji dokaj lepi, samo če je motor kvalitetno predelan, noben ne pomisli "zihr je bil zličkan da ga je tko predelu!!"

Zdele sem na motozborih videl kar nekaj lepo predelanih motorjev, ki so fenomenalno zgledal in kjer se je vidlo, da se je voznik dejansko potrudil z izdelavo motorja!!!

Sem pa malo razočaran, saj sem mislil da je na motosvetu več predelovalcev motorjev(ali lastnikov le teh).

Ker če mene vprašate so Naked motorji tisti, ki so bili sesuti in lastnik ni imel za maske in je kar tako pustil- konec koncov pa kaj pol če dobr zgleda!!!

A ma kdo mogoče kake fotke predelav, ki jih je kupil ali naredu!

LP

Predelan motor je res težje prodat,sem sam to probal.Hondo cbr 900 letnik 99,ki ni bila nikoli na tleh,sem ji dvignil balanco,ter predelal oklep.Da sem jo prodal,sem jo moral vrniti v originalno stanje.Evo še fotke

post-4-1077389897.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sm vidu neko reklamo da dva slovenca delata čoperje po naročilu

ma kdo link?

al pa kak link do načrtov kakšne predelave čoperja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sm vidu neko reklamo da dva slovenca delata čoperje po naročilu

ma kdo link?

al pa kak link do načrtov kakšne predelave čoperja?

Ma sej jih je velik...

Če rabiš načrt... no ja.... če maš preveč dnarja ga dej men, pa se bom mal s fleksarco igral... :P Mam tavelko.... :P :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malenkostna predelava agregata z jet-kitom .) :lol1:

vsaj zadnje gume ti ni potrebno menjavat tk pogosto k men... :) je pa zato prednjo treba... :lol1:

kak pa kej poraba?? :P

kaj pa v ovinek gre?? :lol1: :lol1: :lol1: (GolfPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jst mam pa eno vprašanje. Zanima me namreč menjava zadnjega konca motorja (sedeža s plastiko). A imajo vsi motorji (cestaki) enake nosilce ki držijo plastiko :? Včer sem namreč vidu Suzukija, ki je imel zadn konc od Ducatija. Pa me zanima a bi se dal zadnja konca sam zamenjat, a je to treba še nosilce menjat :? Če ma kdo kakšne izkušnje s tem nej kej pove o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!