Skoči na vsebino

First 125 ccm Bikes MEETING


nesrecnez

Priporočene objave

Torej lastniki 125 kubičnih motorjev, si bomo naredili fešto in nasledn dan odšli nazaj domu. Že na Facebooku obstaja skupina, kjer jih je kar dosti ki se strinjajo s tem, tako da nameravamo to izvesti 1. dan po koncu šole(torej 25.6.2011). Dobimo se v Celju se nahitro malo spoznamo med sabo, izmenjamo izkušnje potem pa se bomo odšli malo peljat in sicer na najbližji motozbor, ki bo na ta dan(zvemo ko bo ZMKS naredla koledar prireditev). Torej vstopnine NI! tko da kdor le ima čas naj se pripelje, kje točno se dobimo pa izveste nekaj dni prej. Preglejte skupino tudi na Facebooku: http://www.facebook....id=196062508985

ter dogodek: http://www.facebook....166216853417593

Vabljeni :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede na to da je celje se bom pa oglasiu kej,pa še kak frend zravn! upam da se bo stvar tudi realizirala in da nebo ostalo pri ideji. Velik sreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo kakšne višje sile definitivno pridem. Verjetno pripeljem tudi par prijateljev s sabo. Čestitke za dobro idejo ter pobudo. Upam da se stvar res izpelje ter da se zberemo v čimvečjem številu :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tole bi blo super :)

Samo mene skrbi, da se bomo med sabo hotl mal pokazat in "bi" lahko prišlo do morebitne nesreče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj sn študiro da bi se dobl na eni ravni cesti, in bi lahk naredl kak dragrace če bo velik divjakov, ko pa bi se pelal takrat pa lepo počas u koloni:) usak dobi neki za spit(npr.voda) itd..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti drag race delat je butasto in zelo nevarno -_-. Moje mnenje je da za prvič rajsi ne komplicirate/mo in ohranimo zamisel takša kot je v prvotnem načrtu, brez kakšnih dirkaških vložkov na javnih cestah.

Kar se vožnje v koloni tiče pa bo najbolje če se za vodjo izbere voznik z vsaj nekaj izkušnjami in 4-t motorjem, 2-t pa damo na konec kolone. Razlog je opisan v tej povezavi Vožnja v skupini

Ko/če star uspe pa se lahko organizira še kak dan na npr. racelandu za vse adrenalina željne voznike B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn da se zberete in vse samo tisti first me moti. Par let nazaj je bil zorganiziran en konkreten meeting 125k.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

torej še 1 mesec! Dobimo se v Celju na fbju mate v tem dogodku oz. skupini zemljevid kam morate priti..vseeno pa prosim da mi nekam napišete koliko vas bo da nebom kupil premalo oz. preveč pijače..pridite v čimvečjem številu torej še prpelte še koga zrven:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!