Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
bobek

Predelava motorjev!

Recommended Posts

Tiger

Dobro spoliran :)

Samo po moje se v sončnem vremenu ne more vozit,ker se vse blešči :eek:

Edited by Tiger

exaGee

Hoj. 
Razmišljam, da bi se spet malo vrnil v svet na dveh z lastno predelavo (cafe), samo me malo skrbi do kolikšne mere se sploh lahko poseže v motocikel, da ne nastane problem s homologacijo oz. pri tehničnem pregledu.

Konkretno me zanima kako je s spremembami okvirja - odrezal bi del pod sovoznikovim sedežem (zadek) in ga nato polkrožno zavaril (hoop). Nad to bi prišel sedež za voznika. Nekje sem zasledil, da mora biti tablica zadnja stvar motorja, to drži? 

DAMI34
pred 17 minutami, exaGee pravi:

Hoj. 
Razmišljam, da bi se spet malo vrnil v svet na dveh z lastno predelavo (cafe), samo me malo skrbi do kolikšne mere se sploh lahko poseže v motocikel, da ne nastane problem s homologacijo oz. pri tehničnem pregledu.

Konkretno me zanima kako je s spremembami okvirja - odrezal bi del pod sovoznikovim sedežem (zadek) in ga nato polkrožno zavaril (hoop). Nad to bi prišel sedež za voznika. Nekje sem zasledil, da mora biti tablica zadnja stvar motorja, to drži? 

če gre za neke bolj obsežne in konkretne predelave, lahko tudi tukaj vprašaš

Pgbikes

Zivjo gospodje in gospe!

Sanjarim o predelavi stare hornetke 2002 letbik. Sicer bi predelal samo zadek da bi bil bolj scrambler tipa, spuscen izpuh nizje, okrogla lučka, drug sedez. Kako je s papirologijo? Videl sem na netu zelo lepe primerke tega... Star hornet dela bp in je v cisto original stanju, vendar zaradi izgleda in praktičnosti bi to predelal. Kako je s homologacijo predelave ce se je lotiš sam?

Lp

Pierre

Shillien

ve kdo kje bi dobil številko barve? na parkirišču mi je nekdo zbil zadno plastiko, sem jo dal varit zdej pa ličar pravi če imam možnost dobit številko barve, v nasprotnem primeru pa je treba naredit preslikavo. Če kličem as domžale z vin številko motorja bojo povedli barvo?

DAMI34
pred 14 urami, Shillien pravi:

ve kdo kje bi dobil številko barve? na parkirišču mi je nekdo zbil zadno plastiko, sem jo dal varit zdej pa ličar pravi če imam možnost dobit številko barve, v nasprotnem primeru pa je treba naredit preslikavo. Če kličem as domžale z vin številko motorja bojo povedli barvo?

tule je tema okrog takih zadev

https://motosvet.com/tabla/topic/32444-barve-laki/